2013 il dışı İZMİR

Kodla Büyü
İlk tercihime gittim

Ekli dosyalar

• izmir.jpg
    izmir.jpg
    138.1 KB · Görüntüleme: 584
7M4n8dJ.jpg

Hala inanamıyorum. 1999'da üniversite için çıktığı İzmir'ime tam 14 yıl sonra geri dönüyorum. Allah'ım sana şükürler olsun....

Çıkan arkadaşlara hayırlı olsun, çıkmayan arkadaşlar için sabır diliyorum...

arkadaşlar başka atananlar kim puanları kaç merak ettim. önümüzdeki seneye kısmetse isteyeceğim ben ama giden arkadaşları ve puanlarını merak ettim. @DaMieN sen geçen sene istemiştin gelmemişti doğru mu hatırlıyorum.

Karabağlar Peker Mahallesi Ortokulu'na atanan da benim ve puanım 159.
Hepimiz için hayırlı olsun inşaallah.

inikat' Alıntı:
arkadaşlar başka atananlar kim puanları kaç merak ettim. önümüzdeki seneye kısmetse isteyeceğim ben ama giden arkadaşları ve puanlarını merak ettim. @DaMieN sen geçen sene istemiştin gelmemişti doğru mu hatırlıyorum.

Doğrudur...

Herkes için hayırlı olsun. İzmir'ime bu sene de dönemediğim için üzülüyorum. Hayırlısı diyelim.

alim' Alıntı:
2. tercihime atandım hayırlısıyla...
Puanlar:
HOCAM HAYIRLI OLSUN .. SİZ 2. TERCİHE GİTMESEYDİNİZ BEN 1. TERCİHİME DEĞİL 15. TERCİHİME GİDİYORDUM NASİP KISMET HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN İZMİRLİMİSİNİZ?

tuis' Alıntı:
alim' Alıntı:
2. tercihime atandım hayırlısıyla...
Puanlar:
HOCAM HAYIRLI OLSUN .. SİZ 2. TERCİHE GİTMESEYDİNİZ BEN 1. TERCİHİME DEĞİL 15. TERCİHİME GİDİYORDUM NASİP KISMET HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN İZMİRLİMİSİNİZ?
Evet hocam izmirliyim, hatta suanda guzelyali sahildeyim :)
Benimde benzer durum vardi, 2 ye atanmasaydim 3e konaka o da olmasa 10tercih menderes'e gidecektim...
Sonuclar hepimiz icin hayirli olur insAllah :)

Dipnot: 2 ile 3. tercihleri son anda yer degistirdim :) normalde 2. Tercihi konak dusunuyodum... (Hocam konak taki okul yikikemer - ufuk mahalledinde, iscievleri otobusu ile de ulasim mumkun)

serbay2' Alıntı:
İlk tercihime gittim
Hocam sen ilk tercihine gidemeseydin ben 99 la kinik a gidemiyordum ve son tercihimdi. Yani izmir gelemiyordum :) gecerken birgun ugrayip istedigin yerde bi yemek ismarlicam sana soz :))

Hocam, siz hep görünür haldeydiniz -teşekkürler...- de , şu 215'lik Karabağlar MEM'i kapan arkadaş ayıp etti, varlığını gizledi... Boşu boşuna heveslenmişim :( (Tabii bir de gizli torpilli olma olasılı var, takipteyiz ;))

Karıştırmış olma ihtimalim olsa da, boşluklar olsa da, son durum şudur sanırım:
qu8kk.jpg

Boşlukları dolduralım...

Dipnot: 2 ile 3. tercihleri son anda yer degistirdim :) normalde 2. Tercihi konak dusunuyodum... (Hocam konak taki okul yikikemer - ufuk mahalledinde, iscievleri otobusu ile de ulasim mumkun)[/quote]
hocam benim kayınvalidemler tam da verdiğiniz adreste oturuyorlar :) işçiewleri ufuk mahallesinde ben o yüzden 1 e yazmıştım eşim de eş durumu isteyecek işi çok zor (sınıf öğrt.) onun için merkez ilçeler olsun die çok istemiştim...gerçekten çok istemişim :) diğer merkez ilçelere puanları yüksekmiş gidenlerin bana gelmezmiş merkez ilçeler bu okul gelmeseymiş eğer. son anda değiştirdim dediniz ya çok şaşırdım allah sizin güzel şeylere vesile olmanızı nasip eetti bu mübarek aydaa...tekraar hayırlı olsun hepimize

bende orayı çok istedim puanım yanaşmadı 121 :(
torbalı- şehit çavuş haydar arda erertingi ortaokuluna atandım.
bu okul hakkında bilgisi olan var mı ?

tuis' Alıntı:
hocam benim kayınvalidemler tam da verdiğiniz adreste oturuyorlar :) işçiewleri ufuk mahallesinde ben o yüzden 1 e yazmıştım eşim de eş durumu isteyecek işi çok zor (sınıf öğrt.) onun için merkez ilçeler olsun die çok istemiştim...gerçekten çok istemişim :) diğer merkez ilçelere puanları yüksekmiş gidenlerin bana gelmezmiş merkez ilçeler bu okul gelmeseymiş eğer. son anda değiştirdim dediniz ya çok şaşırdım allah sizin güzel şeylere vesile olmanızı nasip eetti bu mübarek aydaa...tekraar hayırlı olsun hepimize

Sevindim Hocam :) Rabbim hepimize huzurlu calisma ortamlari nasip etsin.

imece35' Alıntı:
bende orayı çok istedim puanım yanaşmadı 121 :(
torbalı- şehit çavuş haydar arda erertingi ortaokuluna atandım.
bu okul hakkında bilgisi olan var mı ?
Torbalı'nın Atatürk mahallesindeki okulu. Atatürk Mahallesi Torbalı'nın doğudan göç alan mahallesidir. Torbalı'daki açılan okullardan en iyisi Çetineller Ortaokulu.

Geri