2013 İller arası yer değiştirme - tek başlık

Kodla Büyü
arkadaşlar bende iliçi atandığım için göremiyorum.rica etsem manisa,balıkesir,bursa ve yalova açıkları kaç tanedir ortaokul olarak sölermisiniz yada eklermisiniz.

Ekli dosyalar

• kayserii.jpg
    kayserii.jpg
    94.7 KB · Görüntüleme: 369
böte tef meselesi değil bu.hem eml koymamaları ,teflilerin de ortaokul yazmalarına neden olacak,o zaman da böteliler isyan edecek.Ben şunun için sordum eml gören var mı diye: sanki eml - tml konmayacak diye karar almışlar,10-15 ile baktım yok.siz gördünüz mü ,diyorum.

@amip33 ve @DotCom teşekkürler beyler..

bayağı bir ilinkine baktım, bu il dışı atamalar bu sene geçen seneden çoook daha iyi olmasına rağmen açık normlar gözönüne alındığında yine rezillik... kardeşim açık tüm normları tüm listele kota koyacaksan da öyle koy.. millet il dışından yine illa ilçeye köye gelecek merkeze sonra inecek.

bu beyana dayalı bilgilerden hangisini seçeceğiz hiç biri ilde 3 yılı tamamladım seçeneğine uymuyor.

comaster' Alıntı:
arkadaşlar bende iliçi atandığım için göremiyorum.rica etsem manisa,balıkesir,bursa ve yalova açıkları kaç tanedir ortaokul olarak sölermisiniz yada eklermisiniz.

Yalova 4, Manisa 17, Balıkesir 11 hocam. Benim de düşündüğüm illerdi. Ne kadar az. Beklentimin çok altında.

Geri