2013 İller arası yer değiştirme - tek başlık

Kodla Büyü
res001' Alıntı:
res001' Alıntı:
arkadaşlar beyana dayalı bölümle ilgili nette farklı söylentıler geziyor siz ne yaptınız? kendı okulumda kadrolu olarak ilk atama olarak gıttım sözleşmeli çalışmadım. hizmet süremde 3 seneyı geçti.. zorunlu hizmettende muafım..boş bıraktım tercıh yaptım umarım yanlış yapmamışımdır.
bi fikri olan yokmu? :cry: yada aynı durumda olan arkadaşlar?

bende boş bıraktım sözleşmeli hiç çalışmadım askeri ögretmen olmadım zorunlu hizmetten muafım 3 yılımıda doldurdum

arkadaşlar il dışı sonuçları ilan edildikten sonra yeni göreve geçmek için ne kadar süremiz olacak acaba? mesela sonuçlardan sonra kararnameler okula gelecek. peki sonra hangi işler hangi zamanlarda yapılmalı?

ufukaslan82' Alıntı:
arkadaşlar il dışı sonuçları ilan edildikten sonra yeni göreve geçmek için ne kadar süremiz olacak acaba? mesela sonuçlardan sonra kararnameler okula gelecek. peki sonra hangi işler hangi zamanlarda yapılmalı?

bunu ben de bilmiyorum...yolluk hesaplamaları falan var...acaba bizim elden alacağımız evrak falan var mı...?

2013 Yılı İller Arası İsteğe ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları 26 Temmuz 2013 Cuma Günü Saat 17:00’a Kadar Uzatılmıştır.
Kurum nete gelen yazı.

fourum54' Alıntı:
2013 Yılı İller Arası İsteğe ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları 26 Temmuz 2013 Cuma Günü Saat 17:00’a Kadar Uzatılmıştır.
Kurum nete gelen yazı.
pardon hocam 26 mi yazıyor inanmak istemiyorum. dogru mu okuyorum cuma

kurnazf' Alıntı:
fourum54' Alıntı:
Kurum nete gelen yazı.
pardon hocam 26 mi yazıyor inanmak istemiyorum. dogru mu okuyorum cuma

Yeni yazı sehven yazılmış 25 son :))

bu uzatma işlemi neye göre yapılıyor anlamadım. Herkes başvurusunu zaten o güne kadar yapıyor. Ben sade bi vatandaşım yetiştiremesem benim için uzatacaklar mı? Sanmıyorum. Herkes tercihini yapıyor sonrasında artık ne için uzuyorsa belli değil. Benim uzatıldığından daha yeni haberim var. Açıkçası bi kaç yer daha tercih edecektim, çok aceleye gelmişti. Başvuru süresi kısaydı o yüzden çok araştıramadım diye tek tercih yaptım... Çok garip cidden çok garip. Ayrıca ver süreyi cumaya kadar en baştan bundan herkes faydalansın...

Tercih süresi uzatıldıktan sonra yeni okul eklenip eklenmediğini öğrenmek istiyorsanız, başvuru sayfanızı açın, sayfaya sağ tıklayın ve Kaynağı Görüntüle'ye tıklayın. Aşağı doğru kaydırarak tercih yaptığınız ildeki tüm okulları görebilirsiniz. Bende değişiklik yoktu.

Sorun yeni okulun eklenip eklenmemesi değil ki. Ben alel acele doğru düzgün araştıramadan tercih yapmak zorunda kaldım. Yetişmeyeceği, Mebin sisteminin çökeceği belliydi zaten. En baştan Cumaya kadar uzatılsaydı... Sonuçta tercihler olduktan sonra herkesin nereyi tercih ettiği kaç puanla belli oluyor... Neyse...

bu yıl açılan okullara hep atama yapıldı.çok fazla konten sınırlaması yapılmadı sanırım.gelecek yıl ildışı atamalar daha zzor olacak gibi görülüyor

Geri