2013 İl İçi Sonuçları Güncel Hali(17 Temmuz)

Kodla Büyü
DaMieN' Alıntı:
Giresun açıklamış bizim rehber öğretmen gitmiş :mrgreen:

Çok mutlu olmusunuz hocam:)) Açıkcası bende sevmiyorum rehberlikçileri ama bizim öğretmen milletine müstehaktır, hak aramaktan korkuyorlar.. Adamların canları çıkıyor ama odasında yatan kadar ek ders alamıyorlar...

Atanan arkadaşlara hayırlı olsun.

Derslerimizin zorunlu olmasıyla yer değişikliği epey kolaylaşmış gibi geldi.

eyolcu' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Giresun açıklamış bizim rehber öğretmen gitmiş :mrgreen:

Çok mutlu olmusunuz hocam:)) Açıkcası bende sevmiyorum rehberlikçileri ama bizim öğretmen milletine müstehaktır, hak aramaktan korkuyorlar.. Adamların canları çıkıyor ama odasında yatan kadar ek ders alamıyorlar...

Yok canım mutluluk filan değil olay komik. Bizim rehberlikçi biraz değişik bir arkadaştı. Okulda onu çok zorluyorlar diye tayin istemeyi düşünüyordu istemiş ve çıkmış. Gittiği yerde de yine rahat bırakmayacaklar zira istenenler zaten onun yapması gerekenlerdi. Biz onu idare ediyorduk, çok arar bizi çoooook :mrgreen:

KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
sguner_23' Alıntı:
Açıklamayan il kaldı mı?(Varsa ALLAH sabır versin...)
Mersin :verymad:
Hayırlı olsun hocam, beklediğinize değdi sanırım :)
Evet çok şükür istediğimiz okul geldi. Sizin de istediğiniz yer olmuştur inşallah. Şimdi eş durumunda Erdemli'de açılacak okulları beklicez :D

ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
sguner_23' Alıntı:
Evet çok şükür istediğimiz okul geldi. Sizin de istediğiniz yer olmuştur inşallah. Şimdi eş durumunda Erdemli'de açılacak okulları beklicez :D
Valla en istemediğim okul çıktı ama demekki hayırlısı buymuş. Normla ilgili sıkıntı olmazsa güzel okul ama 28 saate 2 norm vermişler okula benide 2. öğretmen olarak verdiler. Neye göre 2 norm vermişler anlamadım, gidip başlayınca anlayacaz artık. Norm fazlasına düşmezsek iyi

KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
sguner_23' Alıntı:
Valla en istemediğim okul çıktı ama demekki hayırlısı buymuş. Normla ilgili sıkıntı olmazsa güzel okul ama 28 saate 2 norm vermişler okula benide 2. öğretmen olarak verdiler. Neye göre 2 norm vermişler anlamadım, gidip başlayınca anlayacaz artık. Norm fazlasına düşmezsek iyi
Hayırlı olsun o zaman sizinki de:)

Geri