2012 Norm Fazlaları ANKARA

Kodla Büyü
xori' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.. ben çankaya ilçesindeyim. kadrom anadolu. anadolu kadrosunda ihtiyaç olan 4 okul listelenmiş. 3ü çubuk, biri altındağ.
ilden birilerine ulaştım. anadolu kadrolarını, re'sen atamada sadece boş kalan anadolu kadrolarına atayabiliriz demişler. son yayınlanan yazıda da buna benzer bir açıklama var.bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?
valla komedi adam anadolu sınavını kazanıp yerleşmişse suç onun mu ya

Bu istenirse ilişik kesme işlemi 2. dönemin sonunda yapılabilir olayı nedir? O zaman niye şimdi yapıyorsun bu işi?
Bunun prosedürü nedir acaba bilen var mı? Ben 1. Aşamada istedim ve çıktı. Gitmiyecekmiyim şimdi! Bir yandan da 24-29 Ocak arası BTR başvurusu alıyorlar. Hangi okul için başvuracağım? Hey Allahım!!!

valla hocam bildiğim kadarıyla norm fazlası olanlar bu görevlendirmeye başvuramıyacaklar ama yarın ekran açıldığında görürüz başvuru durumumuzu

Yaa eş özrüyle gelen arkadaşlar... Mebbiste haziranda okullarımızın statüsü değiştiği için "6287 sayılı kanun gereği yer değiştirme"" yazıyor aslında eş özrüyle geldiğim okul orta okul oldu 4-4-4 ten dolayı sizde durum nedir...bizim eş özrü ile gelme durumumuz dikkate alınacak yine de değilmi...ili aradıım alınacak diyor ama güvenemedim sorumu anladığındanda şüpheliyim karsıdaki adamın. bu konuda başka bilgi edinen var mı ????

pinarsan83' Alıntı:
Yaa eş özrüyle gelen arkadaşlar... Mebbiste haziranda okullarımızın statüsü değiştiği için "6287 sayılı kanun gereği yer değiştirme"" yazıyor aslında eş özrüyle geldiğim okul orta okul oldu 4-4-4 ten dolayı sizde durum nedir...bizim eş özrü ile gelme durumumuz dikkate alınacak yine de değilmi...ili aradıım alınacak diyor ama güvenemedim sorumu anladığındanda şüpheliyim karsıdaki adamın. bu konuda başka bilgi edinen var mı ????
sayın hocamlar mebsisine gir e personel -atamaya tıkla ilde bulunma nedeni eş özrü yazar ben daha yeni baktım sıkıntı yok

Arkadaşlar tayin isteyecek arkadaşlar kaç puanla nereleri yazacaklar? zaten 5 tercih yapılıyor. ona göre ölü tercih yapmayalım.

arkadaşlar btr başvurusunda birşey dikkatimi çekti norm fazlasıyım seçeneği var bunu anlayan varmı

geri adım atıp şu atamaları iptal edelim demiyorlar. yüzlerine gözlerine bulaştırdılar ....

arkadaşlar, listede anadolu kadrosunda ihtiyaç gösterdikleri dört okul herkese açılıyor dimi? yani anadolu kadrosunda olmayanlarda bu okullara tayin isteyebilecek değil mi??

"BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ" ALANINDA İL GENELİNDE YERLEŞTİRİLENLER LİSTESİ
İlçe Okul Puan
-------------- ------------------------------------------------------- -----
1 Altındağ Altındağ IMKB Ticaret Meslek Lisesi (Anadolu Kısmı) 81
2 Altındağ Altındağ Mehmet Akif Ersoy Lisesi 66
3 Altındağ Ankara Ticaret Odası 65. Yıl Ortaokulu 53
4 Altındağ Karacaören Ortaokulu 201
5 Altındağ Karapürçek Ortaokulu 62
6 Altındağ Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi 71
7 Bala Beynam Emine Erişen Ortaokulu 103
8 Gölbaşı Ali Güder Çok Programlı Lisesi 79
9 Kalecik Cumhuriyet Ortaokulu 37
10 Mamak Kız Teknik ve Meslek Lisesi 94
11 Mamak Şehitler Ortaokulu 48
12 Mamak Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 64
13 Mamak Vehbi Dinçerler Ortaokulu 46
14 Sincan Temelli Çok Programlı Lisesi 136
15 Sincan Yenikent Ahmet Çiçek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 99

elf.krc' Alıntı:
_miracle_' Alıntı:
"BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ" ALANINDA İL GENELİNDE YERLEŞTİRİLENLER LİSTESİ

3 Altındağ Ankara Ticaret Odası 65. Yıl Ortaokulu 53
işte bu benimmm :(
müdürü çok iyiymiş hocam, yenimahalleden gitmiş ve yapıcıymış. orada daha once calışan öğretmen arkadaslar bu okulu tavsiye etmişlerdi. hayırlı olsun

bugun aradım özür durumu atamasından sonraya kaldı dedi, net konuşmadı..

resen yapılmazsa dilekçe (resen atanmamak için tercihte bulunuyorum... gibi birşeydi) ile tercih yapanlara ve atananlara itiraz hakkı doğar.

ANKARA İÇİN ÖZÜR GRUBUNDA AÇILAN OKULLAR
AKYURT İlkokul Yakupoğlu İlkokulu 1 0
AKYURT Ortaokul Güzelhisar Ortaokulu 1 0
AKYURT Endüstri Meslek Lisesi Nevzat Hüseyin Tiryaki Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1 0
ALTINDAĞ İlkokul Peyamitepe İlkokulu 1 0
ALTINDAĞ İlkokul 24 Kasım İlkokulu 1 0
ALTINDAĞ Ticaret Meslek Lisesi Altındağ IMKB Ticaret Meslek Lisesi 1 0
BALA Endüstri Meslek Lisesi Bala Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1 0
BEYPAZARI Ticaret Meslek Lisesi Beypazarı Tic. Meslek, Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi 1 0
ÇAMLIDERE Anadolu Kız Meslek Lisesi Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1 0
ÇUBUK Ortaokul Akkuzulu Ortaokulu 1 0
ÇUBUK Anadolu Lisesi Çubuk Anadolu Lisesi 1 0
ÇUBUK Endüstri Meslek Lisesi Çubuk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1 0
ÇUBUK Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Lisesi 1 0
ÇUBUK Ticaret Meslek Lisesi Çubuk Ticaret Meslek Lisesi 1 0
ÇUBUK Meslek Lisesi (Kız. Tek. Öğ. Gn. Md.) Hayri Aslan Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1 0
ELMADAĞ Ticaret Meslek Lisesi Elmadağ Hasanoğlan Fatih Ticaret Meslek Lisesi 1 0
ELMADAĞ Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (ETÖGM) Şehit Sertaç Uzun Anadolu Teknik Lisesi,Teknik Lise ve Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 3 0
ELMADAĞ Ortaokul Karacahasan Ortaokulu 1 0
ELMADAĞ İlkokul Gümüşpala İlkokulu 1 0
GÖLBAŞI Çok Programlı Lise (Kız Tek. Öğ. Gn. M) Ali Güder Çok Programlı Lisesi 1 0
HAYMANA Ortaokul Kerpiç Ortaokulu 1 0
HAYMANA Ortaokul Yurtbeyli Ortaokulu 1 0
HAYMANA Endüstri Meslek Lisesi Haymana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 3 0
HAYMANA Ortaokul Sinanlı Ortaokulu 1 0
KALECİK Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (ETÖGM) Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi 2 0
KAZAN Mesleki Eğitim Merkezi Kazan Mesleki Eğitim Merkezi 1 0
MAMAK Endüstri Meslek Lisesi Ortaköy 80.Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 7 0
MAMAK Ortaokul Lalahan Ortaokulu 1 0
MAMAK Çok Programlı Lise (Tic. Tur. Öğ. Gn. M) Kutludüğün İMKB Çok Programlı Lisesi 1 0
MAMAK Kız Meslek Lisesi Üreğil Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1 0
MAMAK İlkokul Korgeneral Ömer Keçecigil İlkokulu 1 0
MAMAK Meslek Lisesi (Kız. Tek. Öğ. Gn. Md.) Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1 0
MAMAK Ortaokul Coşkun Ertepınar Ortaokulu 1 0
POLATLI İlkokul Sakarya İlkokulu 0 1
PURSAKLAR Endüstri Meslek Lisesi Pursaklar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1 0
PURSAKLAR Kız Meslek Lisesi Pursaklar Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1 0
PURSAKLAR Endüstri Meslek Lisesi Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 5 0
SİNCAN Ticaret Meslek Lisesi Sincan Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi 0 1

şimdi norm fazlası ihtiyaç listesindekilerden farklı okullar var. yani o okullarda da ihtiyaç varmış demek ki. bir de mesela mamaktaki barbaros hayreddin paşa ortaokulu. norm fazlası listesinde var bu listede yok. o okulda ihtiyaç kalmadı mı artık.

şu işler bir sonuçlansaydı.. ne olacağımız belli değil. bu norm fazlası olayını öğrendiğimden beri (25 Aralık) 1 buçuk ay oldu neredeyse, diken üstündeyim. bu kadar uzun sürmesi bile artık insanda sinir denilen bir şey bırakmadı. tatildeyim güya ama kafa denilen bir şey kalmadı stresten.

Geri