2012 de Sınav Var! EBİTEFO

Kodla Büyü
müdür yrd için, Anadolu Liseleri, Müdürlük, Müfettişlik felan filan için Sınav yaparlar kadrolu atarlar...

Formatörlük için sınav yaparlar Görevlendirme yaparlar...

Eğitici Formatörük genelde kurs alma verme işidir... Eğitim bilimleri gereklidir (Bence)

hani işin ucunda kadro veya maddi kazanç olsa anlarım ama Şudurumda diğer bıranşlardan talep önceki yıllara göre çok az olur. Kimse okuldaki rahatı bırakıp maceraya atılmak istemez. Hayırlısı olsun ...

doğru söylüyorsun hocam.Sınıfçı iken il ve ilçe memde istatistik-bilgisayar,bilgi. sınav hizmetlerinde çok çalıştım.Yeri geldi okulu özledim.Ama bu sınava girmek.Ankarada bilgisayar dostları ile buluşmak ayrı bir zevk.Eğer yapılırsa yine aynı zevkle girerim.

2008de kayseride çok giren var mıydı?Veya ilk kaça girenleri kursa almıştınız.Ben sakaryada görev yaparken ilk 10 alınıyordu

Cemal TANER' Alıntı:
Mevcut öğretmenleri de KPSS sınavına sokun :)
e tekrar girenler var zaten.

kpss'nin geçerlilik süresi iki yıl. ücretli "görevlendirilen" öğretmenler iki yılda bir giriyor sınava merak etmeyin :)

sınava girsek bi dert girmesek bir dert. Doğru düzgün bi puan alırız, ota ..... görevlendirme çıkarırlar. girmesek acaba?? diye soru kalır aklımızda. hadi hayırlısı.

okadda' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:
ebiteefomu müdür yardımcılığımı?
Tabi ki Müdür yardımcılığı! En hımbılı bile adam yerine konuyor. Ebitefo olursan tırmala dur :verymad:
mevcut' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:
Mevcut öğretmenleri de KPSS sınavına sokun :)
e tekrar girenler var zaten.

kpss'nin geçerlilik süresi iki yıl. ücretli "görevlendirilen" öğretmenler iki yılda bir giriyor sınava merak etmeyin :)
Bakanlık ücretli öğretmene yatırım yapıyor mu?

grandmasterb' Alıntı:
görevlendirme bir iş için sınava giriliyor vay arkadaşşş.yok böyle bir branş.

Her sınava atlayan arkadalar olduğu sürece daha ne sınavlar açılır başımıza!

alpaygunes' Alıntı:
hani işin ucunda kadro veya maddi kazanç olsa anlarım ama Şudurumda diğer bıranşlardan talep önceki yıllara göre çok az olur. Kimse okuldaki rahatı bırakıp maceraya atılmak istemez. Hayırlısı olsun ...
:+1: :+1:

Çağrı1' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
dijitalyerli' Alıntı:
diğer branşları ezin geçin. :D başka branştan ebitefo çıkmasın :D
Evet ben de katılıyorum. Ezin bi daha sesleri çıkmasın
Yazık eğitimli insanlardan bu tür ifadeler sinek mi eziyosunuz siz çok yazık :( söyleyecek söz bulamıyorum seviye biraz

Seviye meselesi işte. Forumda var maalesef , önce yazıp sonra düşünenler. Belki de hiç düşünmeyenler.
Kendi etrafında sorun yaşadığı kişilerden dolayı tüm Türkiye de aynı sanıyor. Senin gibi düşünenlerin sayısı çok az biliyorum. Bir çok bilişimci arkadaşla tanıştım hepside alçak gönüllü beşeri münasebetleri yerinde kişiler. Eze biliyorsan kendin ez başkasına niye ez diyorsunki. Millet senin donkişotunmu ?

Olmayan sınav hakkında yorumlar devam ediyor. Daha önce de yazdım dedikodusu bile yetiyor. Bakan görevlendirmeleri kazımaya çalışıyor bakanlıktan. Siz sınav açılacak diye düşünüyorsunuz.

Geri