2010 Honda civic elegance Aracımı satıyorum arkadaşlar.

Kodla Büyü
5 yasindan buyuk araba arayan biri eger boyasiz olsun istiyorsa kusura bakmasin para biriktirsin gitsin 0 km alsin onemli olan boyanin nerde oldugu hasari nerden aldigidir ben buna bakarim. kaput tavan ve diteklerde oynama yoksa her araba alinir...

aynenbadi' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Bu araci alan Türkiye topraklarında satmada zorlanir, değişen ve boyasi var...fiyatina gore konforu iyi olmayan araçlardan..hayirli satislar

tahminimce araba piyasasında ölücü diyorlar bu tarz yorum yapanlara :)
araba sanki pert olmuş gibi yazmışsın hocam.
bu arabalar avrupa araba 5000 TL hasar devede kulak.
bir de arabadan anlamadığınız belli. Honda piyasanın en konforlu araçlarındandır.

Hocam siz gönlünüzü ferah tutun 1 haftada gider bu araba :wink:
yorum yapanlara değil türkiyede zihniyet bu yönde değişen ve boyalı olunca satmada zorlanırsınız...
siz sadece honda kullanmışınız sanırım? o fiyata daha konforlu olan octavia ve golf alınabilir diyorum,piyasasının en konforlu aracı nasıl oluyor onu anlamadım?

Piyasanın en konforlu araçlarındandır dedim dikkat edersen arkadaşım
Bu arada hiç Honda arabam olmadı bu iki
Araba satılmış buda üç :)

Zizu_' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Bu araci alan Türkiye topraklarında satmada zorlanir, değişen ve boyasi var...fiyatina gore konforu iyi olmayan araçlardan..hayirli satislar

tahminimce araba piyasasında ölücü diyorlar bu tarz yorum yapanlara :)
araba sanki pert olmuş gibi yazmışsın hocam.
bu arabalar avrupa araba 5000 TL hasar devede kulak.
bir de arabadan anlamadığınız belli. Honda piyasanın en konforlu araçlarındandır.

Hocam siz gönlünüzü ferah tutun 1 haftada gider bu araba :wink:
yorum yapanlara değil türkiyede zihniyet bu yönde değişen ve boyalı olunca satmada zorlanırsınız...
siz sadece honda kullanmışınız sanırım? o fiyata daha konforlu olan octavia ve golf alınabilir diyorum,piyasasının en konforlu aracı nasıl oluyor onu anlamadım?

Piyasanın en konforlu araçlarındandır dedim dikkat edersen arkadaşım
Bu arada hiç Honda arabam olmadı bu iki
Araba satılmış buda üç :)
honda ve dediğim arabaları kullanmadıysan seninle tartışmam yersiz zaten bu da nokta.

Geri