2 yazılı + 1 ders içi mi veriyorsunuz ?

Kodla Büyü
Anadolu liselerinde not olarak ne veriyorsunuz. 2 sınav olcak diğeri ne olacak performans mı uygulama mı

Mr.Spermata' Alıntı:
inaan' Alıntı:
benim bildiğim kadarı ile 1 yada 2 vermenin bi farkı yok çünki zaten sistem verdiğin 2 notun ortalamasını tüm notların ortalamasına tek not olarak sokuyor.Garanti olsun diye 2 verebilirsin ama 1 verilebiliyor....
doğru söylüyorsun hocam

Yanlısınız var arkadaslar, verdiğiniz tüm notları tek tek alıyor artık. o yuzden 1 yada 2 ders içi vermek çok şey değiştiriyor.

ronn' Alıntı:
yönetmeliği yok heralde bunun bize mi bırakıyor
yönetmelik not ortalamasını düşürme diyor sadece. Amacımız da öğrencinin başarısı ise, 2 ders içi vermek ideal. Ayrıca bilişimden öğrencinin ortalamasını mümkü olduğunca yükseltmek gerekir. Tabi olumsuz bir öğrenci değilse.

madde 35:
(Değişik beşinci fıkra: 24.12.2008/27090 RG) Öğrencilere, her dönemde bütün derslerden en az bir ders ve etkinliklere katılım puanı verilir.

1 kurtarıyormuş..

benim sorum ise sadece 1 sınıfa diğerlerinden farklı olarak 2 ders içi etkinlik verilebilir mi? :?: Kendi sınıfımda bazı öğrencilerin teşekkür ve takdir alması küsüratlara kaldı.Bende onlara düzeltmek için böyle birşey yaptım.Doğru mu yaptım acaba?

6 lara 2+3 verdim. 3 tanenin ilk 2 si uygulamalardan (ortalamaları) 3.not ise ders içindeki etkinliğine göre vetdim.5 lere 2+2 verdim.ilki uygulama 2. Si ders içi etkinlik...

Geri