2 yazılı + 1 ders içi mi veriyorsunuz ?

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 5-6 sınıflara 2 yazılı + 2 dersiçiperformans mı? yoksa 2 yazılı+1 dersiçi performans mı veriyorsunuz ?
7. sınıf seçmeli de durum aynımıdır ?

2 yazılı 2 ders katılım notu

seçmeli seçmesiz fark etmez, veriyoruz gidiyor :+1:

benim bildiğim kadarı ile 1 yada 2 vermenin bi farkı yok çünki zaten sistem verdiğin 2 notun ortalamasını tüm notların ortalamasına tek not olarak sokuyor.Garanti olsun diye 2 verebilirsin ama 1 verilebiliyor....

inaan' Alıntı:
benim bildiğim kadarı ile 1 yada 2 vermenin bi farkı yok çünki zaten sistem verdiğin 2 notun ortalamasını tüm notların ortalamasına tek not olarak sokuyor.Garanti olsun diye 2 verebilirsin ama 1 verilebiliyor....

Hocam yanlisin var sistem değişti. Lisedeki sözlü notu gibi oldu. Yazılı ile ayni degerde her not. Örneğin onceden 50 60 yazili ve 100 100 verince ortalama 210/3=70 idi. Simdi 310/4=77.5 yapiyor

inaan' Alıntı:
değişti bu sistem...

2+1 veriyorum genelde... Önceden Performans notuda veriyordum bu dönem onu veremeyeceğim için 2+2 yapabilirim...

inaan' Alıntı:
doğru söylüyorsun hocam

Geri