2 dk. kadromuz

Kodla Büyü

tülin

Üye
Arkadaşlar kendim bulduğum çok kolay bir yol. Öğretmenlerden fotoğraf istemeden 2 dk oluşturdum. Sizin fikirleriniz nedir? Yöntem

e-okul - okul bilgilerini güncelle - raporlar- fgotoğraflı personel listesi (pdf) indir

web modülde dosyaya indirdiğimizi yükle - kadromuz menüsüne dosya bağlantısı ver.

Valla çok iyiymiş hocam , tek tek foto çek boyutlandır vs derdinden kurtarırdı :idea:

doc ya da xls olarak indirip gerekli düzenlemeler (1/A SIN. ÖĞRT. VB) yapılarak pdf olarak kaydedilerek de yüklenebilir. Ancak doc xls olarak dosya bağlantısı verildiğinde dosyayı açmak yerine indiriyor. Tecrübeli arkadaşlar bu konuya bakarlarsa faydalı olabilir.

Hocam bence de jpg yapın atın yoksa idman direk yakalıyo ve indirmek istiyor browserda açmaya gerek bile kalmıyor. Ama yöntem gayet güzel olmuş :+1:

öğretmenin arkasından dolaşmama gerek kalmadı artık. Çok teşekkürler hocam gayet mantıklı ve zekice:)

Bu + 1 yapanlar indirme olayını çözdüler mi ki? Çözen varsa paylaşabilirmisiniz? pdf değil jpg mi yapmak lazım.

Resim ekleme işini nasıl çözeceğimi düşünüyordum.90 öğretmen ilkokul/ortaokul iki ayrı site..Bu yöntemle 5 dakikada yaptım hepsini :)

serdemir' Alıntı:
Bu + 1 yapanlar indirme olayını çözdüler mi ki? Çözen varsa paylaşabilirmisiniz? pdf değil jpg mi yapmak lazım.

Hocam PDF belgesini tam ekran yapın. Print screen ile ekran görüntüsünü paint e atın. Resimler bölümünü kesin, diğer bölümü de altına ekleyin. bu kadar hocam.

biltek2007' Alıntı:
Hocam PDF belgesini tam ekran yapın. Print screen ile ekran görüntüsünü paint e atın. Resimler bölümünü kesin, diğer bölümü de altına ekleyin. bu kadar hocam.
Teşekkürler sayın hocam...

Geri