2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
Şimdi öğrendim sınav olduğunu
Hemen baktım
Sadece elektronik sınav seçilebiliyor
Elektronik sınav hakkında beni bilgilendirebilir misiniz
İlçede çalışıyorum taşrada

Arkadaşlar normalde ücret farklı olması lazım. Eğer ücret farklı olursa puanlarda farklı olacak. Öncelikle ücetlerin netleşmesi gerekir...

fatih22222' Alıntı:
bu sınavda var birşeyler ama hadi hayırlısı normalde bugün son onay tarihi
bugüne kadar kıytırık 5 saat oldugu için kıymetlenmemişti bundan böyle cinlikler olmaya başlar...
açıklama: "sistem otomatik yapıyor elimizde bişey yok"

Arkadaşlar muhtemelen ek ders karşılığı mı yoksa toplu sözleşme gereği merkezi bütçeden mi ödenecek diye netleşmediği için sistemi o yüzden açamıyor olabilirler. Sonuçta mebbis sınav modülünde halen ek ders karşılığı yazıyor. Muhtemelen onunla alakalıdır diye düşünüyorum. Sadece tahmin...

Görevlendirmeler başlamış arkadaşlar, Son Onay Tarih ve Saatini 1 gün ileri çekmişler. Son Onay > 28/12/2015 23:59:00

Arkadaşlar çıkıp çıkmadığı nasıl belli oluyor bu görevlerin ? başvuru yapmıştım ama anlayamadım çıkıp çıkmadığını?

mebbis şifrenizle girip sınav işlşemlerinden bakabilirsiniz hocam. Cep tele de mesaj geliyor.

ya benim sayfada tercih yaptığım oturumlar duruyor ama çıkıp çıkmadığıyla ilgili bir yazı yok ama ya ? nasıl oluyor bu sistem?

tam bir komedi yaaa..bir sınavı açıklayamadılar yaa..inanın çok komik bir durum..ayrıca puanlarda güncellenip yeni ücretlere göre düzenlenmeli..ah meb vah meb..

la_mer62' Alıntı:
Arkadaşlar çıkıp çıkmadığı nasıl belli oluyor bu görevlerin ? başvuru yapmıştım ama anlayamadım çıkıp çıkmadığını?
MEBBİS'te bir şey görünmüyorsa ve cep mesaj da gelmediyse çıkmamıştır Hocam.

la_mer62' Alıntı:
ya benim sayfada tercih yaptığım oturumlar duruyor ama çıkıp çıkmadığıyla ilgili bir yazı yok ama ya ? nasıl oluyor bu sistem?
Hala duruyorsa ve onay ekranı yoksa çıkmamıştır Hocam. İkinci yerleştirmeyi bekleyin.

bilo' Alıntı:
tam bir komedi yaaa..bir sınavı açıklayamadılar yaa..inanın çok komik bir durum..ayrıca puanlarda güncellenip yeni ücretlere göre düzenlenmeli..ah meb vah meb..
Hocam,

Sınav binaları Bilgi işleme geç geldiği için yerleştirmeler gecikmiş.

Hocam,

Bir çok kez açıklamıştım tekrar açıklayım.

Sınav görevlendirmeleri puan usulüne göre belirlenmektedir. Başlangıç itibariyle herkesin puanı 0 olduğu için T.C. kimlik numarası küçükten büyüğe doğru görevlendirmeler yapılmaktadır. Herkesin puanı oluşunca T.C. kimlik numara kriteri sona erecek ve puanı düşük olanlardan çok olanlara doğru yapılacaktır. Görevlendirmeler Bakanlık tarafından yapılmakta olup İl/İlçelerin müdahale imkanı (teog hariç) yoktur.

Puan hesaplaması sınavda salon görevlisinin aldığı ücretin sınavın maksimum süresine bölümünün 100 ile çarpılması şeklindedir. ==> (Ucret/Süre)*100

Manuel sistemi düşününce bu sistem kesinlikle adaletlidir.

Geri