15 bin liram var. arabasını satana talibim

Kodla Büyü
Hocam dizel arabayı bu fiyata alamazsın, bulsan bile km si yüksek olur. Bence dizelde fazla ısrarcı olma, tüplü bir araba al rahat et.

hocam benim 2004 model clio var. kaza boya yok. 130 binde. lpg yi ben aracı alınca temmuz 2011 de taktırdım. 20 kuruşun altında yakıyor. hiç bir masrafı yok tüm bakımları yaptırdım. alalı 1 yıl oldu. benden önceki sahibi yakın tanıdığımdı. düşünürseniz görüşebiliriz.

phpcoder' Alıntı:
hocam benim 2004 model clio var. kaza boya yok. 130 binde. lpg yi ben aracı alınca temmuz 2011 de taktırdım. 20 kuruşun altında yakıyor. hiç bir masrafı yok tüm bakımları yaptırdım. alalı 1 yıl oldu. benden önceki sahibi yakın tanıdığımdı. düşünürseniz görüşebiliriz.

hocam clio kullandım ben iyi araba farklı birşey düşünüyorum. eğer kullanmamıs olsa idim düşünürdüm

phpcoder' Alıntı:

Hocam tam özelliklerini, modelini değişen durumunu ve fiyatınızı yazarsanız ben ilgilenebilirim.

Bizim bi hoca satmış benden habersiz - 15 bin tl ye- dizel fiesta , model yılını bilmiyorum - km si 160 bn de imiş. Fikir vermesi açısından yazdım - haber etmiş olsaydı, her zamanki gibi burada sizlerle paylaşırdım

2005 accent var bende hocam senin üye adın gibi plakası da 25, 15'e satmayı düşünüyorum:)

phpcoder' Alıntı:

Bu araba ilede ilgilebilirim hocam ben araç nerede özellikleri

ramo87' Alıntı:
phpcoder yazdı:

Bu araba ilede ilgilebilirim hocam ben araç nerede özellikleri

hocam araç istanbul büyükçekmece de.
araç 2004 expression modeli.diğer cliolara göre bazı artıları var. (sis farı, çelik jant, arka koltuş başlıkları, yarısı deri koltuk klıfları, sony marka teyp gibi.)

geçen yıl haziran ayında bir tanıdığımdan aldım. temmuz ayında 115. bin km de atiker marka lpg taktırdım. 1 yıldır hiç sorun yaşamadım. yakıtı çok uygun.
araçta kaza boya yok. sadece sol arka çamurluğu geri gelirken bir yere sürttüm çizik oluştu. benden önceki sahibinde de aynı parçada az eziklik var sanırım birisi yumruk atmış araca. satmayı düşündüğüm için bu parça (sol arka çamurluk) üzerinde işlem yaptırmadım. çizik ve ezik araca yaklaşınca belli oluyor. çok büyük değil.

araç için düşündüğüm fiyat 16.250 TL. eğer yakında iseniz aracı her zaman görebilirsiniz.

ben 2008 2009 model linea yada 2005 2006 megane almak için aracı satıyorum, bu araçlarla takas düşünebilirim.

bu fiyata karşınıza çıkacak kitlenin % 80 i şirket çıkması olacak dikkat edin derim. (clio-linea-fiesta)(150 bin km üstü)(2006 modelin altı)

Arkadaşlar anladım ki 15 binle bi cacık olmuyor. araba piyasası 3 milyar yükselmiş. kışı bekleme kararı aldım. istanbulda gezmedik araba pazarı kalmadı

Geri