▓▒░ BES'ten Çıktım Ama ░▒▓

Kodla Büyü
az once ziraat emeklikle gorustum cuma gunune kadar yatacagini soylediler bu arada bese yeniden katilmak icin 2019yilini soylediler bundan sonra tekrarsorunlu katilim olmayacagini da ekledilr

tuncay_tuncez' Alıntı:
az once ziraat emeklikle gorustum cuma gunune kadar yatacagini soylediler bu arada bese yeniden katilmak icin 2019yilini soylediler bundan sonra tekrarsorunlu katilim olmayacagini da ekledilr

Hocam dediğim gibi o Cuma bence 29'unu bulur. Sonuçta para faizde.

Bomax01 hocam ziraat mayıs kesintisini dün yatırdı.

ziraat emeklilik az önce yatırdı mayıs kesintisini ? Asıl soru şu milyonlarca çalışanın isteği dışında kesilen bu paralar 10 gün boyunca 98 binlere çıkan borsa ve gecelik repolarda kullanılarak elde edilen kazançlar kimlerin cebindedir ? para kesilen tutarda geri yattı peki ben bu 10 günlük hakkımı helal ediyor muyum ? Hayır ....

DaMieN' Alıntı:
Ben de kısa sürede sistemden çıkıp parayı geri alanlardanım fakat şu an kontrol ettim tekrar 78 TL kesilmiş. :verymad:

Bilgilendirme için kendi kendime alıntı yapıyorum.

İkinci kesinti dün akşamüstü 16.30 sularında iade edilmiş...

Denizbank üzerinden alıyorum maaşı...

Değerli arkadaşlar,
Halk Emeklilik'ten gelen mesaja göre, nisanda çıksanız bile mayıs ayında son bir kesinti yapıyorlar ama iadesini yapıyorlar. Zar zor ben de çıktım. İki kesintiden birini yatırmışlar, diğeri için çağrı merkezini aradım, cumaya yatar dediler, bekliyorum.
Saygılar...

BBNET'te bilişim öğretmenlerinin yüzde kaçının sistemden çıktığı ile ilgili bir anket yapılsa süper olur.

Ekli dosyalar

• halkemeklilik sms.png
    halkemeklilik sms.png
    152 KB · Görüntüleme: 202
Anadolu hayat emeklilik hala yatırmadı 10 iş günü oldu bende müşteri hizmetlerini aradım. Bes kaydımın iptal edildiğini kesintiyi kendilerinin yapmadığını söyeldi. Kurumuznuzla görüşün kesintiyi onlar yapmış. biz herhangi bir kesinti yapmadığımız için geri ödeme yapmayız dedi. biraz kızdım bağırdım ama ne fayda.
bende okula dilekçe verdim bakalım cevap ne olacak.

ayze' Alıntı:
Anadolu hayat emeklilik hala yatırmadı 10 iş günü oldu bende müşteri hizmetlerini aradım. Bes kaydımın iptal edildiğini kesintiyi kendilerinin yapmadığını söyeldi. Kurumuznuzla görüşün kesintiyi onlar yapmış. biz herhangi bir kesinti yapmadığımız için geri ödeme yapmayız dedi. biraz kızdım bağırdım ama ne fayda.
Dun benimle tartıştılar bizimle ilgisi yok diye. Bu gun hesabıma baktım yatirmışlar kesintiyi. Ne yaptığını bilmiyor bunlar.

ayze' Alıntı:
ayze' Alıntı:
Dun benimle tartıştılar bizimle ilgisi yok diye. Bu gun hesabıma baktım yatirmışlar kesintiyi. Ne yaptığını bilmiyor bunlar.
Mayıs kesintisinin yatmasını halen bekliyoruz.

Anadolu parayı iyi işletti arkadaşlar. Bu nedir yaww. Bizim ziraat beni şaşırttı. 30 Mayısı beklerken 24 Mayısta yatırdı.

Geri