Şu anda iki ayrı tv de öğretmenler evlenme programı katılmış

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Şu anda iki ayrı tv de öğretmenler evlenme programı katılmış :)

Televizyon izlemiyorum ama tahminimce, evdeki ve okuldaki mahalle baskısına daha fazla dayanamamış son çare olarak oraya çıkmışlar.

fahrican' Alıntı:
Televizyon izlemiyorum ama tahminimce, evdeki ve okuldaki mahalle baskısına daha fazla dayanamamış son çare olarak oraya çıkmışlar.

Doğru tespit mahalle baskısı biz bekar ve askerliğini yapmış öğretmenlerin en büyük sorunlarından:D

öğretmene varmaz kimse :D çünkü öğretmen tembel, öğretmen vasıfsız, öğretmen işe geç kalır, öğretmen az maaş alır, öğretmen haksız, öğretmen gaddar, öğretmen merhametsiz, öğretmen yan gelip yatar, öğretmen üç ay tatil yapar, öğretmenin adı yok hem dışarda binlerce öğretmen var.......

daha önce çalıştığım bi okulda Uğur'un evlendiğrdiği bi arkadaş vardı.sonra ayrıldı.TV den evlenilmesine karşı değilim ama uzun ömürlü olmuyo ordaki evlilikler.insanlar değişik yollardan değişik vesilelerle evlenebilirler.ama TV biraz şov amaçlı gibi geliyo.

nasibin yeri yurdu tvsi interneti olmaz. çok takılmayın. herkes mutlu olsun inşallah. amin. ben evililik programlarını destekliyorum. sapıtmadıkları sürece.

hipopotam' Alıntı:
sizene hocam katılamazlar mı?

birşey mi dedik be hocam :) bizim okuldan katılan vardı hiç güzel karşılanmadı en son müdür kenara çekip konuşmak zorunda kaldı. Ve biz örnek insanlarız ...

Bence de uygun değil katılmaları

nasibin yeri yurdu tvsi interneti olmaz. çok takılmayın. herkes mutlu olsun inşallah. amin. ben evililik programlarını destekliyorum. sapıtmadıkları sürece.

o biraz zor

dün atv de hizmetli katıldı evlenme programına
okuldan herşey benden sorulur dedi resmen :puhaha: :puhaha:
öldüm gülmekten..

öğretmenlik sadece bir meslek değildir.
öğretmenlik görevine talip olarak hayatımızdaki bazı özgürlüklerden vazgeçtiğimizi en başta kabullenmemiz gerekiyor,
örnek teşkil ederek üzerimizdeki saygınlığımızı yitirmememiz gereklidir,
Bu nedenle bir öğretmenin evlilik programına çıkması hoş bir durum değil
genel olarak da bu tür programları desteklemiyorum,

blume2004' Alıntı:
öğretmene varmaz kimse :D çünkü öğretmen tembel, öğretmen vasıfsız, öğretmen işe geç kalır, öğretmen az maaş alır, öğretmen haksız, öğretmen gaddar, öğretmen merhametsiz, öğretmen yan gelip yatar, öğretmen üç ay tatil yapar, öğretmenin adı yok hem dışarda binlerce öğretmen var.......
:puhaha:
acınacak haldeyiz

ozgulhoca' Alıntı:
blume2004' Alıntı:
:puhaha:
acınacak haldeyiz
+1

mfk' Alıntı:
:++: olay budur

7-8 sene görüşüp evlendikten 6 ay sonra boşananlar var. Görücü usülü evlenip yıllarca mutlu olan. Artık internet ve evlilik programları da 1 km.2 lik bi alanda bile bir araya gelemeyecek insanları yakınlaştırıp birbirlerini bulmasını sağlıyor. Genelde dullar ve yaşı geçmesine rağmen hiç evlenmemiş insanlar oluyor bu programlarda. Bu insanların hayat geçirebileceği birilerini bulmaları, siz genç bekar arkadaşlarım kadar kolay değil. Ciddiyetini muhafaza eden her ortamda insanların birbirleriyle tanışıp görüşmelerine vesile olmak bence sevaptır ayrıca. Bunu 70 milyonun önünde yapınca yakışıksız bulan arkadaşlara sözüm ben gizli saklı yerlerde karısını, kocasını aldatan evli öğretmenler tanıyorum. Ama onlara dış dünya saygısını yitirmiyor. Neden? Kimsenin bişeyden haberi yok diye. Allah herkese temiz bi eş nasip etsin de nerden ederse etsin.

Biz niye başkalarına göre hayatımızı şekillendirmek zorunda kalıyoruz. Öğrenci yanlış düşünmesin, veli yanlış düşünmesin, müdür yanlış düşünmesin...

Eğer doğru dürüst bir kişiliğin varsa her zaman kaybetmeye mahkumsundur. Karşı cins evleneceği kişi hakkında; sigara içmesin, içki içmesin, yalan söylemesin, kahve alışkanlığı olmasın şu olsun, bu olmasın... der ama tam tersi biriyle evlenirler. Evlenmeyi düşünmüyorum der, bakarsın 6 ay sonra evlenmiş...

Öğretmen arkadaşları şuana kadar işi rast girmediyse, arkadaşları, akrabaları, iş arkadaşları o arkadaşın yalnızlığını gidermek için çaba sarf etmediyse bi zahmet sussunlar. Yalnız birinin içinde bulunduğu psikolojiyi bilmiyorsanız konuşmayın. Benim nice arkadaşlarım var yalnızlıktan dolayı bunalımdalar. Mesleklerini bırakmayı düşünüyorlar, çoğu zaman okula gitmiyorlar, bu yüzden soruşturma yiyenler var. İntiharı düşünenler var.

En azında o programa gidenler hayata tutunmaya çalışıyorlar. Bir çaba içerisindeler. Bazı zibidiler gibi her gün başka birisiyle beraber olmuyorlar...

ya şu öğretmenleri toplumun örnekcileri gibi görmekten vazgeçin artık.her insan gibi onlarında zaman zaman mayyakça dans edip sapıtmaya dağıtmaya hakları var her diğer insanlar gibi! bi kalıba sokup şu ne der bu ne der mantalitesi bi insanın hayatını karartmaya yeterde artar bile. İnsan nerde nasıl mutlu oluyorsa onu yapsın.kime ne evlenme programına çıktıysa yahu! Yalnızlığın nemenem bişey olduğunu 4 yıl yalnız yaşayan bana sorun! eşimle tanıştıktan sonra renkler bile değişti.Bırakın insanlar mutluluğu gerekirse uzayda arama lüksleri olsun.Örnekliğinizi okulda gösterin kafi

Hocam televizyon veya internetten mi evlendin?

O programların çoğu ya uydurma veye hep sorunlu kişiler var, bilgin olsun.

tv proğramlarına katılmak için izin gerekir. artık bu tür proğramlara katılmak isteyen öğretmenlere izin verilmeyecek

Öğretmenin tvde evlenme programına katılıp kötü örnek olduğunu düşünenlere şunu sormak istiyorum. Ben sigara yasağı çıktı çıkalı hemen hemen her okulun hemen duvar dibinde bir sürü öğretmeni teneffüslerde sigara içerken görüyorum ve her gün. Bu öğretmenler daha mı iyi örnek programa katılan arkadaşlardan?

boteakif' Alıntı:
Öğretmenin tvde evlenme programına katılıp kötü örnek olduğunu düşünenlere şunu sormak istiyorum. Ben sigara yasağı çıktı çıkalı hemen hemen her okulun hemen duvar dibinde bir sürü öğretmeni teneffüslerde sigara içerken görüyorum ve her gün. Bu öğretmenler daha mı iyi örnek programa katılan arkadaşlardan?

hocam alakasız bi yerden vurdun, konu neydii sen ne dedin ?

Geri