İzlediğiniz en mükemmel film hangisi

Kodla Büyü
koraydoyuran' Alıntı:
1-Kuzuların Sessizliği (The Silence of the Lambs)
2-Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption)
3-İhtiyar Delikanlı (Old Boy)
4-21 Gram (21 Grams)
5-İçerdeki Adam (Inside Man)
6-Çakal (The Day of the Jackal)(1973)
...
ilk aklıma gelenler
Hocam listen gerçekten harika,bence de bu filmler mükemmel.

Yüzüklerin Efendisi Serisi
Transformers Serisi
X-Men Serisi
The Born Serisi
Fast-Furious serisi
Fight Club
Inception
Er Ryanı Kurtarmak (Saving Private Ryan)
The Prestige
Zafer ve Gurur (Pride and Glory)
Cennetin Krallığı
Ghost Rider
Next
Lord of War
American Gangster
Deja Vu
Bu liste uzar gider ama hangisi en mükemmel seçemedim.

Kısaca Tom hanks, vin diesel, Matt damon, nicolas cage, Edward norton, liam neeson, hugh jackman vs gibi oyuncuların tüm fimleri mükemmel

the_korsan' Alıntı:
Yüzüklerin Efendisi Serisi
Transformers Serisi
X-Men Serisi
The Born Serisi
Fast-Furious serisi
Fight Club
Inception
Er Ryanı Kurtarmak (Saving Private Ryan)
The Prestige
Zafer ve Gurur (Pride and Glory)
Cennetin Krallığı
Ghost Rider
Next
Lord of War
American Gangster
Deja Vu
Bu liste uzar gider ama hangisi en mükemmel seçemedim.

Kısaca Tom hanks, vin diesel, Matt damon, nicolas cage, Edward norton, liam neeson, hugh jackman vs gibi oyuncuların tüm fimleri mükemmel

hocam yaptığın listeyi beğenmemek mümkün değil gerçekten izlenmesi gereken filmler

-I am legend
-apocalipto
-evdeki düşman
-hz.meryem
-diğerleri
-son bölümünü saçmalamasalardı eğer lost izlediğim en iyi diziydi
daha yine var ama ilk aklıma bunlar geliyo

hepsi güzel filmler ama Braveheart ile karşılaştırılınca altlarda kalırlar... bşr yıldan vazla vizyonda kaldı. 5 oscar aldı ki ahkkı daha fazla idi... ingilizleri kötülediğinden vermedi akedemideki ingiliz üyeler. daha iyisi çıkmadı....

çalgı çengi çok komik belki sanatsal bir değeri yok ama gülmek için izleyin.bir de incir reçelini çok severek izledim

Yıllardan beri film izlerim...bu tecrübelerime dayanarak son zamanlarda izlediğim iki farklı film ismi söylim
my name is khan
brest kalesi
kesinlikle izlenilmesi gereken filmler..

iki tane daha :)
nefes nefese
bal türk filmi

yazdığınız filmlerin hepsi çok güzel mutlaka izlemediklerimi izleyeceğim
benim ise son zamanlarda beğenerek izlediğim farklı sayılabilecek film ise

castaway on the moon

Çok fazla film izleyen birisi değilim, vaktim olmuyor o kadar. Ama konu başlığından izlenecek epey film çıktı iyi oldu. Paylaşanlara teşekkürler. Ben de en çok beğendiklerimi yazayım...

Akıl Oyunları
Devrim Arabaları
Dikey Limit
Inception
Kurtlar Vadisi Irak ve Filistin

cennetin krallığı
eşkıya
kurtlar vadisi ırak
kabadayı

ve salonda ağlamayan kimsenin kalmadığı 2009 yılındaki UMUT filmi

http://www.imdb.com/chart/top
bu 250 filmin 150 sini falan izledim. 8.0 ve üzeri izlenir. Ayrıca tavsiyelerim (izlemeyenler bunları mutlaka izleyin): inception, avatar, the prestige, black swan (final mükemmel), yüzüklerin efendisi kralın dönüşü, v for vendetta, yeşil yol, esaretin bedeli...

Geçen gün izlediğim ve çok beğendiğim bir film...Limitless (Limit yok)...konusu orjinal herkese tavsiye ederim...

1.Esaretin bedeli
2.Titanik
3.Akıl Oyunları
4.Başlangıç
5.Kızım olmadan Asla
6.Lorenzo'nun Yağı
7.Piyanist
8.Kehanet

Ya arkadaşlar bir film vardı ve o filmde adam ruhunu şeytana satıyor ama karşığında 3 dilek istiyor ve şeytanda her seferinde bu 3 dileği yerine getiriyor ama birşeyleri eksik veriyor..Şeytanda güzel görünümlü kırmızı kıyafetli bir kadın. Hayat adına çok güzel bir filmdi ama adını ve oyuncuları bir türlü hatırlayamadım. Umarım bu filmin adını bilen veya hatırlayan varsa bana yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşşekürler...

şeytanın avukatı vardı bi de hocam deyince aklıma geldi.onu da es geçmemek lazım süper bi filmdi :alkis:

realadana' Alıntı:
Ya arkadaşlar bir film vardı ve o filmde adam ruhunu şeytana satıyor ama karşığında 3 dilek istiyor ve şeytanda her seferinde bu 3 dileği yerine getiriyor ama birşeyleri eksik veriyor..Şeytanda güzel görünümlü kırmızı kıyafetli bir kadın. Hayat adına çok güzel bir filmdi ama adını ve oyuncuları bir türlü hatırlayamadım. Umarım bu filmin adını bilen veya hatırlayan varsa bana yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşşekürler...
"Şaşkın"
http://www.beyazperde.com/filmler/film-27549/

Geri