İstikal Marşı'nı da Kaldırın

Kodla Büyü
Kulis' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
Kulis' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
Bu ülkede istiklal marşını tanımayacaksan o mecliste oturmayacaksın. milletin vergileri ile o millet vekili maaşını almayacaksın. ne demek dayatma olmaz. sen bu ülkeyi gazoz parasına mı alındı sanıyorsun. devleti tanıma, istiklal marşını tanıma bayrağını tanıma o zaman senin mecliste ne işin var.
Bu ülkede kimin yaşayıp yapamayacağına, nasıl yaşayacağına sen mi karar veriyorsun?
Kimsin sen?
Babanın toprağı mı burası?
Herkes senin gibi kalibresiz mi düşünmek zorunda?
Bu ülkeyi sadece sen mi kurdun, sadece senin mi vergilerin var?
Haddini bil. Somut eleştiri getiremeyecek kadar sığ bir düşüncen ile ya sev ya terket düşüncesini hortlatmaya hakkın yok. Haddin de yok.
sen bu ülkede kafana göre yaşabileceğin mi sanıyorsun.Bu ülkede yaşamak isteyen herkes bu ülkenin birliği ve beraberliğine uymak zorundadır. bu benim babamın toprağıdır. yarında çocuklarımın toprağı olacak ite köpeğe bırakacak değiliz. burası ne suriye ye nede ırağa benzer. biz türk milletiyiz. arasına iraili alan pkk piçleri şunu bilsin suriyede ve ırakta yaptıklarını türkiyede yapamaz. yaparsa çok ağır bedel öder. kimse devlete meydan okuyamaz. haddimi bildireceksen gel bildir cesaretin varsa
Klavye bozuntusu, ırkçı kafatasçı. Bu ülkede herkes senin gibi düşünseydi şimdi kan gövdeyi götürmüştü. Hiçbir zaman bu ülkede özlem duyduğun tüm milleti zehirleyen bir zihniyete ulaşamayacaksın. Sağa sola küfür edip hakaret ederek bir ***** yapamazsın. Cesaretin varsa al eline silahı ve senden farklı düşünen herkesi öldürmeye başla. Nerden başlayacağını da iyi biliyorsun. Hodri meydan.
Zamanı geldiğinde kime ne yapacağımızı iyi biliriz. Sen adam olsaydın bana değil demirtaşa haddini bil dedin. Biz elimize silah alırsak kimsede aman dilemesin. Bu adamlara cesareti sizin gibi vatansızlar vermiştir.

Kürşat_58' Alıntı:
Zamanı geldiğinde kime ne yapacağımızı iyi biliriz. Sen adam olsaydın bana değil demirtaşa haddini bil dedin. Biz elimize silah alırsak kimsede aman dilemesin. Bu adamlara cesareti sizin gibi vatansızlar vermiştir.

Bu cümleleri IŞİD Türkmenleri katledip tecavüz ederken de duymuştuk. Yiyiyorsa bir tarafın buyur git. Silahı alacakmış da bilmem ne yapacakmış. Curmunuz kadar yeri yakarsiniz.

Kontrgerilla yanlış yapmıştır tamam kabul ama 80 den sonra yapılan yanlışlar yüzünden 1920 ruhunu anlatan marşımıza küsmek saçmalık değil mi? Kontrgerilla türk halkını ve daha önceden bedel ödeyip kazandığımız istiklal mücadelemizi temsil etmez.

Bayrağa olan kininiz marşımıza olan kininiz sadece apocuların sizlere aşıladığı ve sizin koyunca arkasından gittiğiniz bir saçmalık.

yadigartbaykal' Alıntı:
Son kırk yılımızı bir terör örgütü ile silah kullanarak geçirmeye çalıştık ve maddi, manevi çok acı çektik, çok bedel ödedik. Kayıpsız geçen 3-4 yıl, bu dönemleri unutmamızı engellememeli. Doğuda yaşayan halka terör örgütü ile değil, silah ile değil bu işin zeytin dalı ile sonlandırılabileceğini göstermek gerekiyor.
Siz vatansız değilsiniz!! Burası ortak vatanımız demeliyiz.
Artık şu silahlarımızı "Türk Milletine" değil de dış tehtidlere çevirmek gerekiyor. Silah ile bu işin çözülemeyeceğini düşünüyorum.

Hükümet bence imralı ve hdp ile pazarlık yapmakla yanlış yaptı. Elbette çözüm olmalıdır, Kürtler ezilmiştir bu doğru ama çözüm böyle olamaz.

İktidar olarak 2010 da çıkıp meydana kürtlerin tüm haklarını vereceğim demeliydi, bu döneme kadar yapmış olduğu açılımı bir kalemde yapmalıydı ama imralısız ve bdp siz.

Bir kürt asla kendini 2. sınıf vatandaş görmemeliydi, asla pkk nın ipine inmemeliydi, pkk insanları masallarla kandıramamalıydı.

Şimdi ne oldu o kadar açılım yapıldı, bu hakları devlet mi vermiş oldu HAYIR, peki nasıl oldu diye kabul ediliyor; Öcalan ve hdp haklarımızı kazandı.

2015 türkiyesinde bir kürt benden az bir hakka sahip değildir.

Evet burası bizim babamızın toprağı. Benim marşıma bayrağımada kimse dil uzatamaz. Şimdi gelip burda kimse süslü laflar kurmasın. içinizdeki niyet belli. Ama biz suriyeli değiliz vatanımızı bırakıp kaçalım.

soda üzerinde yazan türk kızılayı yazısına bile tahammülü yok adamların, türk ne varsa silinsin istiyorlar

ernestososa' Alıntı:
cevap verin arkadaşlar bırakın klişe lafları; istiklal marşına neden karşısınız, belki bizler öküzüz olayı göremiyoruz lütfen biz malozları aydınlatın

Arkadaşım istiklal marşına karşı olan kim. kaldırılsın diyen kim. 3 sayfa yazı yazılmış kaldırılsın kelimesini sen kullanmışsın. yazdıklarına dikkat et. ısrarla istiklal marşında neresi sizi rahatsız ediyor diye sorup duruyorsun.

iyi de adam tv de açıkladı zaten ki rahatsız ediyor demedi. değiştirilsin demedi. kaldırılsın demedi. neredeyse hepsini sen söyledin.Her türlü ve her şekilde saygı duyulduğunu duyduğunu belirtti.

Ciddi anlamda biri herhangi bir şeyi eleştirdiğinde olumsuz bir şey söylediğinde bağırıp çağırıp ahkam kesiyoruz. Yaw varsa bir hata yanlış bir düşünce sen doğrusunu söle doğru anlaşılsın. Ve ısrarla söylüyorum hiçbir şey eleştirilemez değildir. hakaret edilmedikçe aşağılanmadıkça insanlar herkonuda fikrini söyleyebilmeli....

Kulis' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Bu cümleleri IŞİD Türkmenleri katledip tecavüz ederken de duymuştuk. Yiyiyorsa bir tarafın buyur git. Silahı alacakmış da bilmem ne yapacakmış. Curmunuz kadar yeri yakarsiniz.
geçen yıl ülkü ocakları suriye sınırını geçip 22 tır gıda ve giyecek yardımı yaptı. biz orda pkk şerefszilerinede verceğimiz bir ders olacak arkasında abd ve İsrail de olsa bir gün hesap vakti gelecek. bakalım hangi deliğe kaçacaklar. it her zaman itliğini yiğitde yiğitliğini yapar. türk milleti çok sabırlıdır sabrı taşdığında da neler olacağını tarih çok yazmıştır sende okursun türk milletini neler yapmış neler yapacak

Bırakın klavye vatanperverliğini kuru milliyetçiliği.1970 de planlanan ortadoğu projesinin bir ayağı olan ve en önemli ayağı olan suriye ırak ve bizim güneydoğumuzu kapsayan kürt devleti projesi adım adım ilerletilirken dün cumhurbaşkanı bu projeyi uygulayanlara meydan okudu.Bu demek oluyor ki savaşa hazırlanın bu bizim varlık yokluk savaşımız olacak.İşte bu savaş, kimin gerçekten ülkesi için canını vereceğini kimin ise kaypak olduğunu gösterecek.Hangi partiden olursan ol eğer vatanına aşıksan canını vermeye hazırsan seni bölmeye çalışan bu projeye karşı savaşa hazırlan.Bugüne kadar kürtlerin bu projeye alet olmaması için yürütülen çözüm süreci kürt açılımı projeleri bitti şimdi sıcak savaş başlıyor.Kandırılmaktan kurtarılmış kürt kardeşlerimiz bizimledir kurtarılamamışlara Allah selamet versin kurtulmayı nasip etsin.Siyaset bitti.Hazırlanın....

shadows' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
cevap verin arkadaşlar bırakın klişe lafları; istiklal marşına neden karşısınız, belki bizler öküzüz olayı göremiyoruz lütfen biz malozları aydınlatın

Arkadaşım istiklal marşına karşı olan kim. kaldırılsın diyen kim. 3 sayfa yazı yazılmış kaldırılsın kelimesini sen kullanmışsın. yazdıklarına dikkat et. ısrarla istiklal marşında neresi sizi rahatsız ediyor diye sorup duruyorsun.

iyi de adam tv de açıkladı zaten ki rahatsız ediyor demedi. değiştirilsin demedi. kaldırılsın demedi. neredeyse hepsini sen söyledin.Her türlü ve her şekilde saygı duyulduğunu duyduğunu belirtti.

Ciddi anlamda biri herhangi bir şeyi eleştirdiğinde olumsuz bir şey söylediğinde bağırıp çağırıp ahkam kesiyoruz. Yaw varsa bir hata yanlış bir düşünce sen doğrusunu söle doğru anlaşılsın. Ve ısrarla söylüyorum hiçbir şey eleştirilemez değildir. hakaret edilmedikçe aşağılanmadıkça insanlar herkonuda fikrini söyleyebilmeli....

Bugün tv de yayınlanan programı aç izle bakalım ne diyor demiştaş, kahraman ırkıma bir gül, hangi ırk......

Soda şişeleri üzerindeki Türk Kızılayı yazısından rahatsız olanlar, onu bile değiştirmeye kalkanlar, T.C yazısı bile gözlerine batanlar, bunu böyle bırakacak mı sanıyorsun.

Ezberlemişsiniz hiç bir şey tartışamaz değildir diyorsunuz, elbette tartışılamaz değil ama varsada buyurun tartışalım.

Ben İstiklal Marşı okumayan denyolarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum, ulus devlet istiyorum.

Suriyenin kuzeyinde devlet kurulursa Reisin dediği gibi savaş çıkar.Suriyede Türkiyeye katılır bu kadar basit... :tr:

Zaten bu işlerin baş sorumlusu Reis değil mi?

Madem savaş olacak, öncelikle ertem şener, rasim ozan, mehmet metiner ve cemil barlas silah altına alınsın. Ülkemizdeki işi hallettikte suriye kaldı.

Dış güçlerin burada bazı planları var bizde bunları bozmak için reisin arkasındayız. :tr:
İşte ak koyun karakoyun o zaman belli olacak bu ülkede...

Tayyip savaş ilan etsin peşinden giden namerttir, bop bop diye diye sonunda iç savaşı çıkarak, bravo verilen görevi iyi yerine getiriyor, bir başka adam olsa asla bunu yapamazdı, iyi seçim yapmış bop un uluslararası mimarları

Bu devlet meselesidir siyasi mesele değil.Biz kim iktidarda olursa olsun devletimizin güvenliğini tehdit eden bir konuda idareye destek veririz.Bu vatan bizim.Bizim bakışımız budur.

Devletimizin güvenliğini tehdit eden durum nedir açıklayabilir misin? Esedi devirmek isteyenler kuzeyde bir Kürt devleti kurulacağını düşünemediler mi?

Beni en çok "Hakkıdır hakk'a tapan milletimin istiklal" kısmı rahatsız ediyor. Hakka tapmıyorum ama milletimi seviyorum, istiklal hakkım değil mi? O nasıl olacak.

Şu ezanlar ki dinimin şahadetimin dinimin temeli, o kısımda bozuyor işi. Şiirsel olarak mükemmel ama, sözlerinden ki manalarında ayrımcılık var. Sadece Sun-i Türklere hitap ediyor, olmaz... Daha iyisi olabilir.

helal kardeş bak adam ne güzel yazmış

sünniler için demişsin ama alevilerinde hakka taptığını biliyorum yanlışmıyım

aleviler bizden daha fazla milletine bağlı bayrak sevdalısı ve daha atatürkçü

ateistim diyorsan yapacak bişey yok

yüzde 1 için marşı bozup yeniden yazsak bu sefer daha kötü yazarız kimse memnun olmaz

ateistler okumayabilir sorun yok

Kara Kule 61' Alıntı:
Suriyenin kuzeyinde devlet kurulursa Reisin dediği gibi savaş çıkar.Suriyede Türkiyeye katılır bu kadar basit... :tr:
Kara Kule 61' Alıntı:
Bu devlet meselesidir siyasi mesele değil.Biz kim iktidarda olursa olsun devletimizin güvenliğini tehdit eden bir konuda idareye destek veririz.Bu vatan bizim.Bizim bakışımız budur.

Irak'ın kuzeyinde bir oldu bittiyle kurulan devletten dolayı savaşmak niye aklınıza gelmedi?...

Bazıları romantiklik yapıyor sanırım. Adamlar herkesi yerinden yurdundan eden it oğlu itleri özgürlük savaşçısı kendi ülkesinde MİLLİ MARŞI'nı savunan "ne oluyor, yok artık" diyen adamları faşist ilan ediyor... Açık açık hasiktirin ordan diyorum... Sen özgürlük vs deyip doğuda insana seçme hakkı bile tanımayacaksın (bunu bir de başarı diye lanse edeceksin) sonra aldığını sandığın bu güçle Milli Marşı tartışmaya açma gücü bulacaksın kendinde öyle mi?

Demokrasi havarilerinden, tartışalım goygoycularından "Doğudaki kadın haklarını-Berdeli-Cehaleti-Silahla Tehdit edilen halkı-Toprak ağalığını-Feodaliteyi" tartışmaya açanı duymadım niyeyse... Bu demokrasi, özgürlük, barış söylemleri nedense ROMANTİK nidalarla bu ülkenin ÖZ DEĞERLERİ üzerinden yürüyor... Yok öyle yağma!

yadigartbaykal' Alıntı:
Ayrıca her gelen, son bir kaç mesajı okuyarak ve konu başlığına bakarak bir gazla yazıyor. :D

Bazıları kendilerini ev sahibi kendi gibi düşünmeyenleri kiracı olarak görüyor bu memlekette, adamların derdi anlaşmak değil sadece cevap vermek....

Benim aklıma şöyle bir düşünce takıldı. İşid zaten batının piyonu ne yapıyorsa zaten amerikanın isteği ile yapıyor. Ypg direk suriyeye karşı ayaklansaydı suriyenin müdahale şanşı daha kolay olurdu. Ama ortada önce kötü karakter işid yaratıldı. Şimdi ypg yani pkk ne yaparsa kötünün iyisi olduğu için yaptıkları göze batmıyor. Son zamanlarda türkiye'ye sığınanlar ypg zulmü yüzünden sığınıyor. Bunlar akdenize petrol için koridor oluşturursa şaşmam.

gelecek' Alıntı:
Benim aklıma şöyle bir düşünce takıldı. İşid zaten batının piyonu ne yapıyorsa zaten amerikanın isteği ile yapıyor. Ypg direk suriyeye karşı ayaklansaydı suriyenin müdahale şanşı daha kolay olurdu. Ama ortada önce kötü karakter işid yaratıldı. Şimdi ypg yani pkk ne yaparsa kötünün iyisi olduğu için yaptıkları göze batmıyor. Son zamanlarda türkiye'ye sığınanlar ypg zulmü yüzünden sığınıyor. Bunlar akdenize petrol için koridor oluşturursa şaşmam.
daha öncede paylaşmıştım olay aynı dediğiniz gibi
file.php

Işid-kobani-pyd üçgeni tamamen kurgu bir operasyon, bunun tersini iddia eden kördür yada yalancı. Kobani saldırısı pkk ve hdp nin 30 yıllık mücadelesinin en büyük prikolojik başarısıdır. Işidin kobaniye saldırması kürtlerde milliyetçilik bilincini tavan yaptırdı, işidi kobaniye saldırtanlar ile ypg nin orayı ele geçirmesini sağlayan güç aynı güç, İşte o güç bu ülkede Milli Marşımızı da istemiyor. Hakaret filan edebiyatı yapmayın, hakarete takılıp meselenin özünü tartışamıyoruz. Eğer selahattin demirtaş Milli Marşımızla ilgili bir konuyu başlatmsışsa bunun arkası kesinlikle gelecektir.

Hainin biri cikar bayraga el uzatir. Digeri istiklal marsina laf atar. Gerci cok normal bu hainleri gazi meclise sokanlar utansin. Bayraksizlar ne bilsin istiklalin kiymetini. Mehmet Akif' in kimligini bilmeyen kahraman irkin ne oldugunu bilemez. Babasindan atasindan emin olmayan da bu hainler gibi anirip durur. Cakallar iyice havlamaya basladi. Isid yalaniyla dunyanin gozunde gostermelik ozgurluk savascisi oldular ya havalar bu yuzden.

Onlarin oyunlari varsa Allah' inda oyunu var. Suphesiz O oyun kuranlarin en iyisidir. Ins bu kuduruklar tez zamanda mundar olacaklar. Yeter ki biz birlik olalim. Akplisi, Chplisi, Mhplisi birlik olmaliyiz. Hdplileri katmiyorum zira bu hainlerin ne olduklarini hala goremiyorlarsa ne demek lazim daha bilemiyorum.

Geri