İstanbul BTR

Kodla Büyü
hayalcisuat' Alıntı:
eveett, yine beklenen oldu ve istanbul en iyisini (!), en güzelini (!), birbuçuk ay gibi kısa bir sürede (!) yaptı...!!! alkışlar istanbula :alkis: :alkis: :alkis:
beni görevlendirmeyenlere sesleniyorum. yine başvuru yapıcam ve yine fatihin fedaisi olmak istermisiniz şıkkını işaretlemiyecem...!!! hadi bakalım, nolcak. zaten kaç ay kaldıki şunun şurasında:)

bunlara baş eğip karnım tok gezeceğime, karnım aç başım dik gezerim. istbilfor.org da fatihin fedaisi şıkkını seçmeyenlerin dilekçesi geçersiz sayılacak demiş (gerçi hayırı seçmek olmaz dememişler) ama bunu hangi yazıya dayanarak yazmışlar anlamadım.

bu dönem geçti de ikinci dönem ne olacak. idarecilerinizi göreve çağırın hocam yazsınlar ile; "formatör olmadan biz okulda çay bile içemeyiz" desinler, "alışmışız her işe koşmalarına" filan yazsınlar. ha yok yazmıyolarsa zor günümüzde yanımızda olmayan idareci sonuçlarını göze alsın. pazartesi görevler iptal, güvenlik kamerasının kablosunu bile ben hallediyorum, müdüre sevgilerimi sunarım bende.

banada 3 gun lise gorevlendirmesi vermisler(car. pers. cuma) ama benim cuma gunu 6 saat secmeli dersim var anlamadim gitti neye gore belirlemisler gunleri ben 2 gunde 15 saat derse nasil girecegim?

Bakanlık yazısında olmayan herseyi su anda bize yaptırıyorlar helal olsun :)
Bir arkadas söylemişti Btr çıktığında
Umarım kendilerine göre değiştirmezler diye
Ama görüyorum ki yakında bizi tüm İstanbul U gezdirecekler
Son sözüm
Allah kimseyi birilerine muhtaç etmesin.

sen devletsin, aç bugün bilgisayar öğretmenine atama, yerleştir o liselere, kendini de düşürme bizi de perişan etme.

bluesman55' Alıntı:
antiformator' Alıntı:
Gidip bana en uzak ve tercih edeni çok olan okulu yazacağım, tabii ki beni değil daha yakın olan öğretmeni görevlendirecekler sonra da seve seve beni okuluma BTR yapacaklar. Ya da tercihlerin içine kendi okulumu mu yazsam, mecburmuşuz ya yazmaya. El mi yaman bey mi yaman :)

"terçihlerim dışında bir okula görevlendirilme" seçeneği el yaman yapar hocam.

O seçeneği boş bırakmayın deniyor ben de "Hayır"ı işaretleyeceğim.

antiformator' Alıntı:
bluesman55' Alıntı:
antiformator' Alıntı:
Gidip bana en uzak ve tercih edeni çok olan okulu yazacağım, tabii ki beni değil daha yakın olan öğretmeni görevlendirecekler sonra da seve seve beni okuluma BTR yapacaklar. Ya da tercihlerin içine kendi okulumu mu yazsam, mecburmuşuz ya yazmaya. El mi yaman bey mi yaman :)

"terçihlerim dışında bir okula görevlendirilme" seçeneği el yaman yapar hocam.

O seçeneği boş bırakmayın deniyor ben de "Hayır"ı işaretleyeceğim.

evet hocam bende farkettim o açığı ama önemli olan onların farketmesi.

Başakşehir'de 3 okula görevlendirme yapılmış. 1 tane de boşta var. Yani toplam 4. O kadar Bt öğretmeni var nolacak? 6 saat dersim var okulda başka da ders yok, şimdi nolacak? Onca pohpohladığınız BTR denen şeyin formatörlükten kötü olacağını bangır bangır bağırdık. Ama sallayan kim herkes kuyruğunu kurtarma telaşında. Bu arada İstanbuldaki görevlileri de ayrıca tebrik ederim bu muhteşem listeyi hazırlayabildikleri için :alkis:

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği yazdığım güne lanet olsun. Allah belamı verseydi de şu işi yapmasaydım :verymad:

cure' Alıntı:
aynı liseyi tercih edenlerin arasından hangi kriterle belirlediler ben bunu anlayamadım. bu durumu nereden öğrenebilirim bilen var mı?

tercihler aşağıdaki öncelik sırasına göre yapılacaktı ama öyle mi yapıldı bilemiyorum
1.doktora yapanlar,
2.yüksek lisans yapanlar,
3.deece-kademesi yüksek olanlar,
4.hizmetiçi eğitimi çok olanlar

bazı şahsiyetler ben "istanbul mem bakanlık yazısını bt öğretmenlerinin hayrına yorumlayacak değil ya" dediğimde, bi araba laf edip "hadi sen hayra yorda görelim" diyerek çemkirmişti... şuan haklı çıkmaktan pekte memnun olmasam da görülüyorki, istanbulda bu görevi kim yaparsa yapsın bizler hep mağdur oluyoruz...! ne diyim Allah sonumuzu hayır etsin...!

Seçmiyorum okul mokul. Kadro versinler gidelim, ama öyle iki aylık görevlendirmelerle üç gün şuraya beş gün oraya gitmem.

ne bekliyordukki adamlar haftada 4 okula gorevlendirmis kendi okulundada 18 saat dersi var 1 günde 18 saat derse gir diyorlar millete mukemmel bir hesaplama yapmislar artik sabah 7 de girer ertesi gece 5 de felan bitirir bu kadar dersi bi günde.

5 gün görevlendirme nedir ya ... Usulsuz bir şekilde tercihlerim dışında olan liseye görevlendiriliyorum birde kendi okulumu bırakıp 5 gün Allah'ın dağındaki liseye mi gitcem..

bdogretim' Alıntı:
3 gün başka okula görevlendirildim. 14 saat dersim var. Bu dersleri pazartesi ve salıya koyacaklar. Bu durumda ben kendi okulumda sadece derse girip çıkacam. Kendi okulumda BT Rehber öğretmenliği görevlerini yerine getirmeyecem. Hangi mantıkla 3 gün görevlendirme yapıldı ki?
AYNI durum sözkonusu.. 2 Güne sığmazki 14 saat ders

benim adım listede var ancak görevlendirilen okul kısmı ve günü boş...
Bu ne anlama geliyor?

Tekli ogretim yapan bazi fatih okullarina gorev listesinde gorev verilen arkadaslar olmasina ragmen bos okullar listesinde bu okullarin adi var. Kafam karisti...

tşk ederim bilgi için, bu nerede yazıyordu hocam?
bir de aynı ilçeye görevlendirmek zorundalar mıydı?istediğim ilçedeki okul boş kalmış beni norm fazlası olduğum kendi okuluma görevlendirmişler

Çok güzel öğretmenler günü hediyesi oldu. Formatörlük iptal Btr de yok. Ekders yok. Ders yok, okul yok. Moral sıfır. Allah bin türlü belanızı versin eğitimi çocuk oyuncağına çevirdiniz.

bu ne saçmasapan bir iştir ya. ben başka okulda görevlendirme istemezsem kendi okulumda da rehber ogretmen olamıyorum.resmen zorla görevlendirme istemek zorunda bırakıyorlar bizi. Benim okulumdaki web sitesi düzenlemesi bilgisayar odasının işlerini vs. kim yapacak o zaman???? madem bu formatorluk gereksiz bir şeydi yapılmasa da oluyordu ne diye senelerdir bizi süründüyorlar? mesleğimden soğudum yemin ediyorum okula gelmek istemiyorum. sebep olanların allah bin türlü cezasını versin :verymad:

Pazartesiden cumaya 5 gün, Haftada 15 saat dersim var. Anadolu Lisesine çarşamba-perşembe-cuma görevlendirmişler. Ama benim bu üç güne yayılmış 8 saat dersim var. Okul benim için programı mı değiştirecek? Yoksa önce okula kalan vakitlerde Al'ye mi gidecem. AL'ye gittiğimde ne yapacam inanın bilmiyorum. Yemin ediyorum kafam bir dünya oldu ya.

Kimin gazına gelip neden bu bölümü yazdığımı 6 yıldır soruyorum kendime. Benden zeki olmayan adamların işleri düzenleri belli ama biz geleceğe yönelik adım atamıyoruz. Görevlendirme çıkmazsa ayrı dert çıksa ayrı dert. Allah görev çıkanlara da çıkmayanlara da yardımcı olsun.

arkadas o ya da bu sekilde geldi göreevlendirmeler. hayırlı olsun diyelim çıkan arkadaşlara. çıkmayanların da allahı yardımcısı olsun.
pekiş formatörlük ne zaman iptal olacak? yeni görev ne zaman başlayacak.. bilen var mı? umraım ek ders kaybımız olmaz...

20 saat dersim var kendi okulumda sadece cuma sabahı boş. Liselere tercih yapamadım, bende formatörlüğü sonlandırılan ve BTR olamayan öğretmen arkadaşlarımın arasına katıldım. Şimdi yönetime şunu mu söyleyeyim; hocam BTR olmadı. 40 küsür branş öğretmeni var, herkesin ders programıyla uğraşın, progaramı bozun. Siz benim dersleri 3 güne sıkıştırın, ben boşta kalan liseyi tercih edeyim de BTR yeniden atamasında görev alabileyim. Sorunumuz belli, muhatap olan ist_koord arkadaşımızdan rica ediyorum mağduriyetler giderilsin. İsyan etmeye, ağza geleni söylemeye gerek yok. Boşta kalan liseler dolar, diğer öğretmen arkadaşlar da görev edinirler. Yeter ki hüs-ü zan olsun, iyilik olsun. Bütün arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum, iyi çalışmalar diliyorum.

Mr.Spermata' Alıntı:
umarım o boş okullar dolmaz da komple iptal edip yeniden yaparlar.
pek de iyi niyetli bi temenni değil... oyle dolmama gibi bi sorunla karşılaşılacağını zannetmiorum hocam geçim şartları durum belii.. rezilliğe rağmen istenio

Anadolu L.sınava dayalı atamalar yapılacak yakında. Fatih projesi kapsamındaki okullara BT kadrosu verilirse sorun toptan çözülecek.Bunu neden yapmıyorlar anlamıyorum.

Yine istemezsek başka okul ne olacak, sonsuz döngü içine mi gireceğiz?
Ben geri atmayacağım, keşke toplu hareket edebilsek adam gibi çözüm sunmak zorunda kalsalar...

evet bencede toplu olarak ciddi bir tepki koymalıyız...!!! bence organize olup 2.dönem görevlendirme istemezsek bu iş çözülür. bizler kimsenin oyuncağı değiliz...!!!

Geri