İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
Müdür bey, bugün bt rehberliğinin artık İstanbul'da olmayacağını sözlü olarak söyledi. İl milli eğitim öyle istiyormuş. Pek inanmadım ben ama. Net bilgisi olan var mı?

Bende pek ihtimal vermiyorum, bu seneki Görevlendirme sürecinden kaynaklıdır diye tahmin ediyordum

Arkadaşlar listeyi burdan paylaşmam doğru değil, bunun bazı sıkıntıları öncelerde yaşandı. Ancak il milli eğitimden 10787080 nolu yazı diye arattırabilirsiniz.

okanformula' Alıntı:
Arkadaşlar listeyi burdan paylaşmam doğru değil, bunun bazı sıkıntıları öncelerde yaşandı. Ancak il milli eğitimden 10787080 nolu yazı diye arattırabilirsiniz.
Hocam sagol
Ayin 19undan sonra ise sorun yok

okanformula' Alıntı:

Hocam bulamadım yazıyı. Nerede tam olarak

yazı ilçelerde...19 eylül başlangıç.. kesin bilgi yayalım..

Hocam valilikten oluru alınmış yazıyı paylaşmanın ne sakıncaları olabilir, her dönem bu başlık altında paylaşılıyor, paylasin bizde görelim yazıyı.

Resmi bir yazıyı burada paylaşmanın ne sakıncası olabilir? Haftalardır bu yazıyı bekliyoruz...Paylaşsanız çok sevineceğiz.

Hocam geçen hafta perşembe günü ilden tüm ilçelere yazı gitti. hatta il 07.10.2016 tarihine kadar başlama yazılarını istemiş ilçeye sorun problem yaşamayın.

tati' Alıntı:
Hocam geçen hafta perşembe günü ilden tüm ilçelere yazı gitti. hatta il 07.10.2016 tarihine kadar başlama yazılarını istemiş ilçeye sorun problem yaşamayın.

Okulun her işi gibi bu da anormal şekilde gelişti tabiki. Aydın yazısını internetten okuyup anında psikolojik baskıya başlayan adam, senin de dediğin gibi hocam yazı geleli bir hafta olmuş, ben söylüyorum eskileri tarıyor da öyle buluyor "aaa gelmiş" diyor... Sağolun hepiniz.

Arkadaşlar ek görevlendirme sonuçları ne zaman açıklanacak bir de ek görevlendirmeler ayın kaçından başlayacak bilgisi olan var mı?

Geri