İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
istanbulda BTR olan arkadaşlar. sınıf içi gözlem formunu kendi dosyamızda mı tutacağız yoksa bi yerlere mi göndereceğiz. bu konuda var mı net birşey.

Arkadaşlar ilgili konu değil biliyorum ama BTR görevlendirilen arkadaşlar arasında sınıf içi gözlem formu dolduranlar var mı?

Diyelim ki öğretmen henüz etkileşimli sınıf yönetimi kursu almamış. Haliyle VSınıf ve EBA kullanmayı bilmiyor. Biz bu öğretmenin dersine girip yine de sınıf içi gözlem formu dolduracak mıyız?

Bugün okuluma ana fikri "Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu" na tüm öğretmenlerin katılması gerekir aksi halde ben nasıl öğretmenlerin dersine girip EBA, V Sınıf kullanıyorlar mı gözlemleye bilirim? Bu kurslara da şuraya şuraya tıklayarak katılabilirler şeklinde bir dilekçe yazdım.

Yani ben mi yanlış düşünüyorum öğretmen eğitimini almamışsa uygulamasını yapamaz. Bana denirse ki sen anlatacaksın, kursu en baştan hiç bilmeyen bir adama anlatmak benim görevim değil rehberlik etmek benim görevim. Öğretmenlere teker teker anlatacaksam uzaktan eğitime katılmasınlar okulda kurs açayım ona gelsinler.

Yani özetle kursunu almamış öğretmenlere sınıf içi gözlem formu dolduruyor muyuz doldurmuyor muyuz?

Btr basvurulari simdiden sonra alinmiyor mu arkadaslar. Es durumu atamasiyla geldim. 9 eylulde baslamami yaptim. Dolayisiyla basvuru tarihini kacirdim. Bi cozumu var midir?

karekedi' Alıntı:
Yani özetle kursunu almamış öğretmenlere sınıf içi gözlem formu dolduruyor muyuz doldurmuyor muyuz?

hocam kurs almayan öğretmenler için gözlem formu doldurmuyoruz, geçen yıl okulumda yoktu ben doldurmadım,böyle bir talepte bulunulmadı zaten, ama bu yıl öğretmenlerden birini kursa yönlendirmiştim, kursu almış, muhtemelen form isteyecek ilçe,ben de dolduracam.

Eslivya' Alıntı:
Btr basvurulari simdiden sonra alinmiyor mu arkadaslar. Es durumu atamasiyla geldim. 9 eylulde baslamami yaptim. Dolayisiyla basvuru tarihini kacirdim. Bi cozumu var midir?

bu görevlendirmeden sonra ikinci bir görevlendirme daha oluyor genelde hocam ona başvurabilirsiniz

Eslivya' Alıntı:
Hocam bu dönem görevlendirmeleri valilikte sanırım 1-2 gün içinde ilçelere gitmiş olur, akabinde bir ek görevlendirme duyurmak istiyoruz yani onay çıkınca bir hafta içinde ek görevlendirme yazısı ilçelerinize gelecektir.

ist_koord' Alıntı:
Eslivya' Alıntı:
Hocam bu dönem görevlendirmeleri valilikte sanırım 1-2 gün içinde ilçelere gitmiş olur, akabinde bir ek görevlendirme duyurmak istiyoruz yani onay çıkınca bir hafta içinde ek görevlendirme yazısı ilçelerinize gelecektir.

Teşekkürler hocam.

ist_koord' Alıntı:
Eslivya' Alıntı:

hocam numaralardan ulaşmak çok zor orada çalışan hocalarım da çok yoğun

yarın ek dersler yapılacak bizim durumumuz ne olacak bazı arkadaşların görevlendirmesi çıkmıştı hatta çoğunun en azından onlar gönderilseydi.

Btr bulamıyoruz +maliye bakanlığı baheneleri ile kurslar iptal ediliyor,
btr olmaya çalışanlar sürekli mağdur ediliyor.

Bu konuda hep birliklte bir şey yapılamaz mı?

Görevlendirmelerin anlık durumu nedir ayrıca bilgisi olan var mı?

@ist_koord

Emrah Karaduman- Cevapsız Çınlama şarkısı geliyor nedensiz aklıma :) :idea:

Umudunu Kaybetme - Gabriele Muccino[/quote]

On numara film bu arada:)
hazır hoş sohbet yapmışken btr onaylanırsa 19 eylül den itibaren görevli sayılıp ek ders alabilecek miyiz?

ders saatlerini yanlış gönderen öğretmenler yüzünden gecikmiş

Geri