İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
Re: İSTANBUL BTR BAŞVURULARI NE ZAMAN?

yazıyı ekleyebilecek arkadaş varsa... çok iyi olur...

merhaba arkadaşlar; istanbul btr için başvurular başlamış sanırım. bu dönem doğum izninde olacağım için sancaktepe aziz bayraktar aihl için btr başvurusu yapmak isteyen arkadaşları haberdar edeyim dedim. kendi okulunu isteyenler için 2. başvuruya kalıp mağduriyet olmasın. iyi çalışmalar.....

Hocam özür grubu kapsamında gelen bir öğretmen olarak başvuruda bulunamadık konu ile ilgili ek bir görevlendirme yapılacak mı

istkoord hocam durum nedir, değerlendirme başladı mı acaba?

hemenyardim' Alıntı:
whitetiger0006' Alıntı:
BesSTy Hocam okulumuzda BT sınıfı olmadığı durumda nasıl olacak, bi bilginiz varmı?
Atandığınız okul Fatih Proje okulu ise BT Sınıfı olma zorunluluğu yok başvuru için.

bu dediğiniz ne kadar doğru bi ifade acaba, neye dayanarak bunu söylüyorsunuz hocam?

confrere' Alıntı:
hemenyardim' Alıntı:
whitetiger0006' Alıntı:
BesSTy Hocam okulumuzda BT sınıfı olmadığı durumda nasıl olacak, bi bilginiz varmı?
Atandığınız okul Fatih Proje okulu ise BT Sınıfı olma zorunluluğu yok başvuru için.

bu dediğiniz ne kadar doğru bi ifade acaba, neye dayanarak bunu söylüyorsunuz hocam?
2012 yılındaki resmi yazı google yada forumdan bulabilirsiniz okul Fatih Projesi okulu ise BT sınıfı aranmaz.

ewelen' Alıntı:
Hocam özür grubu kapsamında gelen bir öğretmen olarak başvuruda bulunamadık konu ile ilgili ek bir görevlendirme yapılacak mı
Hocam başladıysanız ek yazı ile göndertin ilçenizden bu görevlendirmeye yetişir.

deepman' Alıntı:
Maalesef değerlendirme başlamadı,
05/08/2014 son tarihti ve Cuma akşam itibari ile 7 ilçe göndermişti ben bir eğitim sebebiyle kurum dışındayım ama arkadaşlarla görüşüyoruz ilçelere tekit gönderilmiş sanırım yarın tamamlanmış olur
sizlerde ilçelerinizden sorunuz yazıyı il milli eğitime göndermişlermi diye(Mümkünse ilçenizden bir kişi sorsun 20 BT öğretmeni arayıp sordumu gerilebiliyor memur arkadaşlar size de 20 öğrenci gelip aynı soruyu sordumu halini düşünün :) , kendi aranızda organize olun ve bir/iki kişi arayıp gönderdinizmi diye takip ederse kontrollü olur.)

Tahminim yarın tamamlanırsa öbür gün komisyon çalışır ve Cuma gününe yetişebiliriz.

ist_koord hocam kontrol listesini yayınlayacak mısınız? Bazen isimlerde karışıklık oluyor çünkü

ist_koord hocam hangi ilçelerin listeleri eksik yazarsanız bizde ilçeleri memleri arıyarak işleri hızlandırabiliriz.

benim ümidim yok Cuma'ya yetişeceğine.. ne olurduydu yetişseydi de ders programımızı ona göre ayarlasaydık.

siz ne olur ne olmaz yarın göreve başlayın geçen sene de aynısı oldu gitmedik ek dersimiz kesildi

only61' Alıntı:
siz ne olur ne olmaz yarın göreve başlayın geçen sene de aynısı oldu gitmedik ek dersimiz kesildi

Kontrol Listesi yayınlansa en azından hangi okula görevlendirileceğimiz belli olurdu, şuan gideceğimiz okul belli değil

ist_koord' Alıntı:
deepman' Alıntı:
Maalesef değerlendirme başlamadı,
05/08/2014 son tarihti ve Cuma akşam itibari ile 7 ilçe göndermişti ben bir eğitim sebebiyle kurum dışındayım ama arkadaşlarla görüşüyoruz ilçelere tekit gönderilmiş sanırım yarın tamamlanmış olur
sizlerde ilçelerinizden sorunuz yazıyı il milli eğitime göndermişlermi diye(Mümkünse ilçenizden bir kişi sorsun 20 BT öğretmeni arayıp sordumu gerilebiliyor memur arkadaşlar size de 20 öğrenci gelip aynı soruyu sordumu halini düşünün :) , kendi aranızda organize olun ve bir/iki kişi arayıp gönderdinizmi diye takip ederse kontrollü olur.)

Tahminim yarın tamamlanırsa öbür gün komisyon çalışır ve Cuma gününe yetişebiliriz.

Nasıl bir memlekette yaşıyoruz. Başvurular yapılmış herkes sonucu bekliyor ben ise www.istbilfor.org takip ediyorum bir haber çıkar diye yada idarecilerim bana bilgi verir diye. Bu üçüncü senedir idare bana bilgi vermiyor. Anlaşılan bu sene yine idareciler ile sert bir tartışma ile eğitim-öğretime başlayıp hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım.
ist_koord hocamıza sesleniyorum eğer www.istbilfor.org aktif değilse lütfen kapatınız. Boş yere hergün ziyaret etmeyelim.

Bizede kimse bi bilgi vermedi. Nasıl bir iş bu ya. Okulumda bt sınıfı yok bu durumda bt rehberlik çıkarmı bi bilgisi olan varsa yazsın/

Önce fatih projesi olan okullara görevlendirme yapıyorlar hocam, okulunda BT sinifi olup olmaması çok önemli degil ama kendi okulunda BTR olamazsin.

İstanbul valisi dün gece onay verilen kararname ile değişti. İstanbul valiliğine Malatya Valisi Vasip Şahin getirildi.

E bizim görevlendirmeleri de valilik onayladığına göre "Acaba diyorum" bizim onaylar gecikir mi?

hocam btr görevlendirmeleri vali değil eğitim den sorumlu vali yardımcısı onaylıyor... inş çabucak onaylar sonuçları gönderirler

bende de 10 saat derse giriyorum... görevlendirme bu ay gelmezse ek dersler ne olacak....

Ne zaman görevlendirme o zaman ekders :D
Gecen seneki gibi iki hafta uzamasin da

Geri