İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
Sanırım Allah ihtiyacı olana ekders bol veriyor :lol: ŞAka tasbiki ...gerçekten ek ders olmadan olmuyor ben ekdersle yaşıyorum diyebilirim..maaş komple krediye gidiyor..

evet kürşat hocam bi sessizlik hakim :)

bende antep, malatyada çok arkadaş olsa gerek

selamlar

herkeslere iyi bayramlar..malatyada olan arkadaşlar görüşelim..

Emel hocam tşkler bu arada :)

2. dönem olucam heralde yine bana formatörlük yolu gözüktü...Tolga hocam senin nasıl gidiyor formatörlük işi kaç saat derse giriyosun?

12saat derse giriyorum..ben rahatım şükür idare ile sorunda olmuyor..

böyle devam ederse yine olabilirim :)

Merhaba 2006 böte mezunları... Her ne kadar biz 2007 şubatta mezun olsak da 2006 mezunu sayılırız bizde... Takip ettiğim kadarıyla nurşen hocam,engin hocam,canan hocam, mustafa gökçe, mirza hocam buralardalar. hepinize selamlar... İyi Çalışmalar

radikalbote' Alıntı:
Merhaba 2006 böte mezunları... Her ne kadar biz 2007 şubatta mezun olsak da 2006 mezunu sayılırız bizde... Takip ettiğim kadarıyla nurşen hocam,engin hocam,canan hocam, mustafa gökçe, mirza hocam buralardalar. hepinize selamlar... İyi Çalışmalar
merhaba Levent hoş geldin
bizim dönemden maşallah bir çok arkadaş var seni de aramızda görmek ne kadar güzel...

herkese selamlar. BOTE 2002 olarak burada yız sanırım :) foruma pek fazla takılamıyorum, onun için takip etme şansım da olmuyor. ama herkesin burada olmasına sevindim doğrusu.

evet 2002 giriş tarihimiz o dönemde eposta grupları falan bote-2002 adıyla açıyorduk ordan kalma bir şey.

Slm Millet bende 2006 mezunuyum Kemal TEKTAŞ sizlerle burada karşılaşmak ne güzel.

bizim inönü üniv. bötenin mezuniyet yan branşı nedir acaba bilen varmı? Diploması olan bakabilirmi :)

Geri