İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
inönü böte uyuyor herhalde yazın rehavetine kapılmışız iyice anlaşılan

iyi tatiller tekrardan

:) haklısın ama yinede biz iyi düşünelim :) şimdi tatildedirler ve çok fazla bilgisayar kullanamıyorlardır tolga 8)

herkese merhaba , ben de inönü böte ikinci sınıfa geçtim.Bu sene programlama ,donanım ve materyal tasarımı işleyecekmişiz,benim bu konuda hiç fikrim yok.Önerebileceğiniz kitaplar var mı? :)

merhaba iyot19..donanim konusunu bence iyice öğren bilgisayarın olmazsa olmazı zaten..internette görsel derslerden parçalarla ilgili bilgileri rahatlıkla bulabilirsin..

materyal derside kolay bi ders hatırladıgım kadarı ile.bişeyler hazırlıyorsunuz..cd ortamında sunuyorsunuz..eğer değişmediyse..kolay gelsin..

ya aslında programlada önemli ama senin yazdıkların içinde donanım oldugundan öyle yazdım..ileride yazılım üzerine çalışırsan ii işler çıkarırsın..php-asp-java-flash-c++ bunlardan 2 tanesini bilsen inan ilerde yeter sana..donanım konusunda eger okula tayinin çıkarsa ilerde zaten ister istemez öğreniyorsun..ama bence sen şimdiden hallet ilerde sorun olmasın..

ayrıca özel msj attım bak istersen.kolay gelsin..

Ya Tolga yeni gördüm oğlum hasta bu aralar biraz kusuru bakma. Ankara Adana İzmir Uşak... baya gezdik bu sene sizlerin tatili nasıl geçti?

merhabalar ben de inönü 2007 böte mezununuyum.engin hocam sizi hatırlar gibiyim...inönülüler i bir arada çok güzel... :) emine öztürk

emel_bilg.' Alıntı:
Ya Tolga yeni gördüm oğlum hasta bu aralar biraz kusuru bakma. Ankara Adana İzmir Uşak... baya gezdik bu sene sizlerin tatili nasıl geçti?

çok geçmiş olsun..ufaklığa dikkat et bakalım :) sen bayagı gezmişsin..bu arada formatörler sitesinde fotografında var hacerle sen..gururumuzsunuz :lol: :lol:

akasya2727' Alıntı:
merhabalar ben de inönü 2007 böte mezununuyum.engin hocam sizi hatırlar gibiyim...inönülüler i bir arada çok güzel... :) emine öztürk

hocam aramıza hoş geldiniz..şu an nerede görev yapıyorsunuz..bende 2004 mezunuyum..yaşlandıkmı ne? :|

merhaba arkadaşlar..ben de inönü böte 2008 mezunuyum..
burda sizleri görmek çok güzel:)

baydin55' Alıntı:
emel senin maaşından kesinti yapıldıı mı denge tazminatı falan alabiliyo musun
hayır Bilal kesinti olmadı eğitici formatörlerde kesiyolar okul formatörlerinden değil...

Tolga benim de 28 saat dersim olsa ben de formatör olmam emin ol çok şanslısın...

Geri