İL VE KURUM BAZINDA GÜNCEL NORM LİSTELERİNİ PAYLAŞIYORUZ

Kodla Büyü
g.cetin.66' Alıntı:
ya adamın biri çıkıyor bu iş sıkıntılı problem olur diyor milletten ses seda çıkmıyor sankı orgut kurduk sankı wıkıleaks belgelerı paylaşıyoruz :verymad:

Adamın birisi sizin zümreniz oluyor hocam bilginiz olsun. Belki söylenen şey insanlara doğru gelmiştir o yüzden kimse paylaşmıyordur.

sguner_23' Alıntı:
Öğretmen camiasının sayısı 1 milyona yaklaştı.Ama en doğal hakkımız olan bir paylaşımda bile çekinerek hareket ediyoruz.Böyle devam edersek hiçbir şey elde edemeyiz...

Paylaşımdan kasıt sistemin açığını kullanarak , bilgileri buraya yazmaktır. Mantalite olarak haklısınız, bu bilgileri görmek en doğal hakkımız ama bu bilgileri bakanlık sunmuyor ise sistemin açığını kullanmak çok doğru olmuyor. Zaten bakanlığın da bu açığı görüp en kısa zamanda düzelteceğini tahmin ediyorum. Bu bilgiler söylediğim gibi bilgi edinme talebi ile veya bakanlığın kendi insiyatifi ile paylaşması gereken bilgilerdir.

İlk mesajda söylediğimi tekrar ediyorum, bu kontenjanların Türkiye genelindeki verileri elimizde bile olsa bakanlık yine istediği kadar kontenjan açacaktır, bu kontenjan bilgileri de zaten sendikaların bir çoğunda var ve gerekli itirazı/eylemi zaten sendikalar yapmaktadır. Yani bireysel olarak bizim bu kontenjan bilgileri ile elimizden pek bir şey geleceğini sanmıyorum.

Ve son olarak ben sadece fikrimi beyan etme gereği duydum, başka bir niyetim yoktur...

Tırsın da sakın birlik olmayın. Öğretmen olduğunuzu unutmayın. Hakkınız diye birşey yoktur. Sadece size verilenler vardır. Sizin en önemli vazifeniz, aranızda uyanıp da sivrilenleri törpülemek ve susturmaktır. Eğer ki biri iyi birşey yaparsa ayağını kaydırın ve asla arkasında durmayın!
Sonra Allah muhafaza bir olursunuz da size de saygı duyulmak zorunda kalınır, sözünüz geçmeye, itibarınız artmaya falan başlar... Elİyazübillah!

Ankara Israrla bekleniyor!

Saygılar.

mustafa_ogr' Alıntı:
Tırsın da sakın birlik olmayın. Öğretmen olduğunuzu unutmayın. Hakkınız diye birşey yoktur. Sadece size verilenler vardır. Sizin en önemli vazifeniz, aranızda uyanıp da sivrilenleri törpülemek ve susturmaktır. Eğer ki biri iyi birşey yaparsa ayağını kaydırın ve asla arkasında durmayın!
Sonra Allah muhafaza bir olursunuz da size de saygı duyulmak zorunda kalınır, sözünüz geçmeye, itibarınız artmaya falan başlar... Elİyazübillah!

Ankara Israrla bekleniyor!

Saygılar.
Ankara Hocam
http://www.mebpersonel.com/images/dosya ... el_com.zip

delikatliyam' Alıntı:
ramo87' Alıntı:
Teşekkür ederim hocam :) Sizce yeni atamada kaç tane samsun a bilişim öğretmeni atarlar

İl dışından gelen 20 giden 8 kişi olmuş ilk atamalı genelde doğuya yapmaya çalışıyor Meb hayırlısı hocam istediğiniz gibi olur.Toplam alım 1000 olursa Samsununda illaki 5-6 kişi olur diye tahmin ediyorum.

bilisimadayi' Alıntı:
Kpss sıralamam tüm bilgisayarcılar içinde 640 sizce atanma ihtimalim bu yıl yüksek mi?Tahminen ne kadar alım olacak?

Hayırlı olsun hocam.Ben en az 800 alım olur diye düşünüyorum.Tercihleriniz çok uçuk olmazsa atanırsınız.Hayırlı olsun

ramo87' Alıntı:
delikatliyam' Alıntı:
ramo87' Alıntı:
Teşekkür ederim hocam :) Sizce yeni atamada kaç tane samsun a bilişim öğretmeni atarlar

İl dışından gelen 20 giden 8 kişi olmuş ilk atamalı genelde doğuya yapmaya çalışıyor Meb hayırlısı hocam istediğiniz gibi olur.Toplam alım 1000 olursa Samsununda illaki 5-6 kişi olur diye tahmin ediyorum.

İnşallah daha fazla alırlar hocam :) 90.98 puanım var Samsuna atanmak istiyorum Alan bazlı sıralamayı osym yayınladı bıraz sistem karısık ama orada 100. cıktım inşalalh atanırım :)

sivas il kontenjan listesi durum raporu

Ekli dosyalar

• 58_Normal Alan_Kurum_Durum_Listesi_07.08.2013.rar
    52.3 KB · Görüntüleme: 30
bendende TUNCELİ gelsin...ERZİNCANda olan yokmu yaw :S

Ekli dosyalar

• 62_Normal Alan_Kurum_Durum_Listesi_07.08.2013.rar
    9.5 KB · Görüntüleme: 28
Geri