İL VE KURUM BAZINDA GÜNCEL NORM LİSTELERİNİ PAYLAŞIYORUZ

Kodla Büyü
Herhangi bir okul müdürü veya müdür yardımcısı kontenjan mebe girerek bu bilgilere ulaşabilir.Herkes görev yaptığı ili paylaşsa bir şekilde illerin büyük çoğunluğu ortaya çıkacak.(Kurumuzun kodunu ve şifresini biliyorsanız siz de bakabilirsiniz...)
Bu arada ben müdür yard. olduğum için biliyorum.Yani bilişimci müdür yardımcılarına iş düşüyor...

1.sayfada hastayız dede isimli arkadaşımız olayı resimle çok iyi özetlemiş.İdareci tanıdıklarımıza rica etsek emin olun yarın akşama kadar bütün illerin ihtiyacı ortaya çıkar.Bu bilgiler özür grubu ve ilk atama bekleyen arkadaşların işine yarayacak...

BU KONTEJAN MEB DE ÇOK AÇIK VAR GALİBA 2 YERİNE 6 YAZARSAK DA SAMSUN KURUM EKLEME ÇIKIYOR .. GERÇİ İŞLEM YAPTIRMIYOR...
DAHA KURCALANSA NELER ÇIKACAK NELER

Bu tarz çalışmaları artık mayıs-haziran ayın da da yapabiliriz.İl içi - il dışı atama öncesi.Yani günlerce Meb'in yayınlamasını beklememize gerek yok.Bilişimciler olarak biraz birlik olsak yapamayacağımız bir şey yok...

Şuan itibariyle alttaki linktekiler de dahil yaklaşık 17 ile ulaştık.
http://www.mebpersonel.com/yer-degistir ... 83069.html

Re: 2013 İL DIŞI ATAMA SONRASI KONTEJANLAR GÜNCELLENDİ

sguner_23' Alıntı:
Örnek;Diyarbakır'a ildışından 51 bilişimci gelmiş,84 kişi gitmiş.Şuan net 223 bilişimci ihtiyacı var...
hocam kararnamelerde 13bilişimci diyarbakıra geldi 50 bilişimci diyarbakırdan ayrıldı senin bu rakamların bi yanlışı var

taatoo' Alıntı:
sguner_23' Alıntı:
Örnek;Diyarbakır'a ildışından 51 bilişimci gelmiş,84 kişi gitmiş.Şuan net 223 bilişimci ihtiyacı var...
hocam kararnamelerde 13bilişimci diyarbakıra geldi 50 bilişimci diyarbakırdan ayrıldı senin bu rakamların bi yanlışı var
Hocam il içi il dışı toplam 51 olacak.Hatamı sonradan fark ettim o mesajı düzelteceğim...

Tokat Benden

Ekli dosyalar

• 60_Normal Alan_Kurum_Durum_Listesi_05.08.2013.rar
    44 KB · Görüntüleme: 47

sguner_23' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
sguner_23' Alıntı:
Hocam il içi il dışı toplam 51 olacak.Hatamı sonradan fark ettim o mesajı düzelteceğim...
tamamdır hocam bende diyarbakırdan manisaya tayin oldumda kararnamelere baktığımda sizin rakamlarla uyuşmadığını gördm öle uyarayım dedim

Yapılan işlemini pek doğru bir işlem olduğunu düşünmüyorum.. Bu bilgiler ancak bilgi edinme yolu ile talep edilebilir, bu şekilde yapılmasını çok doğru bulmuyorum... Kontenjanları öğrenmenin kimseye faydası olacağını da düşünmüyorum, bakanlık istediği kadar normu açıp diğerlerini kapatacaktır. Herkes de bakanlığın tüm kadroları açmayacağını biliyordur...

schumix' Alıntı:
Yapılan işlemini pek doğru bir işlem olduğunu düşünmüyorum.. Bu bilgiler ancak bilgi edinme yolu ile talep edilebilir, bu şekilde yapılmasını çok doğru bulmuyorum... Kontenjanları öğrenmenin kimseye faydası olacağını da düşünmüyorum, bakanlık istediği kadar normu açıp diğerlerini kapatacaktır. Herkes de bakanlığın tüm kadroları açmayacağını biliyordur...
Size katılmıyorum...

ya adamın biri çıkıyor bu iş sıkıntılı problem olur diyor milletten ses seda çıkmıyor sankı orgut kurduk sankı wıkıleaks belgelerı paylaşıyoruz :verymad:

g.cetin.66' Alıntı:
ya adamın biri çıkıyor bu iş sıkıntılı problem olur diyor milletten ses seda çıkmıyor sankı orgut kurduk sankı wıkıleaks belgelerı paylaşıyoruz :verymad:
:alkis: :alkis: :alkis:

Öğretmen camiasının sayısı 1 milyona yaklaştı.Ama en doğal hakkımız olan bir paylaşımda bile çekinerek hareket ediyoruz.Böyle devam edersek hiçbir şey elde edemeyiz...

Re: Ynt: İL VE KURUM BAZINDA GÜNCEL NORM LİSTELERİNİ PAYLAŞIYORU

İl dışı atamalar dahil edilmiş hocam. En azından Adıyaman için. Ben ve tayini çıkan 3 arkadaşın okulu açık gözüküyor

Geri