İl içi atamayı açıklayan il var mı?

Kodla Büyü
saaf' Alıntı:
kontenjan.meb.gov.tr ile ilgili merak ettiğim bir durum var sıramatikler çalıştırılıyor ve tayini çıkanlar belli oluyor peki kontenjan meb hemen güncelleniyor mu? yani giden kalan diye belli oluyor mu? şu anda tayini çıkan arkadaş varsa bakabilir mi acaba? ayrılan kısmında görünüyor mu?

İlçe MEM personel bürosundaki arkadaş, "kontenjan.meb'de görülebilmesi için atama modülünden onay verilmesi gerekiyor." der.

bbayer' Alıntı:
saaf' Alıntı:
kontenjan.meb.gov.tr ile ilgili merak ettiğim bir durum var sıramatikler çalıştırılıyor ve tayini çıkanlar belli oluyor peki kontenjan meb hemen güncelleniyor mu? yani giden kalan diye belli oluyor mu? şu anda tayini çıkan arkadaş varsa bakabilir mi acaba? ayrılan kısmında görünüyor mu?

İlçe MEM personel bürosundaki arkadaş, "kontenjan.meb'de görülebilmesi için atama modülünden onay verilmesi gerekiyor." der.

teşekkür ederim hocam...

İzmir açıkladı. Tek tercih yaptık, kısmetimizde varmış ve oldu. Herkesin için hayırlısı olsun...

istanbul bile açıklandı , afyon tek açık normu yerleştirmekte neden bu kadar zorlandı hayret :x

istanbul meb sonuç sorgusuna branşa göre okullarda oluşan puanları eklemiş

yine atanamadık hep meslek liseliler yüzünden, biz onların okuluna atanamazken onlar bizim okullara atanıyor, resmen haksızlık,
bu ülkede bilgisayar bıranşında sadece böte eziliyor, meslek liseleri yine bir yolunu buluyor, sinirlendim yine :verymad:

ben anlamıyorum bu durumu, bakanlık 6 sına kadar açıklanacak diyor 7 si bitti 13 il daha açıklamadı. büyük ihtimal yarın açıklayacak.. okullar bakanlıktan gelen yazıyı bir gün geciktirsinler kıyameti koparırlar...

İstanbul'da giden ve gelen kontenjan.meb.gov.tr'ye yansımış

Geri