İl içi atamayı açıklayan il var mı?

Kodla Büyü
kontenjan.meb.gov.tr ile ilgili merak ettiğim bir durum var sıramatikler çalıştırılıyor ve tayini çıkanlar belli oluyor peki kontenjan meb hemen güncelleniyor mu? yani giden kalan diye belli oluyor mu? şu anda tayini çıkan arkadaş varsa bakabilir mi acaba? ayrılan kısmında görünüyor mu?

Çile çektirmeden iş yapmıyorlar kardeşim saat te söyleyin insanlar bakıp durmasın

ogretmen006' Alıntı:
ankara bugun zor gorunuyor umarım yanılırım
Sandıklar Doğu'dan açılmaya başlıyor. Açılan sandık sayısı 5/81 iken Ankara yarına kalır gibime geliyor. Ramazan münasebetiyle zaten milletin performansı düşük. Memurların hızlı olmak için ekstra gayret göstereceğini sanmıyorum :)

yasarsahbaz' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
ankara bugun zor gorunuyor umarım yanılırım
Sandıklar Doğu'dan açılmaya başlıyor. Açılan sandık sayısı 5/81 iken Ankara yarına kalır gibime geliyor. Ramazan münasebetiyle zaten milletin performansı düşük. Memurların hızlı olmak için ekstra gayret göstereceğini sanmıyorum :)
valla bugun zor olduğunu bana ilden bu işin başındaki en üst kişi söyledi

istanbul meb: yarın mesai sonuna yetiştirmeye çalışıcaz,

olmazsa ertesi gün yani perşembeye kalacak dedi

bugün açıklanmayacak bence çoğu il... bu saate kadar 20-30 il açıklamış olsa belki 10-15 i de açıklardı ama demek ki esneklik var.. yarın olacak.

Ağzını açan öğretmen çalışmıyor der en basit bir işi tercihlerden 8 gün sonra açıkladığı gün yapamayan adamlar

akşamdan 5 ten sonra açıklanmaz dimi? keşke bakanlık açıklasa şunları

geçen yıl il dışıyla 168 puanla alanyada gidemediğim okul bu il içinde açıktı ve sadece 36 puanla gidilmiş.nasıl oluyor bu anlamıyorum

Re: Ynt: İl içi atamayı açıklayan il var mı?

Geçen yılı görüpte, bu yıl tercih eden çok az olmuştur.
Yada;
O okulu Yüksek puan ile tercih edenler, her ne kadar ilk tercihleri o okul olsada sonraki başka tercihe yerleştirilince, o okul 36 puanlıya kalmıştır.
Başıma geldi.
Bence MEB de tercih sırasına bakmıyorlar.
Kural şu;
■Sadece çok istediğin birkaç okulu tercih edeceksin.
Ama illede gitmek istiyorsan;
■Ulaşım ve çevreyi çok önemsemeden fazla okul tercih edeceksin.
Sanırım 36 puanlı olan ikinci kurala uygun tercih yapmış.

Afyon MEM, yerleştirmeler tamamlandı ancak Bakanlıktan gelen duyuru üzerine açıklamanın en erken bugün yapılabileceğini söyledi :wink:

Re: Ynt: İl içi atamayı açıklayan il var mı?

COBOL' Alıntı:
Geçen yılı görüpte, bu yıl tercih eden çok az olmuştur.
Yada;
O okulu Yüksek puan ile tercih edenler, her ne kadar ilk tercihleri o okul olsada sonraki başka tercihe yerleştirilince, o okul 36 puanlıya kalmıştır.
Başıma geldi.
Bence MEB de tercih sırasına bakmıyorlar.
Kural şu;
■Sadece çok istediğin birkaç okulu tercih edeceksin.
Ama illede gitmek istiyorsan;
■Ulaşım ve çevreyi çok önemsemeden fazla okul tercih edeceksin.
Sanırım 36 puanlı olan ikinci kurala uygun tercih yapmış.
benim anlamadığım geçen yıl il dışıyla giden biri 1 yıl dolmadan nasıl okul değiştirebiliyor

behise' Alıntı:
Norm fazlası olabilir
hocam okul il dışına açıldığına göre norm var.okulda öğretmen yok ki il dışına açılmış.köy okulu olduğu için tek normu vardır büyük ihtimal.tayin çıkıp iptal ettirmiş gibime geliyor il dışı isteyen arkadaş.madem gitmiyeceksin neden başkasına engel oluyorsun

arkadaslar bayramdan once aciklanir mi sizce? tatile giderken evi de tasimak istiyordum. benim icin cok onemli.

Geri