İl dışı sonuçlar açıklanmış

Kodla Büyü
Ankara yı bilen yazabilir mi
1.ANKARA/KALECİK - Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 266 Hizmet Süresi : 7939 Göreve Başlama Tarihi : 25.09.2001

2

ANKARA/KALECİK - Kalecik Halk Eğitimi Merkezi

Hizmet Puanı : 305 Hizmet Süresi : 2992 Göreve Başlama Tarihi : 28.09.2015

3

ANKARA/ÇUBUK - Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 291 Hizmet Süresi : 6700 Göreve Başlama Tarihi : 21.02.2005

4

ANKARA/ÇUBUK - Şehit Hayati Bilgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 273 Hizmet Süresi : 8139 Göreve Başlama Tarihi : 12.09.2001

5

ANKARA/SİNCAN - Şehit Fatih Öz Ortaokulu

Hizmet Puanı : 383 Hizmet Süresi : 3739 Göreve Başlama Tarihi : 11.09.2013

6

ANKARA/POLATLI - Hikmet Uluğbay Ortaokulu

Hizmet Puanı : 269 Hizmet Süresi : 5521 Göreve Başlama Tarihi : 15.11.2008

7

ANKARA/KIZILCAHAMAM - Kızılcahamam Mesleki Eğitim Merkezi

Hizmet Puanı : 323 Hizmet Süresi : 6876 Göreve Başlama Tarihi : 25.02.2005

8

ANKARA/BALA - Bala Halk Eğitimi Merkezi

Hizmet Puanı : 267 Hizmet Süresi : 4843 Göreve Başlama Tarihi : 23.03.2010

9

ANKARA/GÜDÜL - Güdül Safiye Akdede Çok Programlı Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 225 Hizmet Süresi : 3603 Göreve Başlama Tarihi : 13.02.2014

10

ANKARA/GÜDÜL - Güdül Ortaokulu

Hizmet Puanı : 265 Hizmet Süresi : 3384 Göreve Başlama Tarihi : 22.09.2014

11

ANKARA/NALLIHAN - Şükran Kora Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 216 Hizmet Süresi : 3760 Göreve Başlama Tarihi : 11.09.2013

12

ANKARA/ÇAMLIDERE - Osmansin Ortaokulu

Hizmet Puanı : 221 Hizmet Süresi : 3575 Göreve Başlama Tarihi : 11.09.2013

13

KIRIKKALE/BALIŞEYH - Prof.Tbp.Tüm General Derviş Şen Çok Programlı Anadolu Lisesi

Hizmet Puanı : 153 Hizmet Süresi : 2631 Göreve Başlama Tarihi : 14.10.2016

Bu puan nasıl alınır aklım ermiyor :((

Teşekkürler hocam paylaşım için

Tüm branşlarda puanlar inanılmaz yüksek. Bu sistem tıkandı artık bakanlığın bu işe bir çözüm bulması gerekiyor. Rotasyon şart

Adam mecburiye af çıkardı, siz rotasyon diyorsunuz
Hocam affın doğuda 1 sene çalışıp eş durumuyla batııya gelenler dışında kimseye bir faydası olmadı. Onlar da sadece her sene evrak vermekten kurtuldu. Verilen doğu affının bu yıl ki yer değiştirmeye etkisi sıfıra yakın malesef. Ama işte bizim işler hep böyle. Dostlar alışverişte görsün

Bu puan nasıl alınır aklım ermiyor :((

Teşekkürler hocam paylaşım için
Hocam o puan bana ait :D
Puanın sebebi ise Batman'da hep yatılı okulda görev yaptım haliyle epey arttırımlı aldım son yıllarda. Yani anlayacağın 10 yıl yatılı okul olunca epey puan geliyor ama yatılıda çalışma işi zor ne yazık ki.

10 yılda nasil aliniyor o kadar puan yüksek lisans vs mi var yoksa hep doguda en ücra yerdemi calistiniz

10 yılda nasil aliniyor o kadar puan yüksek lisans vs mi var yoksa hep doguda en ücra yerdemi calistiniz
Hocam okulum hem köy hem de yatılıydı. 36 puan alıyordum. Bir de zorunlu doğu görevini bitirince arttırımlı alınıyor. Bu sayede epey puan oldu. Ama asıl kısım yatılı + nöbet + doğu görevinin sonu oluyor. O zaman 36 değil de %25, %50, %100 aldığım da oldu. Daha sonra puan düşürülüp nöbet tutanlara puan verildi mesela, nöbet olduğu için onu da almıştım.

IMG_6918.jpeg

Benimki böyle.

Bu arada Amasya'ya gelen var mı? Amasya ve Samsun tercihleri için puanları gören varsa paylaşabilirse sevinirim :)

ybo da da çalıştım zorunlu hizmet bölgesinde 10 yıl da kaldım ama yetmiyor yüksek puanlı yerde kalmak yada eşini merkezde çalışıyor göstermek gerek başka çaresi yok anlaşılan

k_28134105_NNNNNN.jpg

** 19/06/2020 tarihli Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 40' ıncı maddesinin dokuzuncu fıkrası kapsamında yer alan hizmet puanları yargı kararı gereği geri alınmış olup dava süreci devam etmektedir.

hocam sen zorunlu ek puanı nasıl aldın ? gerçi seni yine de geçemeyiz de sorayım dedim :)

Bu arada hayırlı olsun hocam. kusuruma bakma geç oldu.

** 19/06/2020 tarihli Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 40' ıncı maddesinin dokuzuncu fıkrası kapsamında yer alan hizmet puanları yargı kararı gereği geri alınmış olup dava süreci devam etmektedir.

hocam sen zorunlu ek puanı nasıl aldın ? gerçi seni yine de geçemeyiz de sorayım dedim :)

Geri alınan puanlar bunlar:

Hizmet puanları

MADDE 40

(9) (Ek:RG-19/6/2020-31160) (Danıştay İkinci Dairesinin 19/11/2020 tarihli ve E.:2020/1115 sayılı kararı ile yürütmesi durdurulan fıkra; Öğretmenlerden;

a) Doktora mezunu olanlara 90,

b) Tezli yüksek lisans mezunu olanlara 50,

c) Ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans eğitimi hariç olmak üzere; tezsiz yüksek lisans mezunu olanlara 30,

ç) İkinci bir dört yıllık yükseköğrenim mezunu olanlara 10,

d) Uluslararası bir hakemli dergide makalesi yayımlananlara en fazla üç makale olmak üzere her bir makale için 5,

e) Ulusal bir hakemli dergide makalesi yayımlananlara en fazla üç makale olmak üzere her bir makale için 3,

f) En fazla bir adet olmak üzere başarı belgesi alanlara 3,

g) En fazla bir adet olmak üzere üstün başarı belgesi alanlara 4,

ğ) En fazla bir adet olmak üzere ödül alanlara 5,

h) eTwining programı kapsamında sertifikası bulunanlara 15,

ı) Türk Patent ve Marka Kurumundan patent tescili alanlara her bir patent tescili için 30,

i) Türk Patent ve Marka Kurumundan faydalı model tescili alanlara her bir faydalı model tescili için 20,

j) Türk Patent ve Marka Kurumundan tasarım tescili alanlara her bir tasarım tescili için 10,

hizmet puanı verilir.
)

Hocam atandığım okul hem köy hem kız ybo olduğundan 36 puan veriyordu. Daha sonra değişti tabi puanları o okul da 22ye düştü ve sadece nöbet tutanlara ek puan verildi. Ben 2013te oradan başladım ve 36 puan aldım. 2016 sonrasında ise %25, %50, %100 artırımlı aldın. Bu artırımlar böyle devam edecekti tabi ama dediğim gibi okul değiştirdim yani il içi yaptım bu yüzden gittiğim okullarda artırım olmadan aldım. Gerçi gittim okul bu defa lise ve pansiyonluydu ve pansiyon nöbeti ile yine 22 değil de 28 aldım. 10 yıl boyunca da pansiyonlu okullarda çalıştığım için de epey yüksek puan aldım. Hatta 22 altında aldığım yıl olmadı. Tabi bu arada idarecilik de yaptığım oldu, dyk yönetici puanı vs de geldi azar azar. Ama benim anladığım olay şu: yüksek puan için doğu görevi bittikten sonra ya il dışı güzel okul ya da aynı devam. Yani İl içi mantıksız olur eğer tayin isteyecekseniz

Geri