İl Dışı Ne Zaman Açıklanır ?

Kodla Büyü
Sonuclarin 3-4 saat once kontenjan meb e dustugunj dusunursek bu aksam en erken 7 de aciklanir hala ses yok

Onaylamayan il varsa cuma geceden beri ne güne duruyorsunuz? Amacınız ne değil mi ? Bu olacak iş değil !!!!!!!!!!

osmanecer' Alıntı:
Onaylamayan il varsa cuma geceden beri ne güne duruyorsunuz? Amacınız ne değil mi ? Bu olacak iş değil !!!!!!!!!!
6 gündür bir il sistem kapandıktan sonra onay veremiyorsa bu açık ve açık birilerine torpil yapıldığını kanıtıdır. hemde öyle böyle değil nokta torpil.

Bunlar hep öğrencilerin ahını almamızda dolayı.
Öğrencilere sınavı okusam da 15 gün bekletişimden.
Ayrıca mezun olacak öğrencilerin mezuniyet durumunu son çarşambaya kadar bekletişimden.
Müstehaktırr bana

Internet' Alıntı:
Bunlar hep öğrencilerin ahını almamızda dolayı.
Öğrencilere sınavı okusam da 15 gün bekletişimden.
Ayrıca mezun olacak öğrencilerin mezuniyet durumunu son çarşambaya kadar bekletişimden.
Müstehaktırr bana

o zaman her şey senin yüzünden. ben zamanında yapıyorum :D :D

ulen dayanamadım zorla yorum yaptıracaklar.
tivitırdaki müdür beyfendi onaylanmayan iller var diyor.
benim puanım düşürüldüğü halde bizim milli eğitim pek oralı olmadı. saat 5'den sonra kimseler uğraşmadı. onayladık gitti dediler.
ha bide son gün çıkan şu askerlik mevzu var puan hesabında .
adamlar polatlıda askerlik yaptığımı belirtmişler. polatlının sadece içinden geçtim bu zaman kadar başka da bir ilişkim yoktur.
Arkadaşlar devletin işi bu; adamına göre muamele var dendiği zaman kızıyorlar nerde kim yapıyor varmı belgen diyorlar...
belgeyle uğraşmaktan adamların iş yapmaya vakti kalmıyor.
sabır diyelim. 26 sında açıklanacak dendiyse gece 12'ye kadar yolu var. ondan sonrasını bakanlık düşünsün.
söz dediğin ağızdan çıkar.. oda 1 kere çıkar

http://www.memurlar.net/haber/474228/
Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, ildışı yer değiştirmelere ilişkin bazı sorulara cevap verdi.

Aydoğdu ile bir takipçisi arasındaki yazışma şu şekildedir:

Uğur ERYILMAZ Müdürüm, gerçekten il dışı atama sonucunu iple çekiyoruz, saat kac gibi aciklanacak?
Hamza AYDOĞDU: Aksama doğru (Bu cevap bugün saat 08:00'de verilmiştir.)

Hasan. M: Sonuçlar tek tek elle mi giriliyor ki hep geç açıklanıyor?
Hamza AYDOĞDU: Hasan tam gününde açıklıyoruz, 24'ünde açıklayabilirdik, ancak öğretmenlerin onay ve puanlarında yanlış giriş var, kimse mağdur olmasın istiyoruz. Bu verileri de yanlış giren siz değerli öğretmenlerimizsiniz, kime sitem etmeli acaba?

ilk defa öğretmenlerin puan ve onayının girilmesinde öğretmenlerin suçu olduğunu öğrenmiş olduk. Herhalde zorunlu hizmet puanlarını da öğretmen hesaplıyor. İl ve ilçe onayını da kendi yapıyor. Diyecek çok fazla söz yok. :x

hangi ilçe veya il mem bu saate kadar girilen yanlış veri peşinde koşar boşuna bahane aramasalar kendileri.
Yapamıyoruz arkadaş , elimize yüzümüze bulaştırıyoruz,deseler hatalarını kabul etseler. Ne kaybederler...

bizim girdiğimiz veri sadece tercih ettiğimiz okullar.. Puanı ve diğer bilgileri sistem kendisi çekiyor.. Hamza Bey hangi veri girişinden bahsetmiş acaba???

Alel acele iş yapacaklar hata yapmaya da sebep olabilir bu saatten sonra. Bu kadar sorumsuzca yapılmaz bir iş madem eksikler hatalar var kaç gündür nerdeydiniz. Çok adaletsiz bir atama sistemi var zaten.

Geri