İl dışı Bursa merkezi isteyecek arkadaşlar puanlar ne acaba

Kodla Büyü
polathanem' Alıntı:
bende 3.5 yıldır hakkarideyim geçen sene sadece eş değer bölgeye tayin hakkım olduğu için tayin istemedim. Burada 1 yıl daha kalıp Bursama dönmeyi planlıyordum ama tüm planlarım altüst oldu. 60 Puanla Bursa ve civarı istiyeceğim(TEF) yada +1 başka şehiri daha. Malumunuz marmarayı toplasak istanbul hariç tercihlerimizi dolduramayacağız. Artık DiyarBAKIR a gideriz yada Mardine, yok yok Van a evet Van süper olur 3 yıl daha geçirmek için. Doğuda herşey ucuzya bi anamızı .... kaldı. 1+1 zemin kata 360 tl kira + 1000 tl yakıt veriyom bonus olarakta yediğimiz küfürler cabası. Çok insan canlısılar Tadlarındanda yenmiyor. Burda az sövüyolar zaten anamıza, bacımıza, devletimize, bayrağımıza birazda orda yeriz artık. Ben Böyle DEVLETİn ben taaaaaaaaa....
Devlete deme hocam devleti yönetenlerin bunlara yönetsin diye oy verenlerin ve halen destekleyenlerin de...

arkadaşlar okullar belli oldu bursayı il dışından tercih edebilecek arkadaşların puanları kaç?

güncel puanları alallım :))

bence arkadaşlar puanları abartıyolar bu kadar puanınız vardı da bu zamana kadar neden gitmediniz kardeşim bursaya.işi sulandırmaya gerek yok.insanların hayatları hayalleri ve gelecekleri söz konusu.arkadaş bişey sormuş ölü tercih yapmamak adına birbirimize yardımcı olmalıyız.bakanlık zaten karşımızda büyük bi engel bi de birbirimize madik atmayalım.benim puan 82.

yabadan' Alıntı:
bence arkadaşlar puanları abartıyolar bu kadar puanınız vardı da bu zamana kadar neden gitmediniz kardeşim bursaya.işi sulandırmaya gerek yok.insanların hayatları hayalleri ve gelecekleri söz konusu.arkadaş bişey sormuş ölü tercih yapmamak adına birbirimize yardımcı olmalıyız.bakanlık zaten karşımızda büyük bi engel bi de birbirimize madik atmayalım.benim puan 82.

aynen katılıyorum hocam en azından bizlerin birbirimize yardımcı olmamız gerekir. bende il dışından bursayı düşünüyorum. puanım 89

bilgahmet' Alıntı:
Bursa_Formatör' Alıntı:
Arkadaşlar buyrun gelin Bursamıza. Kontenjan açığı çook fazla. Umarım hepsini açarlar. Gerçi bu kadar puanı yüksek olan arkadaşların gelmesi bizi il içi atamada sıkıntıya sokar ama hiç önemi yok. Buyrun gelin. Eğitim ortamı okullar öğrenciler ve il gerçekten ideal. 30 dakika mesafede Uludağ ve deniz her taraf yemyeşil. E bide Bursaspor var. Bursaı Bursa Taraftar TeXas :) Daha ne olsun. Toplayın bavulları yolculuk var...

Arkadaşlar puanlar korkutmasın. Açık çook fazla. yeterki her yeri açsınlar.Eğer açarlarsa 30-40 puanla bile çok rahat süper okullara gelirsiniz. Bursada BT öğretmeni olarak ne kadar fazlayız o kadar güçlüyüz...
:++:
doğma büyeme bir Bursalı olarak hayırlısıyla Bursamıza döneriz inş...

Hocam inşallah. Buyur gel bekliyoruz. Kontenjanı az açmışlar.Sınıfçılar için Bursa baya bi kontenjan açmışlar bize az.

..LysimakhoS..' Alıntı:
doğma büyüme Bursalı olarak bizlerinde tek temennisi Bursaya geri dönebilmek ve şehrimize sahip çıkmak. umarım herbirimizin gönlüne göre olur arkadaşlar.

Hocam Bursada korkunç açık var.Merkezde bile çok fazla. Bilişimci açığı çok.

pasha34' Alıntı:
arkadaşım yönetmeliği okudun mu ayrıca kontenjanlara baktın mı?
Bursa da açık 6!!!!!
Sen keyfini gün ederken Bursa da ben ve benim gibi kişilerin hayalleri ve umutları ailelerinin umutları ve hayalleri sona erdi!!!!
Sen Meb VE Hükümetini savunmaya devam et!!!! Öbür tarafta adalet nedir hepimiz göreceğiz!!!!

Benim mesajı attığım tarihe bak. Yönetmeliğin açıklandığı tarihe bak. Benimle uğraşacağına çözümün bir parçası ol sürekli amacın sağa sola saldırmak. Birde beni hükümetin temsilcisi destekcisi gibi göstermeye çalışman yokmu :) Arkadaşım forumu kullanarak benim mesajları bi filtrelede gör bakalım ne kadar muhalefet yaptığımı. Madem formu kullanmayı bilmiyorsun bari atıp tutma.

buka_' Alıntı:
Arkadaşım sana zorla mı yazdırdılar bulunduğun yeri. bizde bursadayız. sen orayı ben bursayı tercih ettim diye suç niye bizim oluyo. kime kızgın olduğunuzu karıştırmayın lütfen. kimse de benden ve benim gibilerden hak talep edemez. kimse kimseye zorla tercih yaptırmadı çünkü.

Buka bu arkadaş diğer bölüme yazdıklarımdan dolayı bana kin belledi. Herkes kendi memleketini yazarsa ne doğuda açık kalır hemde herkes kendi iline gider dedim yıktı ortalığı. Tabiki Bursayı herkes yazabilir ama benim düşüncem herkes kendi ilinde görev yapsın böylece illerinin gelişimine katkıda bulunurlar. Hem kendi illerini yazmazlar sonrada doğu şu kadar geri kaldı bu kadar geri kaldı derler :)
Bursaya çok az kontenjan açtılar bunu nedeni af dan yararlananlar değil pasha34 bunun nedeni il meb ler. Afdan yaralanan insanları sorumlu tutmayı ve biz doğu görevini yaptık herkes yapsın bencil zihniyetinden kurtul lütfen ve geleceğe bak. Yoksa geçmişte kaybolup gideceksin…

Birde iyi niyetli olmayan arkadaşların puanları abartmasına bakmayın önceki yıllardada bu oldu. 80 puan bilişimciler için gayet iyi.

88 puan kuurmdaki hizmet 1122 toplam hizmet sürem 1308 bursa yı tercih edeceğim.

pasha34' Alıntı:
buka_' Alıntı:
pasha34' Alıntı:
Bursa_Formatör' Alıntı:
Arkadaşlar buyrun gelin Bursamıza. Kontenjan açığı çook fazla. Umarım hepsini açarlar. Gerçi bu kadar puanı yüksek olan arkadaşların gelmesi bizi il içi atamada sıkıntıya sokar ama hiç önemi yok. Buyrun gelin. Eğitim ortamı okullar öğrenciler ve il gerçekten ideal. 30 dakika mesafede Uludağ ve deniz her taraf yemyeşil. E bide Bursaspor var. Bursaı Bursa Taraftar TeXas :) Daha ne olsun. Toplayın bavulları yolculuk var...

Arkadaşlar puanlar korkutmasın. Açık çook fazla. yeterki her yeri açsınlar.Eğer açarlarsa 30-40 puanla bile çok rahat süper okullara gelirsiniz. Bursada BT öğretmeni olarak ne kadar fazlayız o kadar güçlüyüz...
arkadaşım yönetmeliği okudun mu ayrıca kontenjanlara baktın mı?
Bursa da açık 6!!!!!
Sen keyfini gün ederken Bursa da ben ve benim gibi kişilerin hayalleri ve umutları ailelerinin umutları ve hayalleri sona erdi!!!!
Sen Meb VE Hükümetini savunmaya devam et!!!! Öbür tarafta adalet nedir hepimiz göreceğiz!!!!

Arkadaşım sana zorla mı yazdırdılar bulunduğun yeri. bizde bursadayız. sen orayı ben bursayı tercih ettim diye suç niye bizim oluyo. kime kızgın olduğunuzu karıştırmayın lütfen. kimse de benden ve benim gibilerden hak talep edemez. kimse kimseye zorla tercih yaptırmadı çünkü.
arkadaşım ben seninle konuşmuyorum başka bir sayfadaki yazılarına karşılık verdim sadece
zamanında bizde çalıştık oralarda 5 sene erzurumdan sonra bursaya geldim birazda biz rahat edelim doğuya hiç uğramadan direk keyfine bakanlarda var herşey nasip kısmet. ayrıca gününü gün etmek nasıl oluyor bilmiyorum sizin oralardaki bilgisayarlar daha farklımı çalışıyo sadece sosyal hayat açısından bunun dışında işimiz makineyle bunlarda heryerde aynı bildiğim kadarıyla... ve bursada cidden açık fazla tercihlere baktım sadece yıldırım ilçesinden 45 okul var gerisi cabası...

puanım 60. bursa düşünüyorum. tef liyim.. puanları gerçekten abartmışlar. düşünsenize 150 üstü puanım olsaydı şuan burada bu puan araştırmasını yapıyor olmazdım... direk kafadan istediğim yere gideceğim için sıkıntısız bir şekilde en güzel yeri yazardım.. yani herkes bunu yapardı herhalde. o yzden puanlarda dürüst olalım arkadaşlar

aslında yazılan puanları tekrardan toparlamak gerek. burada yazılan puanların bazıları 4 haziran itibariyle değil sanırım.

Puanlarda açık arttırma usülü olmuş herhalde. 4 senem geçti Bursa'da.Zorunludan Çankırı'ya geldik. 3 sene sonra dönebilirmiyiz memlekete diye ümitlenmiştim taki 150 leri görene kadar. Galiba çakıldık kaldık. Bu arada okulum Yıldırım Peyami Safa İ.O idi. Arkadaşlar tavsiye ederim. Uludağ eteklerinde Kaplıkaya'da. Popüler bir okuldur. Yıldırım Yahya Kemal Beyatlı İ.O da süperdir... Şimdiden hepinize hayırlı olsun.

external' Alıntı:
Puanlarda açık arttırma usülü olmuş herhalde. 4 senem geçti Bursa'da.Zorunludan Çankırı'ya geldik. 3 sene sonra dönebilirmiyiz memlekete diye ümitlenmiştim taki 150 leri görene kadar. Galiba çakıldık kaldık. Bu arada okulum Yıldırım Peyami Safa İ.O idi. Arkadaşlar tavsiye ederim. Uludağ eteklerinde Kaplıkaya'da. Popüler bir okuldur. Yıldırım Yahya Kemal Beyatlı İ.O da süperdir... Şimdiden hepinize hayırlı olsun.

sizin puanınız kaç hocam?
150 lik adam pek yok ilk başlarda biraz çoşmuş millet o arada sallayanlar var :)
formda yazılanlara göre max 120 gördüm. sonra 90 civarı olanlar var.

Ben birkaç seneyi pas geçiyorum daha yeni geldik sayılır. Potansiyel rakip değiliz yani :D Sadece havayı kokluyoruz.

inş bursaya gelirsin hocam. bende bursada 3 yıl çalıştıktan sonra zorunluya gittim. 3 yılıda buralarda bitirdik , dönüşe çalışacaz artık bakalım.

transistor' Alıntı:
Bursayı istemeyeceğim şöyle bir bakayım dedim puanlara da ...Arakadaş gideceğiniz yere gitmek için neden bu kadar beklediniz...Şimdiye kadar coktan giderdiniz??????? :eek: :eek: :eek: Bide hayret ki yazanların puanı hep yüksek..

arkadaşlar.. benim gibi fosiller çok olmamakla birlikte genede var. nasılmı oluyor? puanım 127
ilk görev yerim ağrı patnos... yaşayamadık oralarda yüksek lisanstan geldik sakaryaya...
3 yıl yüksek lisans yaptık. baktık gene gidecez doğuya d-e sınıfı ilçe şansımız oldu.. hanımı gönderdik d sınıfı ilçeye kendim gitti gümüşhaneye askere.. 1 senede öyle geçti... hanımın yanına eş özründen geçeyim bitsin bu doğu derdi dedim.. küçük ilçe 1 ilk atamayla kadro dolmuş. 1 sene ayrı kaldık. yeni yapılan bir okula kadro açtılar. geldik. 1,5 yıldır çalışıyordum. seneye doğu görevinide halletmiş oluyordum ki affettik değiler eyvallah dedik.
ouanda almış başını gitmiş bu geçen sekiz senede. ben ilk böte mezunuyum. 2002. eğer böte mezunu olupta. en yüksek puan kaç oluyor derseniz. olup olacağı maximum. 240(8*30). oda 8 sene kötünü en kötüsü bir yerde durabiliyorsan. yok artık. fikrimce. maximum 150 si olan vardır il dışından. onlarda parmakla sayılır. 90 puan ve üstü arkadaşlar için kontenjanı yüksek olan iller fırsattır. 3,6,4,1 kontenjanlı yerler ölü tercihtir.
bilginize

bursa ya yaptığınız tercih ve puanınız (TEF) mezunları

herkese hayırlı uğurlu olsun.yeni bir konu başlığı açalım diyorum.bursaya tayin isteyenler (tef) mezunları tercih ettikleri okul ve puanları yazsa?
benim puanım 57.Tercihlerim
1.ali osman sönmez e.m.l
2. gursu zuhal dortçelik
3. yıldırım ticaret
4. yıldırım beyazıt e.m.l
5. gursu ticaret sanayi odası e.m.l
6. inegol dortçelik e.m.l

Puan ve iilk tercihi yazın arkadaşlar Ben 61 TEF ilk tercih İnegöl EML Zaten bursadan tek tercih yapıcam.

Bence bu kontenjanlar ile biryıldaha beklemek mantıklısı
Saçmaca sıkıştırıp öğretmenlrin boşalttığı okulları göstermediler bu sene alsınlar başlarına çalsınlar o okulları :)

Geri