İl dışı Bursa merkezi isteyecek arkadaşlar puanlar ne acaba

Kodla Büyü

Erdadas2010

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl dışı Bursa merkezi isteyecek arkadaşlar puanlar ne acaba yazabilirlerse iyi olur

Benim puan 90

maşallah bizde bu yıl gelir belki diyorduk ama bu puanları görünce insan iyice bir hoş oluyor. sanırım yine kalacağız biz kaldığımız yerde..

ne puanlar varmış yememiş içmemişler puan biriktirmiş arkadaşlar, biz daha iki hanelilerde takılıyorum 5 yıldır öğetmenim bursayı yazmayıda düşünmüyorum :)

var hocam var isteyeceğiz de bu puanların içinde puan yazmaya gönlüm el vermiyor :oops: Bursa'dan ne kadar okul açılırsa hepsini yazacağım. Anadolu Lisesi'nde görev yapıyorum. Umarım Anadolu statüsünde bir okul açılırda hiç değilse Anadolu statüsündeki bir okula geçiş yapabiliriz daha kolay olur tayinin çıkması.

valla 150 üstü bilgisayarcılar şuanda yerleşmişlerdik istediklere yere sanırım
bazı arkadaşalar bunu ne zihniyetle yapar ilginç!

bende isteyecektim baya umudum da vardı ama bu sayfayı okuyunca bütüm umudum kayboldu :( 4. yılım ve 63 puanım var... bu arada böte mezunları meslek lisesi isteyebiliyor mu?

denizli_derya' Alıntı:
bende isteyecektim baya umudum da vardı ama bu sayfayı okuyunca bütüm umudum kayboldu :( 4. yılım ve 63 puanım var... bu arada böte mezunları meslek lisesi isteyebiliyor mu?
aynen benim de umudum kırıldı, bence buradaki bazı puanlar bilişimcilere ait değil ya da sallamışlar

ayrıca böteliler meslek lisesine isteyemiyorlar

aboww ben de 65 olcak eylül 15e göre iyi diyordum ama şuan tırsmıyo değilim puanları görünce :shock:

bu puanlar gerçekten doğru mu, insanın inanası gelmiyor. ben de istemeyi düşünüyorum, açılan her yeri de yazacağım. 4.yılım ve 63 puanım var

Bursayı istemeyeceğim şöyle bir bakayım dedim puanlara da ...Arakadaş gideceğiniz yere gitmek için neden bu kadar beklediniz...Şimdiye kadar coktan giderdiniz??????? :eek: :eek: :eek: Bide hayret ki yazanların puanı hep yüksek..

Geri