İl İl Toplanma_Tanışma_Kaynaşma..

Kodla Büyü
leventgenc' Alıntı:
arkadaşlar sadece fikir vermek için salça :D oluyorum kusura bakmayın. bence her ilde yeterli sayı bulamayabilirsiniz. size tavsiyem yakın illeri katın işin içine. size iyi sohbetler

bence birçok ilde sayı bulunabilir. yeter ki bir toplantı kararlaştırılsın. katılacakların illa forum üyesi olmasına gerek yok, e hepimizin de üye veya değil tanıdığımız arkadaşlarımız, zümrelerimiz var. iyi bir organizeyle birçok kişinin katılması sağlanabilir.

botemlk' Alıntı:
Arkadaşlar hangi ilde olduğumuzu belirtelim lütfen ve her ildekiler kendi arasında bi toplantı düzenlesin ardından...
NE dersiniz??
Ben Ankaradayım..
Ankaranın neresinde olursa olsun uygun bi yer bulup rahatça toplanabiliriz... :+1: :alkis:

Arkadaşlar Bayanlar Kulübünde yazdığım için bu iller arası toplantı biz bayanlar arasında olacaktır :D
herhangi bişekilde hemcinsler bu toplantımıza salça olmasınlar please..

Not: bunu neden yazıyorum bi kaç arkadaş belirtti, hocam bayanlar arasında olsun bu toplantı diye, ki zaten bizim niyetimiz de o, başka bişey değil..
:alkis:

sadece hemcins'in anlamını öğretmek için salça oluyorum http://www.tdksozluk.com/s/hemcins/

Adıyaman burada Bende adıyamandaki arkadaşların numaraları var.Yakın zamanda bir organizasyon yapmayı düşünüyorum.

hakanotuken' Alıntı:
Konuyu açan arkadaş hemcins kelimesinin anlamını ya bilmiyor ya da yanlış yazmış :)

hocam üzgünüm bu toplantı hanımlar için :) yinede bizleri takip ettiğiniz ve yanlışı belirttiğiniz için teşekkürler

botemlk' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
Konuyu açan arkadaş hemcins kelimesinin anlamını ya bilmiyor ya da yanlış yazmış :)

hocam üzgünüm bu toplantı hanımlar için :) yinede bizleri takip ettiğiniz ve yanlışı belirttiğiniz için teşekkürler

:) hemcins kelimesinin yanlış yazıldığını farkettiğime göre bu toplantının bir bayan toplantısı olduğunu anlamış olmamı beklemeniz gerekirdi. :)

Geri