İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME

Kodla Büyü
nerede çer çöp okul var doldurmuşlar. mebin işi gücü eş durumuna kral okul ayarlamak. bekar olanlar sağda solda sürünsün.

Il dışından İzmir yok Bursa yok Çanakkale yok memleketim bartindan bile yok hiç yapmasalar daha iyiydi amaç neydi ne oldu anlamadım valla

Açık okul yok ki. Sözde il dışı yer değiştirme. İçi boş bir değiştirme. Merak rtmeyin. Çoğu il hiç açıkmamış. Açılanlarda gerek yok.

lion26' Alıntı:
Açık okul yok ki. Sözde il dışı yer değiştirme. İçi boş bir değiştirme. Merak rtmeyin. Çoğu il hiç açıkmamış. Açılanlarda gerek yok.
Tokat'ta hiç okul bile yok değil mi hocam? Belliydi zaten. Yani bu tayinin hiçbir amacı mantığı yok. Norm fazlası bir sürü öğretmen var. Onları ne yapacak! Nasıl yer değiştireceksin?

il içi il dışı deyip millete gaz veriyorlar bi bakıyorsun koca ilin kuş uçmaz kervan geçmez ilçesinin köyünde tek okul var.

Valla arkadaşlar benim bulunduğum ilde her tayin dönemi bakıyorum belli başlı dağın başı iki okul vardı artık onlar da yok. Yani kilitlendi şu an yer değiştirmeler.

bu cümleyi etmeyi sevmiyorum ama "Hakkımı helal etmiyorum hakkım varsa haram zıkkım olsun..."
insanların duygularıyla, hayalleriyle oynuyorlar resmen,

neymiş efendim 2. il içi ve il dışı,
her ilde birkaç okul onlarda 4. 5. 6. bölgelerden,
herşey göstermelik, herkes ikiyüzlü,
bu mesleği yaptığım için kahroluyorum,
bunlar nasıl insanlar ki benim başıma amir memur olmuşlar,
onlara sorsan ama sizin bilmediğiniz şeyler var derler,
onlar her her şeyi ince eleyip sık dokurlar,
ankarada mesai bittiğinde gece yarılarına kadar bakanlıktan çıkamazlar,
her zaman bizim göremediklerimizi görürler,
hakkım varsa zıkkım olsun.

Görevden ayrılan öğretmenlerin okulları ve yeni açılan okullar liste yok. O yüzden böyle bir durum var.

Kunteper' Alıntı:
nerede çer çöp okul var doldurmuşlar. mebin işi gücü eş durumuna kral okul ayarlamak. bekar olanlar sağda solda sürünsün.

aynen hocam eş durumuna çarlar şimdi yine bütün okulları

chikage' Alıntı:
Il dışından İzmir yok Bursa yok Çanakkale yok memleketim bartindan bile yok hiç yapmasalar daha iyiydi amaç neydi ne oldu anlamadım valla

amaç laf olsun torba dolsun atama yaptık mı yaptık!

Ankarada il disi sadece 4 okul, evren haymana polatli ahaah sesli güldüm valla :lol:

kontenjanmeb e okuldaki boş normlar işlenmemiş yarın falan düzelir İZMİR meb yine geç kalmış

pisagorean' Alıntı:
lion26' Alıntı:
Tokat'ta hiç okul bile yok değil mi hocam? Belliydi zaten. Yani bu tayinin hiçbir amacı mantığı yok. Norm fazlası bir sürü öğretmen var. Onları ne yapacak! Nasıl yer değiştireceksin?
Artova,Sulusaray,Zile,Almus,Başçiftlik var. Hepsi 5. Ve 6. Hizmet bölgesi. Geneli yatılı bölge kasaba okulu. İyi okullar değil yani.

4-5-6. hizmet alanlarından başka bir yer açılmıyor, zorunlu hizmeti tamamladıgım halde
zorunlu hizmet yerlerinden başka yer görünmüyor,

mebbisteki zorunlu hizmet tamamlandı kısmında bile yanlışlık var mı diye tekrar baktım, o kadar yani.

Yazık ya insanların umutlarıyla oynanıyor, yılda 1 kere yer değiştirme şansınız var, onda doğru düzgün yer açılmıyor
sonra bir heves tekrar yer değiştirme şansı diye , koskoca bir hüsran.
Ve tekrar 1 yıl sonra ne olacağı belli olmayan, gitmeyi çok istediğiniz yeri bekleyerek, çalışma durumu.

Geri