İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME

Kodla Büyü
oh girebildim nihayet çok güzel yerler açıkmış iyiki istememişim haziranda

Şimdi Mebsise baktım gözkmüyor sizce il dışı ve il içi aynı okullar açılırmı

Tahminime gore en iyi ihtimalle saat 5 ten sonra acilir. Cunku bugun khk ile ihrac edilen ogretmenlerin yerlerini de sisteme işliyorlardir belki.

Arkadaşlar açıldığında Hatay da açık gösterilen okulları yazabılır mı lütfen ...

Sirkülasyon olmuyor artık. Eş durumlarından dolayı yer değiştiremiyorum. Okul boşalıyor hemen birinin eşi damlıyor oraya. Umudum yok.

Bu iliçi atama nasıl olacak bilen var mı? Her zamanki gibi dolu okulları da tercih edip, okulun boşalmasını bekleyecek miyiz. Yoksa sadece açık normlara mı tercih yapacağız? Başka soru açık norm için ildışındaki biriyle aynı okulu mu tercih edeceğiz? İliçi ildışı aynı anda mı yapılacak?

okanformula' Alıntı:
Bu iliçi atama nasıl olacak bilen var mı? Her zamanki gibi dolu okulları da tercih edip, okulun boşalmasını bekleyecek miyiz. Yoksa sadece açık normlara mı tercih yapacağız? Başka soru açık norm için ildışındaki biriyle aynı okulu mu tercih edeceğiz? İliçi ildışı aynı anda mı yapılacak?
Orası muamma hocam. Tüm okullar açılır bence. Çünkü şöyle bi olay var. Bu ilk atama değil. Yani boş kadro olayı yok. Muhtemel boşalabilecek kadrolar var. O durumda da tüm okullar potansiyeldir.

pzt salıyı da bulabilir diyeceğim ama bilmiyorum... açıklar henüz yayınlanmadı.. idareci atamaları vs onaylanmadı.

pisagorean' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
Orası muamma hocam. Tüm okullar açılır bence. Çünkü şöyle bi olay var. Bu ilk atama değil. Yani boş kadro olayı yok. Muhtemel boşalabilecek kadrolar var. O durumda da tüm okullar potansiyeldir.

Benim kafamı da iliçi ve ildışının aynı anda yapılması karıştırdı. Takvimde herhangi bir ayrım yok. o zaman bu şekilde sıkıntılar olacak gibime geliyor

bence bir hafta daha uzar bosuna beklemeyin.çünkü görevden atılanların yerleri açılacak ve müdür yardımcılıgı normları işlenecek.

Ben de çok uzayacağını düşünmüyorum. Okullar açılıyor çünkü. Haftaya belli olsun ki bayram tatilinde yerleşelim... bi de tarihleri değiştirselerdi bi açıklama yaparlardı sanki

alley_upp' Alıntı:
Arkadaşlar açıldığında Hatay da açık gösterilen okulları yazabılır mı lütfen ...

Hocam bende hatay düşünüyorum kaç puan ve hangi ilçeleri düşünüyorsunuz.

hayat86' Alıntı:
bence bir hafta daha uzar bosuna beklemeyin.çünkü görevden atılanların yerleri açılacak ve müdür yardımcılıgı normları işlenecek.

Hocam görevden çıkarılanlar kontenjan.meb den düştü. Normları açık görünüyor

il memi aradım sadece zorunlu hizmet bölgeleri gözükecek dedi ne iş anlamadım

ctrl+z' Alıntı:
doğru demişer hocam dün banada şube müdür söyledi fakat bugun ihraçlar belli oldu onlarda yansıtılacak gibi

ogretmen006' Alıntı:
ctrl+z' Alıntı:
doğru demişer hocam dün banada şube müdür söyledi fakat bugun ihraçlar belli oldu onlarda yansıtılacak gibi

zorunlu hizmeti olamayanlarada mı zorunlu hizmet bölgeleri açılacak niye yapıyorlar ozaman 2 iliçi il dışını?

zorunlu hizmeti olamayanlarada mı zorunlu hizmet bölgeleri açılacak niye yapıyorlar ozaman 2 iliçi il dışını?

sevindirmek için yapmışlardır. e sevindin mi sevindin işte ne uzatıon . iyi yaramıyo yemin ederim :)

sen de sevindiysen sorun yok hocam klıavuzda normal her zaman yapılan il içi il dışından bahsediyor

ogretmen006' Alıntı:
ctrl+z' Alıntı:

Zorunlu hizmet bolgesi derken umarim ilici tayinde istanbul vardir.bayrampasa gaziosmanpasa eyup civari dusunuyoruz esimle beraber hayirlisi olur umarim.

Okullar açıldı arkadaşlar. Bana uygun bir yer göremedim ben . Hayırlısı olsun herkese

Geri