İki Arada Bir Derede Kaldım

Kodla Büyü

musedip45

Aktif Üye
Mesajlar
109
Arkadaşlar ben kendi okulumda 15 saat derse giriyorum. Bunun dışında başka okula BT Formatör Öğretmeni olarak görevlendirildim. Ancak kendi okulum sık sık lüzumsuz görevler veriyor. Toplantıdır, yarışmadır derken neredeyse 10 gün görevlendirildiğim okula gidemedim. Bu da diğer okulun müdürünüz kızdırdı.
Son görevlendirme de bir seminer görevlendirmesiydi. Görevlendirmede olduğum okulun müdürü daha önce Formatör Öğretmene görev verilemeyeceğine dair bir yazıyı İlçe MEM'e göndermişt. Böyle bir durumda ne yapmam gerekir? Benim birinci derece sorumlu olduğum amirim kimdir? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
 

her_dem

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Mesajlar
2,506
hocam müdürüne söyle diğer müdürle konuşsun. sen aralarında kalma.
 

netame

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
1,796
Kadronuzun bulunduğu okuldaki müdürünüzdür, ama görevlendirmeyi valilik yapıyorsa müdür orada duracak, iş çıkarmayacak hocam, görevlendirme okulunuza ne zaman gitmeniz gerekiyorsa gitmelisiniz hiçbir işe takılmadan
 

bbayer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
403
Sayın hocam, kadronuzun olduğu okulda sadece dersinize girersiniz. Görevlendirildiğiniz okulda da formatörlük görevini yaparsınız. Bu, bu kadar basit! Formatörlük yaptığınız okul müdürüyle konuşun, arada sizi bırakmasınlar!
 
Üst