İdarecimle tartışma metnim.. ne önerirsiniz ?

Kodla Büyü
Bence (karar mercii elbette sizsiniz) konu silinmeli... Ben özür dileyip kapattığım bir konuyu yarın bir gün nette görsem kötü olurdum... Silinmesi iyi olur diye düşünüyorum...

erkekliğe ... kondurmamak istemiş ama olmamış. neyse hakaret ettiği yerde özür dilemesi olayın kapanması için kafi bir neden, mesele kapanmıştır, dağılın beyler.

serkanaytekin01' Alıntı:
erkekliğe ... kondurmamak istemiş ama olmamış. neyse hakaret ettiği yerde özür dilemesi olayın kapanması için kafi bir neden, mesele kapanmıştır, dağılın beyler.
Tamam haci,
sen oyle diyosan :mrgreen:

g.cetin.66' Alıntı:
ya karşı taraf hatasını anlıyor anlamıyor mantığı yürütmeyelim hocalarım bu tip adamlar kime havlarsa ondan cevap gelmedikçe daha da havlıyorlar gariban sessiz öğretmenlere artistlik yapmaya çalışıyorlar sonrada biri dik çıkınca makam mansıp diyorlar

ben olaydım bu dıbıh herifi geberdirdim hem de istiklal marşı töreninde herkesin içinde

hocam o hareketi yapmak çok büyük hata olur, bir gerizekalı için kendini de yakmaya değmez. Eğer işin sonunda senin de canın yanacaksa buna değmeli, örnekteki şahıs için ise okul içinde bir hareket yapmaya değmez, okul dışında tenhada diyorsanız eğer eyvallah.

Yaşanmış bir hadisedir böyle bir vakada müdür yrd. artisleniyor öğretmen de adamı darp ediyor ve işin sonunda öğretmen soruşturmasında meslekten mene doğru gidiyor süreç ve öğretmen müdür yrd. arasında anlaşarak daha doğrusu darp eden adam yalvar yakar duruma geliyor (detay mevzular rezilce biraz, para pul vs) müdür yrd. davadan vazgeçiyor.. yani darp eden adam çileyi çekiyor...

adam da yalan dolan da olsa pişmanım affet gardaş demiş, Mesut hocamız ise duruşuyla adamı ezmiş zaten.

mesut_steel' Alıntı:
togius' Alıntı:
Siz gerekeni yapınız daha siber zorbalığı öğrencilere anlatırken bakınız müdür yard. dersiniz.

:++: en son cümle çok cezbedici , ama özrünü diledikten sonra daha da büyümemesi , okul içinde çözülmesi taraftarıyım, herkesin gözü önünde çözülmeli ki, kimseye aynı hareketi tekrarlayamasın..

Hocam medenice halletmişsiniz. TEbrik ederim...

mesut_steel' Alıntı:
ve arkadaşlar , bugünkü görüşmenin ardından son durum fotosunu paylaşıyorum..

GoWpi.jpg

bunun tipinde meymemet yok chakal

Bizden de özür dilesin ..sonuçta devlet memuruyuz hepimiz...kamu personelini boşuna meşgul etmek suçtur..

Geri