Ücretsiz Joomla Sitesi (30 sn de)

Kodla Büyü
mirayabravci' Alıntı:
ya girin bakın bakalım olmuyomu
ha arkadaşlar olmuyo dediğiniz şey sitedeki örnek yazılarsa o zaten olmaz o yazıları siz değiştireceksiniz.
Ama sonraki sayfa, Daha... gibi ana terimler türkçeleşiyo.
Joomla bilen bi arkadaş lütfen anlatsında bilmeyen kardeşlerim yararlansın!
Dilimde tüy bitti valla.
başlık görünmüyo fareyle seçerek çıkardım , türkçe sorunu o kısımda zaten
:D

Ekli dosyalar

• joom.JPG
    joom.JPG
    23.4 KB · Görüntüleme: 458
Ücretsiz Joomla Sitesi (30 sn de)    25 Mar 2008, 13:46 ya arkadaşlar aha men değiştirdim girin bakın

http://www.miray.jhost.co.uk

henüz siteye bişey eklemedim ama site türkçe oluyo.

siteye girin

1.administratör yazan menüye yere girin

2.kullanıcı adınızı ve şifreyi girin

3.açılan site yönetim panelinden site-language manager-site languages menüsünden site dilini türkçe seçeceksiniz hepsi bu.

Alla Alla.. _________________

hocam yönetim paneli hala ingilizce kastımız buydu bizim,,,
yani yönetim paneli ingilizce olduğu için bişey yapamıyoruz....
buna çözüm bulmak gerekir. türkçe dil paketleri var biraz önce baktım fakat buna nasıl kurulur bilmiyorum...teşekkürler

ben joomlada temadaki loguyu kendime göre düzenleyip ftp ile atıp değiştiriyordum peki burda nasıl logoyu değiştireceğiz.kodlarla uğraşmadan

pekii bende birşey sorabilir miyim??offline gözüküyor."We are currently offline" bu msj ile birlikte..bunu nasıl online ediceez..

Arkadaşlar yönetim paneliyse kastettiğiniz
evet malesef türkçeleşmiyo (turkish) seçeneği olmasına rağmen.
Bu siteyi size söylemekte esas amacım joomlayı öğrenmek isteyen arakadaşların alıştırma yapmasını sağlamak.
diyarbakır kardeşim logoyu değiştirmek için yönetim panelini kullanabilirsin. Fpt desteği yok. çünkü nihayetinde ücretsiz ve hazır bi site.

This item has been disabled by the system administrator, Probably for security reasons

akadaşlar bende böyle bir hata verdi, çözümü varmı

dilekakka' Alıntı:
pekii bende birşey sorabilir miyim??offline gözüküyor."We are currently offline" bu msj ile birlikte..bunu nasıl online ediceez..
admin panelinden global configuratinon dan offline online yapabilirsin

güzel bi sistem özellikle kulüp etkinliği için kullanılır demiştim. Ama foto upload etmiyor mosimage devre dışı :(

Geri