Ücretsiz Joomla Sitesi (30 sn de)

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
http://www.jhost.co.uk/jhost/

Bu adreste 30 sn de (abartmıyorum) üye olarak tamamen ücretsiz bi joomla sitesi sahibi olabilirsiniz. Joomla üzerinde denemeler yapmak için çok ideal bi site.
Bütün mambotlar, eklentiler vs. hepsi yüklü ve üye olduktan sonra joomla sitenizi yönetim panelinden admin şifrenizi girerek türkçeleştirebiliyosunuz.
Bilgilerinize...

TEŞEKÜR İSTİYORUM :) :roll:

özellikle modülleri, bileşenleri denemek için çok faydalı olacaktır. şayet faydalı olursa teşekkürü ziyadesiyle hak ediyorsunuz demektir.

akketten çok güzel. teşekkürler. ben joomla ile site yaptım zaten ve neredeyse her inciğini cıncığını biliyorum ama yeni başlayanlar için süper bi hizmet.

joomla ile yaptığım okulumun sitesi http://www.harranimkbyibo.k12.tr

hocam ben joomlaya yeni başladım arakadaşımın yardımıyla 1,5 kurduk. ancak ben pek anllayamadım. bana tavsiye edeceğin bir kaynak kitap veya benzeri bir şey varmı...
joomla sitelere baktımama açıkçası pek analayamadım.yeniyim çünkü...

dili türkçe yapamadım...

ayrıca eminim bu konu başlığı çok ama çok tutulacak....

kocaksibel' Alıntı:
Dili nasıl Türkçe yapacağız hocam?Paylaşım için teşekkürler... :+1:
:(
Türkçe karakter sorununu nasıl çözücez.. Global Configuration da değiştiriyorum. Uygula diyorum kabul etmiyor.

dervisahmet' Alıntı:
kocaksibel' Alıntı:
Türkçe karakter sorununu nasıl çözücez.. Global Configuration da değiştiriyorum. Uygula diyorum kabul etmiyor.

global configurasyon dan siteyi türkçeleştiriyoruz. administrator yönetici sayfasını site-language menegerden değişmemiz lazım ama türkçe yok. galiba türkçe dil eklentisi yüklememiz gerekecek.
bu konuda bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

yeremez' Alıntı:
dervisahmet' Alıntı:
kocaksibel' Alıntı:

global configurasyon dan siteyi türkçeleştiriyoruz. administrator yönetici sayfasını site-language menegerden değişmemiz lazım ama türkçe yok. galiba türkçe dil eklentisi yüklememiz gerekecek.
bu konuda bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

türkçe var language meneger 2 . sayfa 13. sırada ama seçip nasıl onaylıcaz.

ahmethocam olmuyor...
hem language managearden hem global configiration dan da türkçe yaptım malesef kabul etmiyor

kocaksibel' Alıntı:
hocam siteye admin şifrenle giriyosun. site yönetim panelinde üstteki menülerden site-language kısmından türkçeyi seçiyosun

Çok Teşekkür ettim. Hocam BU dönemki gördüğüm dersler arasında Joomla da var.. Deneme için güzel bir site olacak sanırım..

Arkadaşlar siteyi türkçe yaptığınızda şöyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bütün joomla temaları türkçeyi tam olarak desteklemiyo. Site yönetim panelinden temayı değiştirerek destekleyen temayı bulabilirsiniz.
bu kadar basit.

This item has been disabled by the system administrator, Probably for security reasons

böyle bir uyarı veriyor. sanırım dili değişemiyoruz.

ya arkadaşlar aha men değiştirdim girin bakın
http://www.miray.jhost.co.uk
henüz siteye bişey eklemedim ama site türkçe oluyo.
siteye girin
1.administratör yazan menüye yere girin
2.kullanıcı adınızı ve şifreyi girin
3.açılan site yönetim panelinden site-language manager-site languages menüsünden site dilini türkçe seçeceksiniz hepsi bu.
Alla Alla.. :shock:

ya girin bakın bakalım olmuyomu
ha arkadaşlar olmuyo dediğiniz şey sitedeki örnek yazılarsa o zaten olmaz o yazıları siz değiştireceksiniz.
Ama sonraki sayfa, Daha... gibi ana terimler türkçeleşiyo.
Joomla bilen bi arkadaş lütfen anlatsında bilmeyen kardeşlerim yararlansın!
Dilimde tüy bitti valla.

Geri