(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Teşekkürler hocam. Sadece duyuru güncellemesi yapacaksanız Sunucuyu kaldırmanıza ve ekilit yazılımını kaldırıp kurmanıza gerek yoktur hocam. Buraya yazmadan önce resimdeki gibi Duyuru güncellemesi yaptım. Siz de aynı şekilde mi güncellediniz?
Bazen aşağıda yazdıklarım unutulabiliyor.
1. Duyuru oluştururken duyuru bilgilerini yazıp Duyuru Listesine Ekle tuşuna basmadan tamam tuşuna basmak. (Mevcut duyurular kısmından eklediğiniz duyuruyu kontrol ediniz.)
2. Kurulum diskini tekrar oluşturmak.(Siz bunu yapmışsınız).
Ekli dosyayı görüntüle 71587Ekli dosyayı görüntüle 71586
Sayın hocam. Duyuru Listesine Ekle tuşuna basarak Duyuruları ekledim. Duyuru Listesinde görünüyor. USB kurulum diski ile "Güncelle" kısmından yaptım. Duyurular görünmeyince bu sefer "Kaldır" seçeneğini kullandım. sonra tekrar "Kurulum" seçeneği ile tekrar yükledim. Duyurular görünmüyor.
Bugün tekrar "Güncelle" ile deneyeceğim.

Edit: "Güncelle" sekmesini kullanarak güncellediğimde oldu. Teşekkür ederim ilginiz için.

Son düzenleme:
Mehcan hocam, okulumuzdaki etahtalarda programınızı gayet güzel kullanıyoruz emeğinize sağlık fakat öğretmen arkadaşların anahtar oluşturmak için getirdikleri bazı flash bellekleri ana programda anahtar olarak oluştursam da tahtaya taktığımızda anahtar değil diyor. Aynı marka flash bellekte bile birini anahtar olarak tanıyor ama diğerini anahtar olarak görmüyor. (Anahtar oluştururken güvenlik yok olarak seçiyorum)Bu hususta yapılacak bir şey var mıdır?

Mehcan hocam, okulumuzdaki etahtalarda programınızı gayet güzel kullanıyoruz emeğinize sağlık fakat öğretmen arkadaşların anahtar oluşturmak için getirdikleri bazı flash bellekleri ana programda anahtar olarak oluştursam da tahtaya taktığımızda anahtar değil diyor. Aynı marka flash bellekte bile birini anahtar olarak tanıyor ama diğerini anahtar olarak görmüyor. (Anahtar oluştururken güvenlik yok olarak seçiyorum)Bu hususta yapılacak bir şey var mıdır?
Bizde aynı durum var. Anahtar uyumsuzluğu sorunu var.

bu sabah böyle bir uyarı ile açıldı hocam @mehcan

Ekli dosyalar

• 2022-09-27 09_50_37-e-Kilit - Ana Program (mehcan.net).png
    2022-09-27 09_50_37-e-Kilit - Ana Program (mehcan.net).png
    82.2 KB · Görüntüleme: 190
Hocam iyi günler hocamizin telefonu iphone ve anahtar oluşturdum hocamiza anahtar oluşturduktan sonra guncelleme yapmam gerekiyor ama akilli tahtalari görmediğinden guncelleme yapamiyorum bununla ilgili cozum yolu var mi acaba

Çözüm için iki yol var:
Programı lisanslı kullanmak veya kurulum usb nizi güncelledikten sonra tahtaları tek tek gezerek güncellemeyi tahtalara uygulamak.

iyi günler hocam. ders saatlerini gücellemeye çalışıyorum. kaydet butonunun yanında kırmızı bir ünlem çıkıyor ve kaydete tıklamama rağmen kaydetmiyor. sorun ne olabilir?

Edit: Satırları alttan tektek silince oldu.

Son düzenleme:
merhaba hocam. Biz daha yeni bu e kilit uygulamasını kullanacağız. tahtalarımız arçelik faz 3 etap 19 kurulu. bilgisayara ana programı kurup gerekli ayarları yaptık. ana programdan mobil anahtar yaptık. android telefona uygulamayı yükledik. Teldeki mobil anahtar ayarlarını ana programdaki kayıtlı anahtarlar listesindeki qr göster kısmından otomatik olarak yaptık. Akıllı tahtaya e kiliti kurduk e kilit ekranında qr okuma kısmında yani açılışta resimdeki hatayı alıyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. kolay gelsin

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-09-27 at 11.54.45.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-27 at 11.54.45.jpeg
    43.1 KB · Görüntüleme: 137
Hocam iyi günler hocamizin telefonu iphone ve anahtar oluşturdum hocamiza anahtar oluşturduktan sonra guncelleme yapmam gerekiyor ama akilli tahtalari görmediğinden guncelleme yapamiyorum bununla ilgili cozum yolu var mi acaba
Öğretmenlere tek tek mobil şifre oluşturmak yerine okul adına tek bir mobil şifre yapın. Bütün öğretmenlere o mobil anahtarı (qr kodu) verin. Böylece yeni gelen öğretmen olsa da tahtayı güncellemek zorunda kalmazsınız.

Bizde aynı durum var. Anahtar uyumsuzluğu sorunu var.
Tahtalarınız Pardus mu hocalarım?

iyi günler hocam. ders saatlerini gücellemeye çalışıyorum. kaydet butonunun yanında kırmızı bir ünlem çıkıyor ve kaydete tıklamama rağmen kaydetmiyor. sorun ne olabilir?

Edit: Satırları alttan tektek silince oldu.
Kırmızı ünlem kaydedilmemiş veri olduğunu gösterir. Kaydet e bastığınızda verileriniz kaydedilir ama pencere kapanmaz. Kapatmak için kırmızı X tuşunu kullanınız.

Eğer başka bir durum var ise yani hatalı olduğunu düşünüyorsanız kontrol edebilirim hocam

merhaba hocam. Biz daha yeni bu e kilit uygulamasını kullanacağız. tahtalarımız arçelik faz 3 etap 19 kurulu. bilgisayara ana programı kurup gerekli ayarları yaptık. ana programdan mobil anahtar yaptık. android telefona uygulamayı yükledik. Teldeki mobil anahtar ayarlarını ana programdaki kayıtlı anahtarlar listesindeki qr göster kısmından otomatik olarak yaptık. Akıllı tahtaya e kiliti kurduk e kilit ekranında qr okuma kısmında yani açılışta resimdeki hatayı alıyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. kolay gelsin
Hocam whatsapp tan ulaşmıştı ama bu durumun sebebini yinede yazayım.

Sonradan ana program kurulumu yaptığınızda tahtalarla uyumlu olması için aynı giriş bilgilerini kullanmak lazım.
Örneğin bir yıl önce kurduğunuz ana programda xxx şifresini kullandıysanız, bu sene tekrar ana program kurarsanız yine xxx şifresini kullanmalısınız. Aksi halde tahtalar yeni anahtarlarınızı tanımaz

Yeni duyuru eklediğimde tahta da görünmüyor arkadaşlar, tahtayı ana programda görebiliyorum, kilitle-kilit aç yapabiliyorum , birde ip yerine bilgisayar adını kabul ediyor mu?

aynı ağda olmama rağmen hiçbir tahtayı göremiyorum

Ekli dosyalar

• 2022-09-28 09_22_42-e-Kilit - Ana Program (mehcan.net).png
    2022-09-28 09_22_42-e-Kilit - Ana Program (mehcan.net).png
    120.4 KB · Görüntüleme: 74
merhabalar. Tek bir kullanıcı anahtarım var ve tüm flash disklere aynı anahtarı yüklemek istiyorum mümkünmü?

@ari_mya @tekinergun80 hocalarım bir düzeltme yaptım. Deneyip sonuç hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Şu şekilde yapınız.
1. Ana programı yeniden indirip kurunuz. (eskisini silmeden üzerine kurabilirsiniz)
2. Kurulum diskinizi tekrar oluşturunuz.
3. Tahtadan kaldırıp, yeni kurulum diski ile tekrar kurunuz. (nasıl kaldırılır? sayfanın en altında)

Eğer düzelmişse diğer tahtalara güncelleme yapabilirsiniz.

günaydın mehcan hocam, denemek için kurduğum programı,daha sonra kaldırıp okul için üyelik aldım, bu hatayı verdi, bu şekilde ana programdan tahta görünüyor, aç kapa yapıyor, okul bilgisi duyuru göndermiyor

tahtayı formatladım, herşeyi kaldırıp yeniden kurmayı denedim sonuç değişmedi malesef,

yardımcı olabilir misiniz,

ss.png

Geri