Ösym Sınav Görevleri

Kodla Büyü
5-0 demişlerdi de inanmamıştım. cidden çıkmıyormuş be :( valla ben para için yapıyorum. Kim ne derse desin.

herohamster' Alıntı:
Phascolarctos cinereus' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
5/0 ... adamlar işi dusunce telefonla ararlar... gorevli eksik olunca... ama kendi adamları yetincede 1 görev bile vermez kendi adamlarına 5 görev verirler.. almıycaksın bir daha görev göreceklerde nerdeeeeeeeeeee bizde o birlik beraberlik

ben zaten para için veya osym için görev almıyorum. sınava girenlere insan gibi muamele yapılsın diye görev alıyorum. çoğu para hırsıyla görev alıyor. ygs ve lys de mal mal hareketler yapıyorlar özellikle salon başkanları.

ayrıca kesinlikle haklısınz :) asla birlik olmaz
:puhaha: :puhaha: para içn yapmıyormuş ii muamele için...senin bu düşünce yapınlamı birlik fikri kuruyorsun...
yine 5-0

Ben de para için istemiyorum ama bir keresinde kpss de görev alınca valla para vereceğiz dediler, istemem dedim benden habersiz iban numaramı bulup hesabıma yatırmışlar...

Re: Ynt: Ösym Sınav Görevleri

Aranızda en şanslı benim galiba ilk defa başvurdum 5/2. Birinde Sm yedek gözetmen yazıyo bu ne demek ? görev yerinde ise merkez yazıyor ?

5-0 şaşırmadım. yeni yani 1-2-3 yıldır çalışan arkadaşlara daha çok görev çıkıyor diye tahmin ediyorum

5/0
ama arkadaşıma 5/4 çıkmış...
başvurularda acaba tercihin önemi var mı?
ben 5 inde de önce ünv deki tüm fakülteleri seçmiş sona kalan bikaç taneyi de meb okullarından yazmıştım...
5/0 olmasının sebebi olabilir diye düşünüyorum... sizce?

cyln' Alıntı:
5/0
ben 5 inde de önce ünv deki tüm fakülteleri seçmiş sona kalan bikaç taneyi de meb okullarından yazmıştım...

Görevlendirme ilkelerine göre üniversite personeli bittikten sonra müdür ve yardımcılar ardından öğretmenlerden karşılanır. Bunlar içerisinden hiç görev almamıştan çok görev alana doğru sıralanır. Herkesin 10000 puanı vardır görev aldıkça düşer, görevlendirme yüksek puanlılardan başlar, arkadaşınız büyük ihtimalle daha önce görev istememişti.

5/0 :) sormuş; iade görev ister misin? diye..
söyledim; iade itibar isterim dedim..
ses çıkmadı, sessizce dağıldık..

5-1.. iade görev istesekmi.. onda da onay alıyorlarmıydı.. uzak biyer verirler şimdi

terbiyesizlik yapan arkadaşlara cevabım:
insanların fikirlerine saygı gösteremeyen herkesi kendisi gibi zannaden yaratıklarsınız malesef. burda dalga geçip kendinizi tatmin ediyorsunuz. hiç mi sınavlara girmediniz? sınav görevlilerinin mantıksız hareketleriyle hiç mi karşılaşmadınız. en son ygsde salon başkanını dinlemeyip 4 dk kala zorla dağıttım kitapçıkları, çok kere sınav süresince sürekli sınava girenleri rahatsız etmelerini engelledim. daha bir sürü şey. bu sınavlarla insanlar geleceklerini belirliyorlar. siz para kazanasınız diye yapılmıyor. yerde yuvarlanan bir liranın peşinden koşabilecek zekada insanların anlamasını beklemiyorum. verecekleri paraylada geçinmiyorum çok şükür. forumunda kullanılacağı kalmadı sizin gibi molozlar yüzünden.

bote22' Alıntı:
5-0 demişlerdi de inanmamıştım. cidden çıkmıyormuş be :( valla ben para için yapıyorum. Kim ne derse desin.
Herkes sevabına yapıyor zaten :)))) hele de biz öğretmenlerin zaten paraya ihtiyacı yohhh :)

Re: Ynt: Ösym Sınav Görevleri

ramkan' Alıntı:
....
Sm yedek gözetmen yazıyo bu ne demek ? görev yerinde ise merkez yazıyor ?

Geçen yıl bana da çıkmıştı. Sınav merkezi olan bir lisede 5 yedek gözetmendik. Herhangi bir okulda eksiklik olursa bizden birini göndereceklerdi. ihtiyaç olmadı sınav süresince öğretmenler odasında oturduk. Ücreti daha düşük idi.

Hocam il veya ilçe ösym merkezini arayarak ilçenizdeki sınav merkezi olan okulun neresi olduğunu öğrenin.

bu işin adamlıkla yada adam olmamakla ne alakası var arkadaş. binlerce öğretmen var. ygs sınavında da şimdi görev alanlar alamadık diye söyleniyordu. altıüstü bir sınav. yılda 1 kez yapılıyor. başkan olsan 116 lira veriyorlar. görev çıkmasa ne olacak sanki. görevlendirme şartlarını belirlemişler. bize göre adaletsizde olsa diğerlerine görede öyle olması doğru. bunu tartışmaya gerek yok. çıktıysa çıktı çıkmadıysa çıkmadı.

çıkmamasıda güzel. haftasonumuz heba olmaz birde bu yönüyle düşünün :)...

cıkmazsa herhaftasonu gıbı gec kalkıp gec yatarm sorun dııl

Ygs de olduğu gibi ilçelerde de Lys yapılsa eminim ki çoğu arkadaşımıza görevlendirme çıkardı...

tzcn' Alıntı:
cyln' Alıntı:
5/0

Görevlendirme ilkelerine göre üniversite personeli bittikten sonra müdür ve yardımcılar ardından öğretmenlerden karşılanır. Bunlar içerisinden hiç görev almamıştan çok görev alana doğru sıralanır. Herkesin 10000 puanı vardır görev aldıkça düşer, görevlendirme yüksek puanlılardan başlar, arkadaşınız büyük ihtimalle daha önce görev istememişti.
BUradan şu Sonuç Çıkıyor: Bir ilde Fazla üniversite olması iyi değil :puhaha:

Geri