Ödevim İçin Yardım

Kodla Büyü

ayqo

Üye
Öncelikle Merhaba,

Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. Hocamızın verdiği bir ödev var. Bilgisayar öğretmenlerine 3 soruluk bir röportaj yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilecekler özel mesaj ile ulaşabilirler mi?

Teşekkürler.

Buradan sorularını yazarsan yardımcı olmak isteyenler özelden başvurur hem sizde çok kişiyle muhatap olmamış olursunuz...

1-amip33 :mrgreen:

Gönder yazıyı cevaplayım göndereyim hemen.

Bak 2 numaraya s_kajmeran hocana yolla, onun daha güzel yazar benden. :mrgreen: :mrgreen:

amip33' Alıntı:
1-amip33 :mrgreen:

Gönder yazıyı cevaplayım göndereyim hemen.

Bak 2 numaraya s_kajmeran hocana yolla, onun daha güzel yazar benden.

:)

Sorularla müşerref olabilsek bir... Hocam siz buraya yazın soruları bakalım neymiş, çalıştığımız yerlerden mi çıkmış boşuna girmeyelim :D

ayqo sen ne okuyorsun? Benim yazdıklarımı okursan bölümü bırakırsın valla.. :mrgreen:

Hemen altında "Neden Böte Okudum" başlığı var. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@amip33 benim yazdıklarımda farklı değil :)

Arkadaş okuduktan sonra hangimizin daha karamsar olduğunu yazsın buraya... Kaybeden diğerine ayran ısmarlar; anlaştık mı? :)

s_kajmeran' Alıntı:

Arkadaş okuduktan sonra hangimizin daha karamsar olduğunu yazsın buraya... Kaybeden diğerine ayran ısmarlar; anlaştık mı? :)
O kadar eminimki kendimden ayran değil ev araba falan ne varsa girerim, gerçi birşeyim yok ama yine girerim. :mrgreen: :mrgreen:

amip33' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

O kadar eminimki kendimden ayran değil ev araba falan ne varsa girerim, gerçi birşeyim yok ama yine girerim. :mrgreen: :mrgreen:
Arkadaştan cevap bekliyoruz :) Ayranına...

s_kajmeran' Alıntı:
amip33' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

Arkadaştan cevap bekliyoruz :) Ayranına...
Girdik... :mrgreen:

3. soruya çok karamsar bakmış s_kajmeran hocam ama 2. soruda amip33 hocam karamsar davranmış. 1. soruda da amip33 hocam daha karamsar olduğundan ayran amip33 hocama gidiyor :D

Geri