"Öğretmen gününde maaş ikramiyesi" MÜJDESİİİİ

Kodla Büyü
:puhaha: :puhaha: Yok böyle bir resim :puhaha: Ciddi bir toplantıda felan açmayın bu sayfayı :puhaha:

şura kararlarının bağlayıcı bir yanı yok. boş yere sevinmeyin... karar alınsa bile maliye bakanlığı bütçe çıkarmaz...

maverick07' Alıntı:
şura kararlarının bağlayıcı bir yanı yok. boş yere sevinmeyin... karar alınsa bile maliye bakanlığı bütçe çıkarmaz...

şura kararları şu anda kadar genellikle uygulandı...Bağırıp duruyoruz kaç zamandır beden eğitimi öğretmenleri haklarını aldı diye..Nasıl aldı sanıyorsunuz? Bir önceki Şurada alınan karar ile beraber beden eğitimi ders saatleri arttırıldı ve zorunlu yapıldı...Bunun da bağlayıcılığı olacağını düşünüyorum Nimet Çubukçu da iyileştirme yapılacağını zaten söylemişti..

ek dersi 6dan 12ye çıkarırlarsa ekdersimiz 500den 1000 TL'ye çıkar..
faruk hocam eğer bunu yapsınlar, hükümeti en çok tasvip etmeyen ben, oyumu onlara veririm..

umaykut' Alıntı:
ek dersi 6dan 12ye çıkarırlarsa ekdersimiz 500den 1000 TL'ye çıkar..
faruk hocam eğer bunu yapsınlar, hükümeti en çok tasvip etmeyen ben, oyumu onlara veririm..

benim cevabım aslında şura kararlarının uygulandığını göstermek adınaydı...Şura kararları genellikle uygulanıyor,bu madde tam olarak karara bağlandı mı bilgim yok.Alınan kararlarda hemen uygulanacak kararlar değildir, yanlış bilmiyorsam bir sonraki şuraya kadar uygulamaya geçirilmeye çalışılır. (yani 5 yıl içinde)

eğer 5 yıl içindeyse o zamana 12tl ye çıkması daha mümkün ama şu ikramiye olayını yapsalar süper olur. hemde bu öğretmenler gününe ah ah keşke

bencede yüzümüz güler. :)
Hocam bu sadece alınan komisyon kararı.
Örnek vereyim nasıl ki bizim zümre kararlarımız var ve hiçbiri yerine getirilmiyor. Bu da onun gibi bir karar.

Bunun bakanlar kurulu, meclisi, maliyesi var, biryerlerden geri döner.
Bizlere Yüzde 4 ü zor veriyorlar. Eğer böyle birşey olması demek Yüzde 40 zam demek :)

hocam bu durum hükümet politikası haline geldi artık. balon haber atıyorlar ortaya yancı medya da servis ediyor ülkeye sonra vatandaş yapıldı zannediyor. sabah kayınpeder arıyor yaşadınız ekdersler artıyomuş diye. yaa evet dedim sabah okula geldiğimizde elden verdiler paraları dedim.

apronax' Alıntı:
hocam bu durum hükümet politikası haline geldi artık. balon haber atıyorlar ortaya yancı medya da servis ediyor ülkeye sonra vatandaş yapıldı zannediyor. sabah kayınpeder arıyor yaşadınız ekdersler artıyomuş diye. yaa evet dedim sabah okula geldiğimizde elden verdiler paraları dedim.
kayınpederiniz kızı için sevinmiştir hocam bozmasaydınız :D

Geri