Çok Acill! Öğrenclerin Hepsi Şökte Gözüküyor

Kodla Büyü

mkankan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
515
Arkadaşlar acill yardım lütfen.
Okulda sadece 1-b sınıfı ile 3-b sınıfındaki öğrencilerin karneleri boş. Hepsi şöke kalmış görünüyor. Diğer sınıflarda bir sorun yok. Notları ve sosyal etknlikleri de kontrol ettim ama halen değişmedi. Sistemdemi bir sorun var acaba?
 

cingozcemal

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
277
Aynen hocam notlar girilmediği ve son hafta olduğu için ŞÖK e bırakmış bizim okulda bir sınıf öğretmeninin :+1: de başına geldi
 

mse

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
1,539
bizim okulun da yarısı dökülmüş arkadaşlar. bence 4-8 haziran şök tarihleri diye uyarı veriyor ya ana ekranda; sistem otomatik atıyor gibi geliyor. okul şifresiyle zaten notlar giriliyor, şöke falan gerek yok. muhtemelen öğrencilerin girilmemiş no tu vardır.
 

ceyhun51

Aktif Üye
Mesajlar
188
Aynı durum bugün bizim de başımıza geldi sayın hocam. Girilmemiş not varsa çıkıyor bu hata. Performans da dahil tüm notlara bir bakın sorun düzelecektir ;)
 

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
959
ya hocam bırakın bu idarenin görevi, idarenizin bu kadar panik yaptığını sanmıyorum. Formatör bile olsanız bu sizin göreviniz değil ki!
 

hoamca

Aktif Üye
Mesajlar
188
Notları girilmemiş hocam. Hemen telaşlanma. Söyle sınıf öğretmenlerine notlarını girsinler.
 

mkankan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
515
Formatörün işi değil doğru söylüyorsunuz da bizim idarecilerden müdür ile müdür yardımcısının biri seminerde idi. Diğer Müdür yardımcısının da babası vefat etmişti. Anlayacağınız okulun hem idarecisi hem formatörü oldum bir kaç gün. :? Neyse çok şükür hallettik sorun o kadar bakıp göremediğimiz bir sınavın notlarında eksiklik varmış. yardım için teşekkürler.
 
Üst