Zyxel modemi router olarak kullanma

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar zyxel p-660hn-t1a model modemim var ben bunu router olarak kullanmak istiyorum. huaweı modeme kablosuz bağlamak istiyorum nasıl yapabilirim yardım bekliyorum
. teşekkürler

arkadaşlar şöyle bişey duydum doğru müdür merak ettim. modem modeme kablosuz bağlanamazmış. kablo ile bağlanması gerekiyormuş.böyle bişey var mı acaba?

Kablosuz olarak da bağlanabilir, buna mesh değiyor. Kablosuz alanı artırmaya yarıyor. Ancak bu işlem genellikle aynı model access point ve modemler arasında daha başarılı oluyor. Bir diğer problem de alanı artıracak olan Access pointin en az %50 oranında sinyal alıyor olması gerekiyor.
Ben bu olayı biraz inceledim ama açıkçası yukarıdaki sebeplerden pek de uygulanabilir olmadığını düşündüm. Mümkünse zyxel modemi kablolu olarak interneti dağıtan kablolu modeme bağlayın. Zyxel modemi
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q ... +Ara&meta=
adresindeki konu anlatımlarını takip ederek access point olarak yapılandırıp, kullanın.

hocam modem modeme kablosuz bağlanıyor daha önce airties ve picatel modemde yaptım çalıştı. Ama konu zyxell ollunca orada duranca ben zyxelle tp link kablosuzz acces point bile bağlayamadım firmayı aradım sadece zyxell ile çalışır dediler bende kablo çektim. O yüzden kolay gelsin.

teşekkürler arkadaşlar bende firmayı aramıştım modem modeme kablosuz bağlanmaz dedi öyle kaldı iş

Geri