zorunlu hizmetten çıkan okulların durumu nedir ?

Kodla Büyü

ahmetucarkus

Site Gezgini
ilk atandığım okul 3 yıldır zorunlu hizmetti şimdi değişmiş. zorunlu hizmetten çıkarılmış. 7 yıl ve 14 puan veriyordu. şimdi 10 puana düşmüş ve zorunlu hizmetim daha bitmedi. okulumuzda benle aynı durumda olan 6-7 arkadaş daha var bu konuda bilgisi olan var mı ?

Hocam aşağıdaki madde gereği siz bulunduğunuz kurumda görev yaptığınız sürece zorunlu hizmetinizi yapıyor olacaksınız.

Zorunlu çalışma süresinden sayılacak süreler

MADDE 31

(5) Zorunlu çalışma yükümlülüğü öngörülen eğitim kurumları arasına alınan ancak daha sonra yapılan değerlendirmeler sonucu zorunlu çalışma yükümlülüğü kapsamı dışına çıkarılan eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin bu kurumlarda görev yaptıkları sürece bu kurumlarda geçirmiş oldukları hizmet süreleri zorunlu çalışma süresinden sayılır.

murataxu' Alıntı:
Hocam aşağıdaki madde gereği siz bulunduğunuz kurumda görev yaptığınız sürece zorunlu hizmetinizi yapıyor olacaksınız.

Zorunlu çalışma süresinden sayılacak süreler

MADDE 31

(5) Zorunlu çalışma yükümlülüğü öngörülen eğitim kurumları arasına alınan ancak daha sonra yapılan değerlendirmeler sonucu zorunlu çalışma yükümlülüğü kapsamı dışına çıkarılan eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin bu kurumlarda görev yaptıkları sürece bu kurumlarda geçirmiş oldukları hizmet süreleri zorunlu çalışma süresinden sayılır.

:+1: :alkis: teşekkür ederim hocam

Geri