Zoraki Müdür Yardımcılığı

Kodla Büyü

blankkeyframe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dün Müdür beni odasına çekti ve; "okulumuzda sene başından beri 1 müdür yardımcısı eksik Milli eğitim atamıyor bende gittim Milli Eğitimle görüştüm atamanın ne zaman olacağının belli olmadığını görevlendirme yapacak kimsede olmadığını söylediler illa okulunuzdan birini görevlendirin dediler diye konuştu. Bilgisayar öğretmeni varsa onu görevlendirin demişler bizim müdür de dün geldi seni görevlendiriyoruz dedi.. Dünya başıma yıkıldı ben yazın askere gideceğim ve Temmuz'da da burada olmam gerekiyormuş Müdür Yardımcısı olursam ben bunu kabul edemem ben askerden önce ziyaret edeceğim bir sürü akrabam var hem ne hakla benim isteğim olmadan böyle bir şey yapabilirler ki??? benim size sorum müdür yardımcısı olmamak için ne yapabilirim sizce? Ben istemeden resmi yazı yazıp görevlendirebilirler mi beni?

hocam aynı durumu ben de yaşamıştım. müdür yardımcımız askere gidince beni görevlendirmeye kalkmışlardı. ben istemediğimi söylemiştim. ama idari işlere yardım etmiştim. şimdiki aklım olsa onu da yapmazdım

Gönüllülük esastır hocam zorla yapamazlar. Hadi yaptılar diyelim Haziranda istifa edersiniz.. 8)

Hocam dilekçe yazıyorsunuz ve mazeretinizi bildiriyorsunuz..
Yerinizde olsam önce görevi kabul ederim haziran sonunda da istifa eder giderim. En mantıklısı bu.

hiç bulaşma. istemiyorum deyip işin içinden çıık gitsin. müdürde maldonaymuş. adam askere gidecem ne yapacam temmuzda dediğinde, biz seni idare ederiz demiyorsa sende idareyi idare etme olsun bitsin.

Geçen sene askere gitmeden önce tam da bu aylarda benim de başıma aynı olay gelmişti. Beden eğitimi öğretmeni görevi kabul etmişti. 8)

hocam ben de zoraki müdür yardımcısı oldum. aslında kabul etmeyecektim ama müdürüm zor durumdaydı ona kıyamadım :D ama bende yazın tatile gidicem sonra da memlekete gidicem uçak biletlerimi aldım. eğer görevlendirmem bitmezse istifa edicem siz de öyle yapın.

bence de hiç bulaşma, sonradan müdür yardımcısı gelse bile işleri senin üstüne yıkarlar.

her_dem' Alıntı:
hiç bulaşma. istemiyorum deyip işin içinden çıık gitsin. müdürde maldonaymuş. adam askere gidecem ne yapacam temmuzda dediğinde, biz seni idare ederiz demiyorsa sende idareyi idare etme olsun bitsin.

süper bir yaklaşım, :alkis:

eğer olur da emrivakiyle görevlendirme yapılırsa görevi dilekçeyle de reddedebilir gerekçeleriyle birlikte

Hocam kabul etmeyecek bir şey yok. Al görevi. Başla hemen bütün hızıyla. Bas fırçayı millete. Rahatla. Koskoca idarecisin artık. Önüne geleni fırçala. Bana deseler havada karada kaparım görevi. :puhaha:

zoraki görevlendirme olmazki eğer olursa iptali için dilekçe yaz ama ozamanda muhtemelen müdürle aran bozulacak.

Yıllık izniniz olacak müdür yardımcısı olunca. Yazın izninizi oradan kullanırsınız :)

hocam görevi kabul edersen yerine yenisi gelmeden bırakamazsın. bence baştan kabul etme. kabul etmek zorunda değilsin öğretmenin asli görevlerinden değil.

1 yılımı doldurdum yeni doldurdum geçen şubat atamasında atandım. Şimdi haziranda istifa etme hakkım var mı yani istifa etsem kabul edilir mi? ayrıca 15 gün izin almam için müdür yardımcısı olarak mı 1 yıl çalışmam gerekiyor? reddediyorum istemiyorum diyorum ama olmaz yapacaz diyorlar napıyım elimden bir şey gelmiyor.

blankkeyframe' Alıntı:
1 yılımı doldurdum yeni doldurdum geçen şubat atamasında atandım. Şimdi haziranda istifa etme hakkım var mı yani istifa etsem kabul edilir mi? ayrıca 15 gün izin almam için müdür yardımcısı olarak mı 1 yıl çalışmam gerekiyor? reddediyorum istemiyorum diyorum ama olmaz yapacaz diyorlar napıyım elimden bir şey gelmiyor.
hocam müdür yardımcılığı görevinizde 1 yıl geçmesi lazım

ee ne yapcam ben o zaman izinde olmıcak hayret bişe yaa lanet olsun bu sisteme daha 1 yılda her şeyden bezdim..

hocam memuriyette 1 yılınız dolması yeterli. benim ev arkadaşım olmuştu müdür yardımcısı o iznini yazın kullandı.

benim müdürüm de sene başından beri bana söylüyor aynı şeyi..hatta il milli eğitime gitmiş, onlar da bilgisayar öğretmenini görevlendir demiişler, ben ısrarla istemiyorum yapmam filan dedim her seferinde, o yüzden yapmadılar görevlendirme filan.. bence istemiyorsanız razı olmayın..

istemiyorum sabahtan beri dilekçe yaz diyorlar istemiyorum niye yazıyım diyorum diretiyorum ama yaz diyorlar elimden bişey gelmiyor ki ne dese yapacağız yazıyıda hazırlıyorum şimdi mecburen..

merak ettiğim nokta şu istemesem kabul etmiyorum desem amirin emrine itaatsizlik gibi birşey olabilir mi?

blankkeyframe' Alıntı:
istemiyorum sabahtan beri dilekçe yaz diyorlar istemiyorum niye yazıyım diyorum diretiyorum ama yaz diyorlar elimden bişey gelmiyor ki ne dese yapacağız yazıyıda hazırlıyorum şimdi mecburen..

hocam yazmayın yaa allah allah zorla mı..

tamam yazmıyorum her şeyi göze alıp yazmıcam fakat yine de beni resmi şartlarda görevlendirebilirler mi onu merak ediyorum bu bilgiye sahip kimse yok mu?

siz bu görevi istiyorum diye dilekçe yazmadığınız sürece görevlendirme yapamazlar..

Geri