zoom invalid meeting id hatası

Kodla Büyü

balmair

Üye
merhaba. eba destek noktasındaki pcler birkaç gün önceye kadar eba canlı derse sorunsuz giriyordu. 2 gündür zoom invalid meeting id hatası verip girmiyor. Ama aynı derse evden eba hesabıyla girenler var. Yani link veya şifre problemi değil sanırım. Zoomu ayrıyeten denedim sorun yok. Ama Ebadan derse katıl butonuna basınca bu hatayı verip girmiyor. Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bugün bizim de eba destek noktasında passcode ta hata verdi ve girmedi. Aynı bilgilerle cep telefonundan baglanabildiler ama bilgisayardan göremedik.

Çözüm varmıdır acaba biz dede aynı sorun var. Ebadan bağlanınca ID hatası veriyor zoom a bağlandığınız da sorun yok

merhaba. eba destek noktasındaki pcler birkaç gün önceye kadar eba canlı derse sorunsuz giriyordu. 2 gündür zoom invalid meeting id hatası verip girmiyor. Ama aynı derse evden eba hesabıyla girenler var. Yani link veya şifre problemi değil sanırım. Zoomu ayrıyeten denedim sorun yok. Ama Ebadan derse katıl butonuna basınca bu hatayı verip girmiyor. Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Hocam, biz de Zoom dersleri için bu sorunla karşılaştık.

Ders linkinde bulunan pwd= den sonraki karakterleri kopyalayıp Passcode yerine yapıştırınca derse bağlanılabiliyor.
Garip bir problem...

Son düzenleme:
Ben tüm öğretmen arkadaşlardan linkleri alıp kısayol şeklinde öğrenci masaüstüne koydum. Direk bağlanıyorlar şifresiz. Arada invalid hatası verdi. Herhalde aynı ip bloğundan gelen çoklu bağlantı talebi gibi algıladığını düşündüm çünkü aynı sınıftan iki farkı öğrencilerden biri girdi

Ben tüm öğretmen arkadaşlardan linkleri alıp kısayol şeklinde öğrenci masaüstüne koydum. Direk bağlanıyorlar şifresiz. Arada invalid hatası verdi. Herhalde aynı ip bloğundan gelen çoklu bağlantı talebi gibi algıladığını düşündüm çünkü aynı sınıftan iki farkı öğrencilerden biri girdi

Ben de aynı şekilde çözüm buldum şifre hatasına. Klavyeyi kullanmayı bilmeyen yada az bilen öğrencilerde şifre yazma derdinden kurtuldular. Bazen 5sn sonra yine sayfayi yükle diye hata veriyor onda da farkli tarayıcıdan girince giriyor. Bir artısı da şu , öğrencilerde öğrendi artık yöntemi siz gidip tek tek şifre ve ID girmek zorunda kalmıyorsunuz.

Arkadaşlar bilgisayarımdan zoom üzerinden derse girerken invalid id hatası alıp duruyorum. Bazen ise sorunsuz giriyor. Ne denediysem tam bir çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Arkadaşlar bilgisayarımdan zoom üzerinden derse girerken invalid id hatası alıp duruyorum. Bazen ise sorunsuz giriyor. Ne denediysem tam bir çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?
Hocam tahminim problem zoomdan kaynaklı, çünkü benim çocuk da sabah laptoptan annesi şifreyi doğru girdiği halde şifreyi doğru kabul etmemiş, sonra pc'den sorunsuz girdiler, ben laptopta dersten sonra oyun oynamak istiyorum diyince çocuk son iki dersi laptopta girdi, şifre aynı, problem yoktu. Yani dediğim gibi sorun zoomdan kaynaklı gibi görünüyor.

Geri