zoom da bağlantı sorunu

Kodla Büyü

bilbil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar zoom a bağlanamıyorum bir türlü hata veriyor wifi kullanıyorum. bana yardımcı olabilecek birisi var mı? hata kodu :104114

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 705
hocam bunları denedim maalesef yine bağlanmadı acaba modem ayarlarında mı bir sıkıntı var dns ayarları da yaptım yine olmadı

Bir ara evde iki bilgisayarın birinden görüşme başlatıp diğerinden izlemeye çalışmıştım görüntü 10 sn geç gidiyordu. Fiber bağlantı olmasına rağmen. Aynı ağda olduğu için mi yapıyor acaba?

Bir ara evde iki bilgisayarın birinden görüşme başlatıp diğerinden izlemeye çalışmıştım görüntü 10 sn geç gidiyordu. Fiber bağlantı olmasına rağmen. Aynı ağda olduğu için mi yapıyor acaba?
Aynı ağda aynı toplantıya katılımda sorun olmuyor. Ben birkaç defa denedim, en son dün. Sorun çıkmadı..

Hocam ben de bir kaç gün uğraştım. Prada yazanları yaptım olmadı. Bir de çözümler arasında Servis sağlayıcınıza başvurun yazıyor. Aradım durumu anlattım bir dakikada hallettiler

Ne yapıp düzelttiler ki acaba? Telefonla mı durumu düzelttiler hocam

telefonun internetiyle bağlandım ama wifi ile bağlanamadım arkadaşlar

telefonun internetiyle bağlandım ama wifi ile bağlanamadım arkadaşlar
Evet hocam benimde aynı şekildeydi. Ben yerel bir sağlayıcı kullanıyorum. Bizim İnternetle ilgilenen arkadaşa WhatsApp dan yazdım ev Interneti zooma girmiyor telefonun ki giriyor diye. Biraz sonra Hocam şimdi deneyin dedi. Denedim Girdi.

benimki de yerel sağlayıcı hocam aradım söyledim bakalım inşallah sorunu çözerler

Sayın öğretmenim, Wifi ye bağlanan aygıt her ne ise (telefon,tablet,laptop...) o aygıtta DHCP yi iptal edip sabit(static) IP veriniz. DNS ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapınız. Ben bu şekilde çözdüm şu an sorun yok.

Geri