zonguldak formatör

Kodla Büyü

kemalkarademir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
T.C.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Sayı : B.08.4.MEM.0.67.43.22.450.99/18736 06/12/2011
Konu: Bilişim Teknolojisi Formatör Öğretmen
Görevlendirmesi.

……………………….İÖO / LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

İlgi : a) MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 02/07/2009 tarihli ve B.08.0.ETG.0.65.
04.00.774-12271 sayılı, “ Formatör Öğretmen Görevlendirmesi” konulu emirleri.
b) Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğünün 01/12/2011 tarihli ve B.08.0.4.MEM.0.67.22.450.
99/32039 sayılı, “ Formatör Öğretmen Görevlendirmesi” konulu emirleri.

Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğünün İlgi (b) emirlerinde “Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde ve merkezi ya da yerel planlamalarla uygulanmaya devam eden illerde Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenler aracılığıyla yürütülen İntel Öğretmen – İntel Öğrenci – Cisco Ağ Akademisi Programı Micrasoft Bilişim Teknolojileri Akademisi yenilikçi öğretmenler programı ve Web Tabanlı İçerik Geliştirme (yazarlık yazılımı) programı gibi bir çok eğitim Programını ve okullarda Bilişim Teknolojileri faaliyetlerinin yürütülmesi için 2012 yılı birinci altı aylık döneminde (01 Ocak 2012 – 30 Haziran 2012) BT Sınıfı bulunan ilköğretim okullarında ve bünyesinde Bilgisayar bölümü bulunmayan Meslek Liseleri ile Genel Liselerde kadrolu öğretmenlerden (Kadrolu Sınıf Öğretmenleriyle -Sözleşmeli öğretmenler hariç) Okul Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmeni görevlendirileceği belirtilmekte olup; okulunuz öğretmenlerine duyurulmasını, Okul Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen olarak görevlendirilmek isteyenlerin, “EK-2 Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmeni Talep Dilekçeleri” ile, “ EK-1 Bilgi Teknolojisi Sınıfında Görevlendirilecek Personel Bilgi Formu”nun (Ek-1 Forma - Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu olacak Müdür Yardımcısı ile BT Formatör öğretmen olarak görevlendirilmek isteyen öğretmen / öğretmenlerin T.C. Kimlik No’ları ile Branş bilgileri işlenecek) 12 Aralık 2011 Pazartesi gününe kadar Müdürlüğümüze teslimini önemle rica ederim.

Re: zonguldak formatör(ocak-temmuz)

bu sefer isteğe bırakmışlar heralde,
birde bunu eklemişler
İntel Öğretmen – İntel Öğrenci – Cisco Ağ Akademisi Programı Micrasoft Bilişim Teknolojileri Akademisi yenilikçi öğretmenler programı ve Web Tabanlı İçerik Geliştirme (yazarlık yazılımı) programı gibi bir çok eğitim Programını

Re: zonguldak formatör(xokak-temmuz)

demek ki orada isteklileri yapıyorlar

Evet... İlköğretimlerde zorunluydu... Ben lisedeyim... Lisede isteğe bağlı olduğu için açıklamalar kısmını okumamıştım.... Ama konudan sonra açıp baktım ve hatta önceki yıllarda gelen yazılarla karşılaştırdım metin tamamen aynı... Hatta yeni konulmuş dediğiniz ""İntel Öğretmen – İntel Öğrenci – Cisco Ağ Akademisi Programı Micrasoft Bilişim Teknolojileri Akademisi yenilikçi öğretmenler programı ve Web Tabanlı İçerik Geliştirme (yazarlık yazılımı) programı gibi bir çok eğitim Programını" kısmı bile...
Yani bir değişiklik yok Kemal Hocam...

Geri