Ziyaretci Defteri Yönetim şifremi Unuttum MD5

Kodla Büyü
google amcaya "md5 converter online" diyince bişeyler çıkması lazım hocam :)

arattım ingilizce sitelere verdiği kodu yapıştırdım ama datada yok cevabı veriyor

Hocam hangi dili kullandığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim ? Php mi kullanılan dil

Acces veri tabanına md5 ile oluşturmuş şifreyi daha çözemedim önereceğiniz program falan var mı

md5li kodu php den sorgu ile çekebilirsin. Php bilginin iyi olması gerekir

çözüm çok basit kardeşim şimdi localde yada bir yerde girip tekrar mydesing ziyaretçi defterini kur bir şifre belirle ve belirleiğin şifrenin md5 halini eski ziyaretçi defterindeki tablodaki md5 ile değiştir yeni şifren seninkisi olsun giriş yap ;)

blue_az' Alıntı:
çözüm çok basit kardeşim şimdi localde yada bir yerde girip tekrar mydesing ziyaretçi defterini kur bir şifre belirle ve belirleiğin şifrenin md5 halini eski ziyaretçi defterindeki tablodaki md5 ile değiştir yeni şifren seninkisi olsun giriş yap ;)

:++:

Aynı sistemde , bildiğin bir şifreyi localdeki vertabanın ilgili alanından kopyala. sonra serverdeki tablonun ilgili alanına yapıştır. artık şifreni biliyorsun.

local yahut web farketmez

phpmyadmin yahut benzeri bir mysql yönetici ile tablolara bakıp

user

tablosunu bulup kullancı adınızı yada kullanıcı bilgilerinizin oldugu satırı düzenle deyiniz

şifre kısmına şifrenizi yazınız ve hemen önünde bulunan işlev alanından md5 i seçiniz şifreniz başarı ile oluşacaktır.

Diger yöntem

yeni bir kullanıcı oluşturun oluşturdugunuz kullanıcıyı sql yöneticisinden bulununuz password bilgisini kopyalayıp kendi kullanıcınızın password bilgisi ile degiştirip giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

tüm bunlar olmaz ise mydesing formundan crypt bilgisini ister iseniz belki yardımcı olabiliriz.

Geri