Ziraat Türkiye Kupasını Hangi Takim Alır

Kodla Büyü

Kürşat_58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
sivas GS maçında yapılan haksız hakem hatalarını gördükten sonra bu kupanın pekte önemi yok.
yıllardır bu süper lige siyaset bulaştı. Kasımpaşa, rize, başakşehir, Osmanlı spor, bu takımların taraftarı yok ama milyonları var. bu sene Fenerbahçe şampiyon olmak istese bile olmazdı. FB dolu dizgin giderken silahlı saldırıya uğruyor. silahlı saldırıyı kimin yatığı bulunamıyor ama profesyonelce yapıldığı çok açık. aziz yıldırım FB yi bırakmadığı sürece bu güçler FB yi şampiyon yapmazlar.

Kürşat_58' Alıntı:
sivas GS maçında yapılan haksız hakem hatalarını gördükten sonra bu kupanın pekte önemi yok.
yıllardır bu süper lige siyaset bulaştı. Kasımpaşa, rize, başakşehir, Osmanlı spor, bu takımların taraftarı yok ama milyonları var. bu sene Fenerbahçe şampiyon olmak istese bile olmazdı. FB dolu dizgin giderken silahlı saldırıya uğruyor. silahlı saldırıyı kimin yatığı bulunamıyor ama profesyonelce yapıldığı çok açık. aziz yıldırım FB yi bırakmadığı sürece bu güçler FB yi şampiyon yapmazlar.
+1

Galatasaraylılar hariç herkes bu sene şaibe olduğunu görüp kaçan şampiyonluğa üzülmedi aksine tiksindi, cimbomlular bile adam gibi sevinemediler içlerine sinmedi ama çaktırmıyorlar

ernestososa' Alıntı:
Galatasaraylılar hariç herkes bu sene şaibe olduğunu görüp kaçan şampiyonluğa üzülmedi aksine tiksindi, cimbomlular bile adam gibi sevinemediler içlerine sinmedi ama çaktırmıyorlar
Merak etme bizim içimize sindi. Doyasıya şampiyonluğumuzu ve 4. yıldızımızı kutluyoruz. Şaibeden bahsediyorsan yaww hee hee

"şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım,kendim için yapmadım"
Aziz yıldırım

hakemleri havaya atıp kutlama yapan kimdi acaba..
fenerbahçe-bursa maçınca ofsayt gerekçesiyle iptal edilen bursa golünden sonra bir GSli arkadaş hakemlere veryansın etmişti.
ama aynı arkadaşlar meloya kart çıkartamayan hakemler için masum edebiyatı yapmakta.

mutlucan' Alıntı:
fenerbahçe-bursa maçınca ofsayt gerekçesiyle iptal edilen bursa golünden sonra bir GSli arkadaş hakemlere veryansın etmişti.
ama aynı arkadaşlar meloya kart çıkartamayan hakemler için masum edebiyatı yapmakta.
Bu ülkede başkanı şikeden içerde yatan, şike dolayısıyla avrupa kupalarından yıllarca men edilen kim acaba?

310520152248542436328_2.jpg

:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

ernestososa' Alıntı:
Şahsen içimize sinmeyen tek şey oynanan futboldu, ha tüm takımlar çok iyi top oynadı,gs kötü futbolla şampiyon oldu değil tabi. Ligin kalitesi çok düşük.

boteakif' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
Bu ülkede başkanı şikeden içerde yatan, şike dolayısıyla avrupa kupalarından yıllarca men edilen kim acaba?

Fenerbahçe ne zaman zirveye oynasa hep başına çorap örülmüştür.
2010-11 de rakip TS iken neredeyse bütün takımlar TS ye yattı.
gs bu sene birkaç kere aksaraya gitti vergiyi mi sildirdiler hakemleri mi ayarladılar bi dümenler döndü orada.

ha velevki FB nin suçu sabit görüldü -ki kumpas olduğunu sağır sultan duydu.
bu GS nin hakemlerin masum olduğu anlamına gelmez

Ağlama... Fener ağlama... :puhaha: :puhaha: :puhaha:
Ayrıca Rize'nin taraftarı yok diyen arkadaş. Rizeliyim kombine aldım bütün maçlara gittim. Son maça da Cimbom formasıyla gittim tam bir dostluk maçıydı, herkese örnek olsun...
Tarih yine bizi yazdı diye ağlamayın lütfen. :D

Ziraat türkiye kupası takımların ciddiye almadığı, takımların deplasman masraflarını bile karşılayamadığı bir şey.kim alırsa alsın bursa alırsa bi işine yarar belki, ihtiyacı olan alsın : )

Kürşat_58' Alıntı:
Katılıyorum. üstelik bursa daha zor maçlar yaparak geldi. Hak ettiğini düşünüyorum.

susudes' Alıntı:
Ağlama... Fener ağlama... :puhaha: :puhaha: :puhaha:
Ayrıca Rize'nin taraftarı yok diyen arkadaş. Rizeliyim kombine aldım bütün maçlara gittim. Son maça da Cimbom formasıyla gittim tam bir dostluk maçıydı, herkese örnek olsun...
Tarih yine bizi yazdı diye ağlamayın lütfen. :D
Herkes de fenerbahçeyle uğraşıyor, ne dertleri varsa fenerbahçeyle? büyük takımların hepsi aynı al birini vur ötekine...stadlar bomboş herkes konuşuyor kimsenin futbol izlemekle alakası kalmadı bunlarla uğraşsın bence kulüpler, TFF vs.

2011 fener şampiyonluğu şike olabilir tam göze çarpmadı ama bu gs nin şampiyonluğuna canı gönülden inanıyorum kesinlikle şikedir.
2011 den öncede şike vardı ama 2011 de tarama yapıldı.
Parayı lidyalılar buldu şikeyi cimbomlular...

bursa gs maçı öncesi gs yine bir bursalı futbolcuya son 2-3 sezondur yaptığı gibi transfer teklif etti..
ayrıca gs maçında bjk maçında oynadığı oyunun çeyreğini oynamayan akhisarlı 32 yaşındaki bilal kısayı transfer etmiş.
şaşırdım mı?
HAYIR

Ağlama Fenev Ağlama.
Yaw hee hee Basketbol Şubesindeki sporcularımıza takımı bırakmaları pahasına paralarını ödemeyip tüm paramızı bu şampiyonluk için FERHAT'a verdik. :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

aziz yıldırıma operasyon yapıldı ben bunu 3 temmuzdan sonra yazmıştım. bu işi cemaat ve akp organizsyonu ile yapıldı amaç FB yi ele geçirmekti Mehmet ali aydınların göreve getirilmesi ile başlayan süreç ve daha öncesinde azizi yıldırımın aylardır dinlenmesi.

azizi yıldırım dinleniyor ve ortada bir delil olmamasına rağmen delil olarak sayılıyor. peki tayyip Erdoğan ve bakanların dinlenmesi niye delil sayılmıyor oysaki orda paralar, ayakkabı kutuları, kasalar ve itiraflar olmasına rağmen

amaç burda FB yi ele geçirmek sizce FB yi kim ele geçirmek istiyor. bu ülkede isteyipte yapamadığı tek şey FB oldu. tabi bu azizi yıldırımı karşı öfkeyi iyice artırdı. birde emre cemaat çi olunca haftalarca emre üzerinden fb yi yaraladılar. hatta fb ye forma reklamını dahi bu güçler aldırmadı şirketler korkudan FB ye yardım edemiyor. aziz yıldırım ve gazeteciler herşeyi biliyor ama konuşamıyor. sizde olayı aslında anlamışsınızıdr. Rizespor, Kasımpaşa, osmanlıspor, başakşehir. nerdeyse kabine gibi... lig maşında gençler birliği GS maçına bakın. cavcav maçtan önce ben hiç şike yapmadım teklif ettiler ama yapmadım diyor. aslında sinyali veriyor. ona şike yaptın mı diyen olmadı. sonra başta gole giden topta kaleci tutması gerekirken bir anda elini çekiyor. son dakikada ise öyle bir vuruş yapılıyor ki hiç bir forvetin yapmaması gereken bir hareket. eğer kasetlerle şike tebit edilecekse o şikenin alası.

kısacası futbola siyset bulaşmadı taaa içine girdi. iyi olan kazanıyor ama futbol olarak değil

Geri